Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 G&G oraz PJ-ota


Recommended Posts

Cześć

Zastanawiam się nad zakupem m4

>http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_45&products_id=1974

lub

 

Temat tym trudniejszy, że obie są w tej samej cenie

Przedstawię tu plusy i minusy tych replik i prosił bym o jakieś opinie, szczegulnie własne przydatne były by mi jakieś własne doświadczenia z tymi giwerami

 

M4 G&G

Plusy:

+przede wszystkim dobra firma

+łatwa do ulepszenia (nie boisz się, że razaz wszystko się rozleci przy mocniejszej sprężynie)myślałem o sprężynie M140 guardera

+lufa precyzyjna w zestawie

+wzmocnione części gearboxa

Minusy:

-korpus nie jest wykonany z metalu tylko z "wzmocnonego" abs-u

-(dla mnie)brak konwersji RIS w miejsu chwytu

 

PJ4 (RIS)

Plusy:

+Duużo wzmocnionych części w gearboxie

+Bateria typu large firefox (Ni-Cd 9,4V)

+Silnik o zwiększonym momęcie obrotowym

+Na start wysokie osiągi

+Świetne odwzorowanie

+RIS-ki

Minusy:

-chińczyk

-przez to może mniej trwały

 

Z góry dzięki :uśmiech:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Hugo do M4 G&G nie wkładaj M140 bo to się skończy natychmiastowym uszkodzeniem repliki. części G&G w stoku są dobre ale nie aż tak żeby udźwignąć M140. Ja osobiście kupiłbym G&G ale nie robił w nim żadnego tuningu potem wymienisz sobie body na metal to będziesz miał normalną dorosłą M'ke G&G.

 

 

Pozdrawiam Kamil

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
TM ma w 99% repliki wykonane z ABS'u - a jakosci tej firmy nikt nie kwestionuje.

Bo TM jakiś czas temu nie mogło robić replik metalowych. A dzisiaj normalnym jest, że gracze wolą kupić stalowo-drewniane AK z Cymy z dobrą precką, dobrym aku i dobrą gumką, niż za tą samą cenę starego, plastikowego AK z TM.

 

Niejednokrotnie ABS okazuje sie o wiele bardziej wytrzymalszy i o wiele lepszy niz chinski stop maty ryzowej i wielbadziego lajna zwany tutaj "metalem"

A powiedz mi, czy trzymałeś w rękach replikę A&K (P&J)? Bo pisząc to w odniesieniu do nich piszesz HEREZJE.

 

 

Ja polemizowałbym jeszcze z tym co pisał autor tematu odnośnie części wewnętrznych - dużo bardziej prawdopodobne jest, że po wsadzeniu M140 do stockowego G&G oraz P&J, to właśnie G&G wysiądzie pierwsze.

 

Jeśli autor tematu potrafi grzebać w replikach i nie boi się ich rozebrać, to według mnie zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest emka z P&J. Jeśli natomiast autor wolałby uniknąć tego, a w zamian cieszyć się długo, ale słabszymi osiągami - niech weźmie G&G.

 

Tylko niech zdaje sobie sprawę, że plastikowy korpus G&G jest znacznie bardziej podatny na uszkodzenia niż metalowy od A&K (P&J).

 

Pozdrawiam.

Edited by LogaN
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...