Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Medal of Honor w Afganistanie


Recommended Posts

  • Replies 306
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mnie martwi częstotliwość nalotów i ostrzału artylerii oraz prędkość z jaką je można wywołać. Reszta wygląda całkiem nieźle, szkoda że nie ma zniszczalnego środowiska.

 

BTW - na filmie z gameplayu gościu siedział za sterami bradleya - wyglądało prawie identycznie jak ta sama sytuacja w BC2 :P

Link to post
Share on other sites

Do wydania gry jest jeszcze kilka ładnych miesięcy, dopiero zaczynają się beta testy więc wszelkie narzekanie jest mocno przedwczesne. To co widać na prezentowanych filmach ma pokazać głównie mechanikę gry, więc siłą rzeczy zrobili to tak aby było dosyć intensywne. W MW2 wielu przeszkadza zbyt duża sieka w multi, brak pojazdów (poza latającymi gdzie sporadycznie można kierować ogniem), natomiast w BC2 kuleje moim zdaniem mechanika poruszania się, jak choćby, że to nie można biegać na boki oraz brzydkie, zabawkowe modele broni.

 

Co do animacji, nie znam technik skutecznej wymiany magazynków w ostrej broni ale przy przeładowaniu jest klepnięcie od dołu co chyba podobnie jak z boku pozwala na ułożenie się pocisku w komorze.

 

Chyba sobie zrobię preorder i pobawię się w betą. Zaraz będzie siódmy prestiż w MW2 (tak, podoba mi się i nie nudzi), więc mała odmiana na chwilę się przyda :)

Link to post
Share on other sites

Liczę na to, że jednak jeszcze trochę popracują nad grą-fizyka czasem świruje, twarze wyglądają jak z plastiku (choć to może złudzenie). Jestem też ciekaw konwersji na PC, a raczej jej jakości (w tym wymagań sprzętowych), bo niestety jakoś ciągle nie potrafię się przemóc do grania w fpp na Xboxie, a z drugiej strony nie mam też ochoty budować nowego kompa na potrzeby Moh.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Co do animacji, nie znam technik skutecznej wymiany magazynków w ostrej broni ale przy przeładowaniu jest klepnięcie od dołu co chyba podobnie jak z boku pozwala na ułożenie się pocisku w komorze.

 

 

Lol :lol: A co popchnie nabój? Zamek trzeba zwolnić i do tego służy bolt catch. Miałeś kiedyś do czynienia z ostrą eMką?

 

 

 

Ogólnie NA RAZIE gra wygląda dosyć przeciętnie. Nie ma nic takiego wielkiego, żeby się wyróżniała. Jako gra "arcade" nie wygląda lepiej od COD, a jako "realistyczna akcja" jest daleko za ARMA2. Nie ma zniszczalnego otoczenia w multi, strasznie to sztywne. Mam nadzieję, że wezmą pod uwagę graczy i trochę popracują.

Link to post
Share on other sites

Lol :lol: A co popchnie nabój? Zamek trzeba zwolnić i do tego służy bolt catch. Miałeś kiedyś do czynienia z ostrą eMką?

No jasne, że nie miałem ale chyba niekoniecznie trzeba używać bolt catch robiąc jakiś zamaszysty ruch ręką. To jest mała dźwigienka i jej zwolnienie może być zapewne na tyle szybkie, że w animacji w tej grze z niej zrezygnowano. Tutaj na filmie pan jakoś sobie radzi i nie widać aby walił a boku w giwerę: http://www.youtube.com/watch?v=a05qLzQLm_0...feature=related

O tutaj widać, że nie jest to coś bardzo znaczącego:

No ale w sumie mogło by być w grze choć nie będę płakał jak zostanie tak jak jest. Edited by Trapez
Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Wcale nie widać niz znaczącego... W pierwszym filmiku gość naciska BC kciukiem, a w drugim uderza ręką. Jak to takie "nic" to spróbuj strzelić z M4 bez załadowania naboju do komory. :wink:

 

Nie róbmy już flame war'u, bo się jakiś mod wkurzy.

Link to post
Share on other sites

Bolt catcha nie trzeba wciskać jeśli wymieniasz maga, a w komorze jest jeszcze pocisk. Jeśli jest sucho to TRZEBA dupnąć w BC.

To jest podstawowa wiedza przy użytkowaniu karabinka z rodziny AR. Tak samo jak odciągnięcie charging handle przed pierwszym strzałem, to, że bez maga selektor nie wejdzie na SAFE itp itd.

Jeśli sam piszesz, że nie znasz się to nie twórz nowych teorii jeśli łaska.

 

Koniec OT

Edited by zombie_snake
Link to post
Share on other sites

Przecież dyskutujemy o grze, więc chyba nie ma problemu.

No dobra, czynność ta jest bardzo ważna przy strzelaniu, aczkolwiek ... Jeszcze raz obejrzałem film z gameplaya i na animacji jest tak, że lewa ręka chwyta po przeładowaniu korpus eMki. Więc pewnie wciska kciukiem bolt-catch tylko już tego nie widać :) Tak więc niby nie ma ale może być jak dla mnie. Pewnie żołnierze Tier 1, z którymi się konsultowano powiedzieli, że oni to robią kciukiem jak już trzymają giwerę obydwoma rękoma i na podstawie tej sugestii stworzono animację.

 

Jak ktoś chce klucz do bety to proponuję sobie założyć konto na EA jak kto nie ma, dla pewności robić to z tej strony: http://www.gunclub.ea.com/ i czekać. Na początku do BFBC2 trochę oszczędzali ale po jakimś czasie dostałem ot tak, bez robienia preorderów i liczę, że tym razem może być podobnie.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Pewnie żołnierze Tier 1, z którymi się konsultowano powiedzieli, że oni to robią kciukiem jak już trzymają giwerę obydwoma rękoma i na podstawie tej sugestii stworzono animację.

Bolt catch jest po lewej stronie... No chyba, że ten komandos pomylił zwalniacz maga z BC. Ale lepiej przestanę kłócić się z ekspertem...

Link to post
Share on other sites

Ja należę do grona szczęśliwców ;)

Gra jest czymś pomiędzy MW2 i BC2. Jest szybsza od BC'ka ale zarazem wolniejsza od MW2. Mapy dla mnie są za mała ( dziwić się przez ostatnie 2 miechy w BC2 grałem ]:->)

Z kilku rzeczy, które rzucają się w oczy mogę wymienić :

1. Crash, crash, crash i jeszcze raz crash do pulpitu. 5 min gry i crash, potem 2 h frajdy i nic o.O. (Rekord 6 crashy w ciągu 5 min)

2. Celowniki optyczne są źle ustawione, kropka jest przesunięta o 5-7 px w lewo od rzeczywistego miejsca w które celujemy.

3. Potrzeba około 20 naboi z M4 że by zabić Araba ;( (narazie brak hardcore'a)

4. Wyszukiwarka serwerów wariuje.

5. AT4/RPG zadają śmiesznie małe obrażenia, koleś centralnie pod nogi z rakiety dostaje i wali mi pięknego hs'a ;[

6. IED / C4 ma zamały zasięg rażenia, może z 3-4 metry.

A co do grafiki, itp. się nie wypowiem ^^, bo na moim sprzęcie maksymalny komfort z gry zapewniają niskie ustawienia detali.

Edited by Dunik
Link to post
Share on other sites

A ja nie mam, i nie będę się starał bo jeszcze nikomu ze znajomych od BC2 nie spodobała się ta gra. Single może będzie fajny, ale oglądając gameplay z multi, co chwilę dziwiłem się jak gościu wyciąga lornetkę, w sekundę namierza cel i w następnej sekundzie spadają już pociski moździeżowe. WTF?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Tak jak myślałem, klucze można już zdobyć bez preorderów i dzięki kumplowi, który mi odstąpił jeden, mogłem sobie pograć. No i niestety tutaj to samo co mi się nie podoba w BFBC2. Mianowicie, można biec tylko do przodu, na ukos niestety nie, przez co się czuje jak koń z klapkami na oczach. Totalna padaka jak dla mnie, nie rozumiem, że ktoś może w to grać i mu to nie przeszkadza. Dla mnie takie ograniczenie poruszania się całkowicie dyskwalifikuje fps'a w multi.

Link to post
Share on other sites

Sprintem może nie ale przy normalnym biegu można sobie robić ukosy. Na przykład można obiec dookoła jakieś miejsce, wciąż na nie patrząc. Tutaj się czuję jakby coś mnie pętało, co jest totalnie wkurzające i nienaturalne. Jakoś w setkach innych fps'ów to działa i nie rozumiem takich ograniczeń w grach EA.

Link to post
Share on other sites

Wchodzę sobie na pocztę wp żeby poczytać spam a tam beta key...

Ogólnie graj jest ok. Taki modern warfare 2 i trochę Bad Company 2. Jedno co mnie zdziwiło od początku nie ma problemów z multi i wyszukiwarką serwerów (w przeciwieństwie do MW2 :D). Jedno co mnie odrzuciło to bardzo mały odrzut broni i słaba moc snajperek. Do tego bronie mają identyczne właściwości np ak47 i m16 swd i m14 itp.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...