Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Medal of Honor w Afganistanie


Recommended Posts

Czyli jeżeli ktoś gra lepiej od ciebie to jest noobem?

 

Kolega suchywojtas już w miarę wyjaśnił o co chodzi. Ja dodam tylko to że ja z moimi kolegami mamy około 40 lvl ( no teraz to niektórzy już 50 ) a takie noobki o których pisałem mają 5ty i za jakieś chyba 40 zł kupują sobie unlocka na bronie na które inni ( nie mający chęci płacenia za to ) muszą sobie zapracować. Poza tym, grałem też dosyć dużo M60 i wiem że ta broń ma dmg jak VSS , celność jak VSS i jeszcze 100 naboi w boxie. Z resztą spytaj się każdego doświadczonego gracza z BC2 o "noobków z m60" odpowie dokładnie tak jak ja.

Mogę też przytoczyć inny przykład: W BF2 F2000, broń super celna , super mocna. Tam na szczęście dało się na serwie blokować wszystkie unlocki i był gites , wygrywali lepsi a nie gorsi z lepszym sprzętem.

Reasumując, osoby które grają tylko M60 i innymi broniami nie potrafią kogoś zabić nie grają lepiej ode mnie ponieważ z tą samą bronią nie mają ze mną szans i to się zawsze sprawdza. Powiesz czemu ja nie gram M60 ? Bo po mapie i tak lata już nadto medyków i wiele gier to takie M60 only ... Mam nadzieję że teraz już rozumiesz o co mi chodzi.

 

A tak BTW to wypadało by skończyć ten offtop

Link to post
Share on other sites
  • Replies 306
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mi się wydaje, że problem z kamperami lub innymi z OP broniami w BC2 i teraz w MoH wynika z nielubianej przeze mnie mechaniki poruszania. Czyli to, że biegnąc nie można się swobodnie rozglądać. Oddział, który próbuje robić jakieś podejście taktyczne czy coś w tym rodzaju musi albo iść przez co gracze są łatwiejszym celem, albo biec bez możliwości ogarniania większego terenu. Wtedy nowicjusz z M60 czy jakąś snajperką ma ubaw.

Taka mechanika poruszania się po prostu promuje kampienie, a osłabia atakujących.

Link to post
Share on other sites

Nie rozumiem... Ja np. bez problemu potrafię biec i patrzeć czy coś nie siedzi w krzakach... Chociaż fakt, po przerzuceniu się z MW2 wydawało mi się, że żołnierz którym grałem był jakiś trochę upośledzony, ze zwolnioną reakcją. Ale teraz już granie nie sprawia mi problemów.

Link to post
Share on other sites
W quake też jest.
A właśnie, Quake tak miał już kilkanaście lat temu, a ci lamerzy uwstecznili sposób poruszania się.

W tej becie są już chyba hakerzy. Ostatnio jakiś kolo miał staty 60:2, wszystkich będąc talibem rozwalał z karabinu maszynowego z dalekiej odległości. Ja jak nieopatrznie rozwalę czołg z 2 ludziami w środku to or razu mnie wywala. Ciekawe czy tak będzie w pełnej wersji gry :)

Link to post
Share on other sites

W ostatnim wywiadzie jaki widziałem na Gametrailers, brodaty pan opowiadał jak to wszyscy lubią tą betę, jaka ona fajna i w ogóle ile wysiłku włożyli w jej zbalansowanie. No i na koniec jest o limited edyszyn, która oferuje m.in. szybszy dostęp do szotgunów i MP7, podobno ulubioną broń Tier1, której normalnie nie będzie można w grze uzyskać. Czyli jak nie kupię gry w miarę szybko, to nie będę mógł pograć jakąś bronią w niej zawartą. Świetny pomysł, już składam preorder :)

Link to post
Share on other sites

Dzieciaki rzuciły się na edycję MW2 z szajs noktowizorem jak ludzie za komuny na mięso to dobrze, ale edycja kolekcjonerska z szybszym dostępem do strzelb i unikatową bronią to już źle i ty nie zrobisz preordera, pewnie EA przez to zbankrutuje. Była edycja kolekcjonerska BFBC2 z szybszym dostępem do krinkova i kto chciał to sobie ją kupił, jakiejś wielkiej różnicy w cenie nie było, podobne będzie też z normalną edycją MoH i edycją Tier1. Marketing jest marketing firmy chcą mnożyć swoje zyski ile wlezie, niezależnie czy to EA czy Activision, jeno ich polityki są odmienne. Jedna firma żąda 20-30 złotych za szybszy dostęp do broni itp, inna za chorą kasę dorzuca bzdurną figurkę (vide AvP) albo szajs noktowizorek. Moim zdaniem prawdziwa edycja kolekcjonerska powinna zawierać przede wszystkim eleganckie materiały o powstawaniu gry, eleganckie pudełko i fajny przydatny gadżet. Jako przykłady porządnych edycji kolekcjonerskich pozwolę sobie wymienić pecetowe edycje kolekcjonerskie Far Cry 2 (materiały o powstawaniu gry w formie płyty DVD i albumu), Fallouta 3 (Pudełko śnadaniowe, materiały o grze plus figurka pipboya) Bioshocka 2 (płyta CD ze ścieżką dźwiękową z pierwszej części gry, album o grze i płyta winylowa z muzyką z drugiej części).

 

Przestań zatem marudzić i narzekać na gry EA/DICE, odpal sobie ukochane MW2 i popłacz sobie nad śmiercią Ghosta i Roacha a także tym, że IW wykorzystało już chyba wszystkie możliwe innowacje/zwroty akcji w swoich grach i raczej już żadne CoD nie powtórzy sukcesu (pod względem popularności) pierwszej części MW.

 

Ja w tym czasie idę sobie popłakać nad złą animacją przeładowania (Mati13k pozdrawiam :-)) i niewykorzystaniem potencjału silnika frostbite w MoH.

Edited by aciepk
Link to post
Share on other sites

Nie, nie kupiłem edycji kolekcjonerskiej COD'a MW2, ale nie gadaj, że była głupia, miała fajnie wyglądający noktowizor(oczywiście za tą cenę i nie mówię, że było to jakieś nie wiadomo co) z napisem MW2, w miarę opakowanie, inne pudełko(ładniejsze)z grą, książkę, COD'a Classic w zestawie, a zresztą sami zobaczcie

, jak ktoś nie widział.

 

A edycja Tier 1 czy limited edition BC2 nie dała zupełnie nic fajnego, od jakieś tam bronie w multi.

Link to post
Share on other sites

Fajnie wyglądający noktowizor z napisem MW2 i ładniejsze pudełko z grą (książkę jeszcze rozumiem)... Ty grasz w gry komputerowe, czy po zakupie stawiasz je na półce, bo w końcu w zestawie jest ładne pudełko i fajnie wyglądający noktowizor? Bo logika mówi mi, że dojrzały gracz ma więcej pożytku z "jakieś tam bronie w multi", które najprawdopodobniej są lepsze od tego co otrzymuje na początku (np. taki krinkov w BFBC2 jest przynajmniej moim zdaniem lepszy niż 9A-91 dostępny od początku jako broń główna inżyniera, a w przypadku MP7 w MoH ta broń ma w ogóle nie być dostępna w edycji standardowej).

 

Fajne rzeczy typu pluszowe misie to można dawać do gier typu "Kubuś Puchatek i przyjaciele" coby dzieciak poza elektroniczną rozrywką miał radochę z maskotki.

 

Poza tym producent nie musi trwonić kasy na produkcję, spedycję, cła itp bibelotów wyprodukowanych Chinach czy gdzie tam. Zatem można wywnioskować, że osiąga duży zysk małym kosztem (chyba, że wyprodukowanie noktowizora w chinach jest tańsze niż wydrukowanie ulotki z kodem odblokowującym) i nie musi potem wciskać graczom trzech map za 60 złotych żeby powiększyć swoje zyski narażając się na kolejną falę krytyki ze strony graczy. Nieprawdaż?

Edited by aciepk
Link to post
Share on other sites

W sumie broń jako coś specjalnego nie jest taka zła, nawet do poruszania bym się może przyzwyczaił. Ale głównie rozeźliły mnie na ten tytuł błędy w becie, głównie chodzi o wywalanie z serwera za kille, które ludzie mają na obydwu platformach. Po prostu wkurza mnie wymyślanie jakichś bajerów mających uczynić szybki zakup atrakcyjnym, które jak zaznaczam może i by mnie nawet przekonały, podczas gdy podstawowa sprawa jak stabilność jest zaniedbana. Boję się, że mógłbym zostać nabity w butelkę bo bym to kupił i miałbym potem autokicki za 3 kile talibem. A część ludzi gra i widać, że ich nie wywala, więc mój niepokój jest chyba uzasadniony bo zawsze twórcy gry mogą uznać, że część ludzi ma coś nie tak ze sprzętem/systemem i to nie ich (twórców) problem. Zostanę z MP7, z której nie będę mógł zabić więcej niż 2 przeciwników.

Link to post
Share on other sites

Wszystko jest kwestią podejścia... Pamiętaj Aciepk że nie wszyscy muszą być hardcore'owymi gamerami, a kupić edycję specjalną mogą chcieć w ramach uznania dla tej czy innej gierki, która akurat im się spodobała. Ja np. gdybym miał kupować jakąkolwiek edycję kolekcjonerską gry to prędzej dla bajerków, wiedźmińskich medialionów made in China tudzież pluszowych misiów, żeby sobie postawić na półce (o pseudonoktowizorkach nie mówię, bo to trochę insza inszość, w każdym razie edycji kolekcjonerskiej MW2 nie kupiłem i nie kupię). Nigdy bym nie kupił edycji kolekcjonerskiej która w zamian za większą cenę oferuje dodatki do multi z prostej przyczyny - w multi grywać nie zwykłem i nie zamierzam (nie lubię). Zgadzam się natomiast z Tobą co do eleganckich opakowań i materiałów o powstawaniu - takie rzeczy powinny definiować edycję kolekcjonerską.

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem prawdziwa edycja kolekcjonerska powinna zawierać przede wszystkim eleganckie materiały o powstawaniu gry, eleganckie pudełko i fajny przydatny gadżet.

 

 

 

Fajnie wyglądający noktowizor z napisem MW2 i ładniejsze pudełko z grą (książkę jeszcze rozumiem)... Ty grasz w gry komputerowe, czy po zakupie stawiasz je na półce, bo w końcu w zestawie jest ładne pudełko i fajnie wyglądający noktowizor? Bo logika mówi mi...

 

 

Ehe...

 

 

 

Po edycji kolekcjonerskiej oczekiwał bym, że ktoś po tym jak zauważy mój szajs noktowizorek powiedział łaaaaał, a nie, że zapłaciłem za grę więcej, po to by dostać karabinek, który każdy będzie mógł odblokować, ale to tylko moje zdanie, koniec off topicu.

 

 

PS. Nie nie jestem fanem COD'a i nie mam specjalnej edycji MW2.

Edited by admarss
Link to post
Share on other sites

Ale głównie rozeźliły mnie na ten tytuł błędy w becie, głównie chodzi o wywalanie z serwera za kille, które ludzie mają na obydwu platformach.Po prostu wkurza mnie wymyślanie jakichś bajerów mających uczynić szybki zakup atrakcyjnym, które jak zaznaczam może i by mnie nawet przekonały, podczas gdy podstawowa sprawa jak stabilność jest zaniedbana.

Takie rzeczy w beta testach się zdarzały i nadal się będą zdarzały. Zresztą to wskazuje na problemy z serwerami, a nie samą grą.

 

A wracając do edycji Tier1 to nikt nie każe Ci jej zamawiać w preorderze. Ile to już razy reklamowali edycje specjalne jako dostępne tylko w preorderze, a po premierze można było je bez problemu dorwać w empiku czasem nawet w tej samej cenie co wersja zwykła. Siła reklamy i brutalne prawa wolnego rynku.

Ehe...

Jak znam życie to zostanę oskarżony, że to jednak było zamierzone itp, ale cóż takie życie. Otóż admarss słowo "eleganckie" przed słowem "pudełko" znalazło się tam przez pomyłkę, miało być "dodatkowe pudełko". Mylić się jest rzeczą ludzką.

 

po to by dostać karabinek, który każdy będzie mógł odblokować, ale to tylko moje zdanie, koniec off topicu.

Krinkov w przypadku BFBC2 taki był, ale z tego co wyczytałem w różnych zapowiedziach i artykułach to MP7 (i bodajże jeszcze Mk43 mod1) ma być unikatowy (znaczy się w ogóle niedostępny w normalnej edycji), ale to może być tylko chwyt reklamowy jak z preorderami.

 

I tak BTW.

Jak zamówisz edycję Tier1 to może dostaniesz bezwartościowe MP7, który każdy będzie mógł odblokować, ale nie zapominaj o innym być może ładniejszym pudełku od normalnego ;-).

Edited by aciepk
Link to post
Share on other sites

Człowiek pisze" to tylko moje zdanie", ale wraz zostanie złapany za słówko.

 

 

 

 

No, ale nie ważne, w tej sytuacji mogę być tylko mądrzejszy i jako pierwszy skończyć się kłócić.

 

 

 

 

Co do samego MOH'a, kupię go dla singla, o ile okaże się dobry,a jedyna gra(a właściwie dodatek do gry)od DICE, na którą czekam w tym roku to BC2 Wietnam.

Edited by admarss
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...