Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Medal of Honor w Afganistanie


Recommended Posts

Tak się składa, że tak beta to nie sprawdzanie czy wszytko ok tylko ma związek z pewną aferą...

 

http://www.cdaction.pl/news-14970/tworcy-black-ops-bronia-konkurencyjne-medal-of-honor-wolnosc-tworzenia-przed-wszystkim.html polecam odwiedzenie i pośmianie się z tego jakże patriotycznego nastawienia brytyjskiego sekretarza obrony.

 

Ta beta jest po to by gracze zobaczyli jak to jest z tymi talibami.

Edited by Hawk995
Link to post
Share on other sites
  • Replies 306
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

?Mam nadzieję, że udostępniając otwartą betę trybu multiplayer rozwiejemy wątpliwości dotyczące przedstawienia patriotyzmu w naszej grze"

Beta MOH na PC

Lol, jakiego patriotyzmu? To jest gra o nawalaniu z giwer do ludków poprzebieranych a to w mundury a to w łachmany i turbany. Na pewno wielu terrorystów z chęcią zagra aby móc postrzelać do żołnierzy koalicji :)

Link to post
Share on other sites

Może zrobią ludków przypominających Mahometa albo jego karykaturę, będzie wielki skandal, protesty, palenie flagi ale zarobią kupę kasy dzięki takiej darmowej reklamie :)

Klient bety działa, zainstalował mi się ale wcześnie rano wciąż pisało, że usługa jeszcze nieaktywna.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Beta działa. Narazie grałem w to przejmowanie sektorów. Ogólnie fatalnie, nie tego się spodziewałem. Grafika okej, ale efekty marne, bronie marne, animacje marne, AT4 czy M203 wciąż nie robi wrażenia na wrogu, jeżeli pocisk trafi 30 centymetrów za nim. Już lepiej pograć w BC2, bo przynajmniej efekty robią wrażenie, tutaj nie ma NIC co mogłoby pobić BC2 czy chociażby MW2. Wolę nie mówić jak tą grę rozwali Black Ops ( piszę to obiektywnie, nie jestem masterfanem COD'a ).

 

 

Chyba preordera wycofam, dobrze, że ta beta wyszła, bo inaczej tylko bym kasę stracił. Zobaczymy jeszcze jak wygląda ten drugi tryb.

Edited by Mati13k
Link to post
Share on other sites

Grafika otoczenia jak dla mnie w miarę, trochę inna niż w MW2, a odmiana nie jest zła. Modele broni trochę biedne, czemu ta M16 jest taka brudna, fuj :)

Pograć bym pograł ale co z tego jak co chwila disconnect i serwery EA nie są w stanie coś tam coś tam. Poważnie myślałem, żeby to kupić ale jak widać nie byłbym w stanie dociągnąć do końca jakiejkolwiek misji w multi.

Link to post
Share on other sites

Ja trochę postrzelałem wieczorem i pykanko jest przyjemne. Drażni mnie umieszczenie na takich małych mapkach snajperek. Szału można czasem dostać. Wyrzutnie rakiet i granatniki za słabe, ale znowu-na takich małych mapach to inaczej nie można by z respa wyjść :/. Jak już napisałem-pykanko fajne, ale raczej imho nie jest warte tych 100PLN.

Link to post
Share on other sites

Problem w tym, że jak w MW2 coś się stanie z połączeniem, zdobyte punkty zostają zaliczone. Tutaj niestety cały czas staty mam na zero bo nie dotrwałem nigdy do końca misji. A z resztą jak się już wbiłem na serwer to czemu ma mnie rozłączać? To nie jest raczej błąd spowodowany za dużym obciążeniem serwerów, co się może objawiać co najwyżej w lagach moim zdaniem. Nie tylko ja tak mam, na forum EA jest pełno takich przypadków.

Coś tam może robią:

"Within the next hour or so we will be bringing down all the game servers and updating them which will hopefully solve the disconnect issues players are experiencing."

Ale znając narzekania na powolny support w przypadku błędów z BC2, raczej nie sądzę, że wielu graczy będzie się mogło tą grą nacieszyć w najbliższym czasie. Chyba trochę za mało czasu do premiery aby coś porządnie poprawili. W sumie to rozwiąuje problem ewentualnego przeciążenia serwerów :)

Link to post
Share on other sites

Trapez, ja od wczoraj wieczorem gram normalnie, nic mnie nie kopie, serwerów jest w bród. Zaczął się za to wysyp strzelców wyborowych i cheaterów (ruscy przodują). Punkbuster znowu nie działa (albo "jest ale go nie ma", bo przecież w BFBC2 to PB był często sprawcą niestabilności serwerów).

Ach, no i jeszcze cudaczny gameplay nijakiego myPWNY

http://www.youtube.com/watch?v=IcF4KiHZADM&hl=en_US&feature=player_embedded&version=3

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites

Spodziewałem się czegoś lepszego... Szału nie ma, a szkoda bo zapowiadało się ciekawie. Miał być całkiem realistyczny shoter (przynajmniej tak się reklamowali i tak stwierdził cda), a wyszło to samo co BC2, MW2. Może kupię ale dopiero jak stanieje to 60zł. Jak na razie wolę Battlefield 2, to jest gra.

Link to post
Share on other sites

Hawk995 że to nie będzie realistyczny shooter (i że to nie jest gra robiona po to, by była realistyczna) to ja nie miałem złudzeń (casualizacja+konsolizacja), natomiast miało być to coś pomiędzy MW2 i BFBC2-wyszedł "ni pies ni wydra", który ani nie daje takiej satysfakcji jak BFBC2 ani nie rozpali masowej wyobraźni jak MW2.

Link to post
Share on other sites

Powiem tak.

Gra trzyma się kupy i jest w porządku. Dla mnie to bardziej przypomina BC2 z dynamiką mw2 z reszta jak to większość twierdzi ;) Co do grafiki to można przyznać, że jest w porządku. Nawet jeśli to zacytuje pewien komentarz z youtuba na temat tej gry.

 

"Dawniej liczył się pomysł na grę a nie jakaś tam grafika."

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Nie licząc wczorajszych problemów z serwerami, to nie mam żadnych problemów z netą.

 

 

Tak w ogóle IMO ta beta to strzał w stopę. Gdybym w nią nie zagrał, to pewnie za paręnaście dni żałowałbym zamówienie preordera. :P

Link to post
Share on other sites

Żeby nie ta koszmarna klaustrofobia i prawie zerowy recoil karabinka to mnie beta by zachęciła. Jednakże te dwie wady eliminują tę grę w moich oczach. Fajna do popukania, ale generalnie jest BFBC2, które jednak imho jest fajniejsze. Nie ma chyba za bardzo nawet co czekać aż stanieje. Do tego czasu nikt już w multi nie będzie grał chyba :<.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

W ogóle zauważyliście, że bronie są CHOLERNIE zbalansowane. Bez przesady, AK daje identycznie ten sam dmg co M16. Przez coś takiego powstają sytuacje, że "kto pierwszy zacznie strzelać ten wygrywa". Ogólnie lepiej mi się grało z dzieciakami w MW2 gdzie każdy się bawił tubą albo kampił. Przynajmniej frajda była, tutaj to gra w szachy.

Link to post
Share on other sites

W ogóle zauważyliście, że bronie są CHOLERNIE zbalansowane. Bez przesady, AK daje identycznie ten sam dmg co M16. Przez coś takiego powstają sytuacje, że "kto pierwszy zacznie strzelać ten wygrywa". Ogólnie lepiej mi się grało z dzieciakami w MW2 gdzie każdy się bawił tubą albo kampił. Przynajmniej frajda była, tutaj to gra w szachy.

 

Dużo zależy od umiejętności, a zbalansowanie to chyba dobra cecha.

 

Jeśli Dice odwali taką fuszerkę z BF3 jak z tym MoHerem to ja się boję co będzie :icon_cry:

Edited by Hawk995
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...