Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] G96D (L96) [Well]


Recommended Posts

Wywaliłem gumkę systemy i założyłem fioletowego prometheusa, blastery devil 0.4 pójdą do WE SCARa -dobre na snajperów schowanych w karzakach :-F a zamiast blasterów mam teraz biovale 0.3 - widać poprawę. Zasięg i skupienie wzrosło.

 

Uważam że ten WELL jest dobrą bazą pod zrobienie czegoś co, za stosunkowo nieduże pieniądze, może pretendować do roli prawdziwej airsoftowej snajperki.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • Replies 267
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wybaczcie podbicie, ale mam pytanie:

 

Czy bez grzebania, replika ta będzie w miarę bezawaryjna? Strzelać nie będę za wiele, więc czy przy takiej eksploatacji wytrzyma bez usterek? Mam zamiar strzelać na GG ;)

 

Pytam, bo zdarza się, że niektóre repliki mają tendencję do samozagłady (np. za mocna sprężyna w jakimś chińskim AEGu, niedostosowana do reszty części itd.). Chińczyk to chińczyk, więc oprócz sytuacji losowej, chciałem się dowiedzieć czy taka zabawka, może również mieć swoją "Piętę Achillesową" ;) Doczytałem o przeciekającym magazynku - czy to przypadłość na którą skazane są wszystkie Well'owskie magazynki, czy może dotyczy to pojedynczych sztuk?

Link to post
Share on other sites

Pytam, bo zdarza się, że niektóre repliki mają tendencję do samozagłady (np. za mocna sprężyna w jakimś chińskim AEGu, niedostosowana do reszty części itd.). Chińczyk to chińczyk, więc oprócz sytuacji losowej, chciałem się dowiedzieć czy taka zabawka, może również mieć swoją "Piętę Achillesową" ;) Doczytałem o przeciekającym magazynku - czy to przypadłość na którą skazane są wszystkie Well'owskie magazynki, czy może dotyczy to pojedyńczych sztuk?

 

 

W tym przypadku jedyną bolączką wydają się nieszczelności magazynków -a raczej jakość gumowych uszczelnień zastosowanych przez chińczyków, po wymianie na markowe + gumka HU + lufa prec powinno działać nienajgorzej, ale wiadomo chńczyk to chińczyk. moja wystrzeliła już ok 500 kulek głównie do tarczy i działa ok. A jak to na strzelance bywa szturman z aegiem wystrzeli 2000 kulek, z GBB 500, a snajper z czterotaktu 50 ;-) więc o trwałość bym się nie martwił.

Link to post
Share on other sites

Na problem wypadającej kulki znalazłem prosty patent, gumowa nakładkę na komorę HU i kulki już się nie klinują. Zrobiłem ja bodaj że z jakiejś zatyczki od opakowania lufy precyzyjnej.

Gumowa nakładka blokuje od góry kulkę w szczękach magazynka i zapobiega jej wypadnięciu.

Edited by tafi
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Komora jak komora ;) Regulacja na podobnej zasadzie jak w Aegach tyle że dociskamy wkręceniem lub wykręceniem ampuła. O szczelność bym się nie martwił bo przed kołnierzem gumki HU jest oring, przynajmniej w Aresie ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 6 months later...
  • 2 months later...

To ja się wypowiem, Panowie z tego ci mi wiadomo testów nie zrobili na wellu ale w aresie prędkość była powalająca-tu niech się KicpA wypowie.

Czekam właśnie aż przyjdzie mój magazynek CO2 z nowej serii aresa, wtedy postaram się zrobić testy i ogólnie opisać co i jak.

Edited by Tomaszek123
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...

Panowie - Minęło już sporo czasu.

Jak się sprawuje ten karabin ?

Czy można go doprowadzić do stanu przywoitosci w strzelaniu po zmianie precki, gumki, odpowiedniego uszczelnienia itp. ?

 

Pytam bo jest zainteresowany zakupieniem tej giwery, lub jakiejs innej repliki gazowej karabinu wyborowego aby strzelac z niego na propanie i miec ten skuteczny zasieg 80m chociaz (tak wiem, gazowka to tylko na lato)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...