Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Medal of Honor w Afganistanie


Recommended Posts

  • Replies 306
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W singlu będzie można pewnie grać na maxa z hd 4850, bo silnik unreala 3 nie jest wymagający, ale do multi to pewnie trzeba bedzie miec potwora pokroju 4870/gtx260 zeby było sens wogole odpalać grę.

Napisz co masz za procek i grafike, to ze masz kompa 2 letniego nic nam nie mowi :/

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Huhuhu, przypadkiem panowie nie pomylili screenów ze stalkera na minimalnych detalach? 4 fotka, to screen z COD 1 z nalotów.

Mniam mniam, jakie ładne tekstury ;)

 

Echh. Uwielbiam ludzi, którzy najpierw napiszą o konkurencji dla CODa a potem wychodzi gra na poziomie czegoś czego dobrą grą nie można nazwać.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Huhuhu, przypadkiem panowie nie pomylili screenów ze stalkera na minimalnych detalach? 4 fotka, to screen z COD 1 z nalotów.

Mniam mniam, jakie ładne tekstury ;)

 

Echh. Uwielbiam ludzi, którzy najpierw napiszą o konkurencji dla CODa a potem wychodzi gra na poziomie czegoś czego dobrą grą nie można nazwać.

 

Pozdrawiam.

 

- hehe, prawie jak COD1. Ale wiadomo, że ktoś kto potrafi przez kwadrans spamować na steamie o taktyce w MW2 ( tryb S&D ) będzie bronił MW2. :roll:

 

A tak obiektywnie: gra WYDAJE się fajna, o ile faktycznie w jej tworzeniu pomagają goście z SOCOM. Miejmy nadzieję, że to będzie jakiś krok na przód i nad kampanią spędzę trochę czasu. ;-)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Wy się dziwicie o tą brodę i wgl. Ja w sumie też, do pewnego czasu.

Przeczytałem recenzję MoH w CD-Action. Taki Cytacik ;D

wi

[...] "Zdziwiłby się jednak ten który spodziewał się gładko ogolonych żołnierzy z przypiętą amerykańską flagą. Ekipa Tier 1 może wyglądać jak chce, byle wykonała swoje zadanie. Dlatego też chyba po raz pierwszy w grze symulującej działania wojenne wcielimy się w brodacza, który może paradować w łachmanach. Wszystko po to by nie rzucać się w oczy. Ta prestiżowa jednostka brodaczy nie została wymyślona na potrzeby gry. Rzeczywiście w USA coś takiego funkcjonuje. Nie można się do niej zapisać, tylko zostać zaproszonym na testy. Są one tak trudne że tylko niewielki procent członków sił specjalnych przechodzi je" [...]

 

 

Muszę coś jeszcze mówić? ;D

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ja nie wiem o co biega z tą brodą. Ma ona jakoś przeszkadzać w strzelaniu, nie wiem, ekran zasłaniać, wkręcać się mechanizm spustowy broni?

 

W dużym skrócie opowiem wam jaka gra się szykuje:

 

miejsce - Afganistan

bohater - US Soldier

fabuła - strzelaj to terrorystów

mechanika gry - celujemy myszką, poruszamy się WSAD, na środku ekranu jest krzyżyk i trzeba nim najechać na turban a potem wcisnąć lewą mysz, żeby usłyszeć "BOOM! HEADSHOT!!!"

co będzie fajne - ładne wykonanie, filmowy rozmach i spora rozpierducha

 

Tak więc WTF z jakąś tam brodą? jak dla mnie głównym bohaterem może być nawet ortodoksyjny rabin (to w sumie było oryginalne i super miodne), byleby to powyżej działało jak trzeba.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Brody nie można nosić w wielu armiach świata, ponieważ żołnierz wygląda w niej "mniej groźnie". Spróbuj tak wyjechać w Wojsku Polskim to Cię ogolą na żywca. W sumie w US Army też tak jest, ale SOCOM to wyjątkowy wyjątek. Specjalni żołnierze- specjalne traktowanie.

 

- klimacik bardzo ładny. I jak widać nie będziemy tylko Tier ;)
Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Ja wole gry krótkie, ale klimatyczne niż nudne kilkunasto/kilkudziesięcio godzinne łupanie gości itd. Ważne, żeby multi nie zepsuli, bo to on jest respiratorem dobrej gry. Kampanię każdy przejdzie wcześniej czy później, a multi moźe podtrzymywać grę czasami latami ( COD4 ).

Edited by Mati13k
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
Guest Mati13k

Ja również :D DICE to klasa sama w sobie, o multi się nie martwmy :)

 

Raczej się martwmy... http://grrr.pl/2010/06/15/medal-of-honor-n...-dla-black-ops/ - fatalne animacje zmiany magazynka, w eMce nie ma klepnięcia BC, w M92 nie ma naciągnięcia zamka ani zwolnienia go. Ogólnie żal i porażka. Do tego multi strasznie sztywne się wydaje, ale na razie nie można oceniać. Błędy z brońmi powielone z multi BC2. Nawet w tym "gównianym i nierealistycznym MW2" się lepiej postarali z tą sprawę. Heh, widać, że SF pomagają tworzyć. Mam nadzieję, że multi nie zepsują, bo Black Ops ich zgniecie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...