Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] G96D (L96) [Well]


Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Replies 267
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...

Dobra, wnioskuję po przeczytaniu temacidła:

Kupujemy w/w snajpe, wydajemy 500 na magazynek na ceło2, wydajemy kolejną kasę na dobrą gumke hu, wstawiamy lufę i mamy coś ok 630fps ładny zasięg połączony z celnością?

 

Teraz pozostaje pytanie gdzie można nabyć ten magazynek w Polsce?

 

I pytanie z serii czy tłumik dźwięku...

Zupełnie nie podoba mi się tłumik płomienia, jak dla mnie woła o pomste do nieba :P Jest to ustrojstwo zdejmowalne i ma gwint 14mm lewo skrętny?

Skoro przy CO2 jest ta snajpa taka głośna to wypada ją jakoś wyciszyć chociażby tłumikiem dźwieku... Wobec tego kieruję w/w pytanie do posiadaczy :)

Link to post
Share on other sites

1. Magazynek: wystarczy podpiłować pilnikiem czy mam zasuwać do instytutu w celu skorzystania z frezarki?

 

2. Ja zamierzam z tym karabinem się wylegiwać dlatego będę go ostro przerabiał :)(A jak będę się przemieszczał to chodzić będę pewnie z jakimś MP7/MP5K/w ostaeczności z glockiem 18C elektrycznym) -Generalnie to ma być taki ersoftowy barett :D -Robię to na minimum 600+FPS

Do tego wkładam lufę ok 700mm 6,01mm. I przerabiam stockowy magazynek tak aby odchodziła od niego mamba do butli z CO2 :P

-A magazynek na ceło2 chcę mieć tak na wszelki wypadek jak by mi się nie chciało zapierniczać z butlą :) /NIE! Nie mam choroby fpsowej, po prostu irytuje mnie fakt że zwykły kitajski AEG ma zasięg chociaż by lowbem większy niż snajperka... A nie zawsze jest się nie zauważalnym.

 

3. Może ktoś użyć suwmiarki i sprawdzić jaką ma końcufka lufy średnicę? Bo tak to bym sobie to nagwintował. ;P

Edited by feder91
Link to post
Share on other sites

Hamulec wylotowy jest zdejmowany ale nie ma pod nim gwintu 14mm, ponieważ jest on zaciskowy.

Czyli jeśli ktoś chce koniecznie wsadzić tłumik to pozostaje tylko tłumik typu QD albo gwintowanie lufy?

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites

I przerabiam stockowy magazynek tak aby odchodziła od niego mamba do butli z CO2 :P

I odpowiedni reduktor, który obniży 850psi do ok. 80psi, bo jak załadujesz 850psi do zwykłego maga, to żegnajcie zawory.

Najlepiej podpiąć rzeczoną mambę do magazynka CO2 i butle HP, wszelkie problemy znikają.

A co do tłumika, mam taki 10cm, tłumi do 850fps, potem już nie daje rady :biggrin:

Link to post
Share on other sites

To tam gdzie wkłada się kapsułe co2 jest taka szczelność? czy mówisz o tym takim "pinie" który wchodzi w kapsułe i do tego mam dorobić szybko złączke?

Nie, po włożeniu kapsułki masz 30 sekund na oddanie strzału, bo poprzez nieszczelność, całe CO2 spier* :biggrin:

Wybacz, ale nie mogłem się powstrzymać. :biggrin:

 

Sama nakretka absolutnie nie jest szczelna i nie wiem czy da się tam wpasować uszczelkę bez znacznych kombinacji.

Jest szczelna, wystarczy dokręcić do oporu bez naboju w środku.

Poza tym, to jest aż banalne dorobić końcówkę z nakrętką pasującą do tego maga.

Ja mam zrobioną końcówkę w kształcie naboju CO2 zakręcany, zamiast oryginalnej nakrętki.

Link to post
Share on other sites

Generalnie o tym magazynku mowa ;P /Pasuje tylko podobno trzeba go troszeczke przypiłować.

 

 

Czyli może zrobić coś w stylu kapsuły CO2? Szło by to tak: Kapsuła przypominająca kapsułe CO2 która była by złączona z tą zaślepką którą się przykręca kap.co2. a od niej szła by szybko złączka do mumby :P

W sumie było by to uniwersalne bo można by korzystać z tego do innych replik które mają w magazynku naboje co2. biegamy z jedną butlą, która jest do G96 i np. do jakiegoś UZI/innego czegoś tam które jest na CO2 :DD

Jestem genialny! nie musicie mi tego mówić ;P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...