Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[SKLEP] Orkan - Szycie wyposażenia taktycznego


Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeszcze powiedz nasz drogi krawcu taktyczny, że tak jesteś ostatnio zajęty kręceniem biznesu, że kompletnie masz w :ciemnym miejscu: :!: leżące od 2 miesięcy zamówienia za które wziąłeś zaliczki, a upominany na gg po prostu olewasz szerokim strumieniem swoich rozmówców tłumacząc się szyciem. Ja rozumiem że bussiness is bussiness ale klientów się nie olewa, obojętnie czy chcą 2000 czy 5 czy jedną kamizelkę bo każdy z nich za nią płaci.

Ciekawe po co jeszcze informujesz maniaków asg o swoich poczynaniach jeżeli całkiem masz ich w nosie, a Twoim docelowym klientem są zupełnie inne organizacje. To rodzaj megalomanii ? Będziesz szył z Cordury i na siatce ? Hmmm super. Pewnie żołnierze będą dumni za to, że będą mieli metki DuPont. Tylko po co nam te informacje, jeżeli nas olewasz.

Wcześniej Cię szanowałem za to co robisz, a całe AC złożyło u Ciebie zamówienia. Jak dotąd wypełniłeś swoje zobowiązania połowicznie. Cały czas mówisz od miesięcy, że wszystko już jest gotowe ale brak jakiegoś fastexa, a po tygodniu pytasz się ile ma być taśm na plecach. To już nawet nie jest śmieszne. Powodzenia życzę. Widać woda sodowa odbiła lekko.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
Jeszcze powiedz nasz drogi krawcu taktyczny, że tak jesteś ostatnio zajęty kręceniem biznesu, że kompletnie masz w :ciemnym miejscu: :!:  leżące od 2 miesięcy zamówienia za które wziąłeś zaliczki, a upominany na gg po prostu olewasz szerokim strumieniem swoich rozmówców tłumacząc się szyciem. Ja rozumiem że bussiness is bussiness ale klientów się nie olewa, obojętnie czy chcą 2000 czy 5 czy jedną kamizelkę bo każdy z nich za nią płaci.

Ciekawe po co jeszcze informujesz maniaków asg o swoich poczynaniach jeżeli całkiem masz ich w nosie, a Twoim docelowym klientem są zupełnie inne organizacje. To rodzaj megalomanii ? Będziesz szył z Cordury i na siatce ? Hmmm super. Pewnie żołnierze będą dumni za to, że będą mieli metki DuPont. Tylko po co nam te informacje, jeżeli nas olewasz.

Wcześniej Cię szanowałem za to co robisz, a całe AC złożyło u Ciebie zamówienia. Jak dotąd wypełniłeś swoje zobowiązania połowicznie. Cały czas mówisz od miesięcy, że wszystko już jest gotowe ale brak jakiegoś fastexa, a po tygodniu pytasz się ile ma być taśm na plecach. To już nawet nie jest śmieszne. Powodzenia życzę. Widać woda sodowa odbiła lekko.

 

PA przyznaje ze czesc twoich zarzutów jest słuszna. Jak to ze wasze zamówienie było realizowane dużo dłużej niz planowano. Ale nie zgadzam sie ze ,, lałem " na twocih ludzi pisząc ze szyje, bo rzeczywiście szyłem. Po za tym zamówienie uzgadniałem ludźmi z twojej ekipy a nie z Tobą więc niektórych faktów dobrze nie znasz a się wypowiadasz. Tak brak fastexa opoznil dlugo szycie, gdyz tak jak chcieli twoi ludzie mialem uzyc klamer amerykanskich, takich jak w orginale. Najpierw troche potrwalo az kalmry beda dostepne (bo wtedy nie bylo ich u dystrybutora) a pozniej z winy poczty, a dokladniej listonosza klamry przelezaly prawie dwa tygodnie. Tak, zapyatlem sie o tasmy na plechach i co w tym zlego? Akurat to nie byla rzecz ktora zajmowala duzo czasu wiec to ze wszylem je na koniec nie bylo zadna przeszkoda.

Prawda jest ze mialem potencjalnych kupcow z wojska na moja kamizelki, ale musialem im pokazac i dac do przeetstowania docelowy prototyp, a do tego musialem miec lepsze kalmry itd, i caly czas zbiera kase by to wszystko kupic.

Link to post
Share on other sites
  • 6 years later...
  • 2 years later...

Nikt nie wykupił, tylko używamy ich w bieżącej produkcji :icon_wink: Nową dostawę taśm o szerokości 25mm w MC będziemy robić po nowym roku. Będą to taśmy w nowej wersji, plecione z włókna CORDURA®, o trwalszym wybarwieniu. Natomiast tkaniny CORDURA® 500D i 1000D mieliśmy wrzucić od listopada na sklep, ale zamówienie zostało rozszerzone więc całość tkaniny jaką mamy idzie na produkcję. Nową dostawę tkanin też pewnie zrobimy po nowym roku.

 

PS: nowy adres sklepu jakby ktoś nie znał www.sklep.orkan-tactical.pl . Być może od marca 2014, jak już zrealizujemy obecne zamówienia, to ruszy w sklepie stała oferta na oporządzenie.

Edited by ORKAN_Hubert
Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...