Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Powiedzcie, proszę, czym się różni kamuflaż w mundurze ACU:

Universal Pattern od AT Digital? Czy to jest to samo ?

 

Próbuję zakupić mundur, taki co mają chłopaki z tej fotki:

1jxg7m.th.jpg

szukałem na allegro, jednak kontraktowe ACU, ma bardziej zielonkawy odcień LINK (ostatnie zdjęcie).

"podróba" na specshopie LINK też odbiega kolorem.

Przeglądałem tematy z fotkami i sporo osób miało właśnie te mundury (ACU) w prawidłowym kolorze ze zdjęcia co podałem...

Link to post
Share on other sites

Nie ma czegoś takiego jak "AT digital", ktoś sobie tą nazwę wymyślił kiedy ZOA zaczął nosić UCP.

AT Digital to nazwa UCP stosowana przez firmę MFH (i być może inne firmy)- generalnie tania kopia.

Nie ma to nic wspólnego z ZOA.

Edited by Hoplita
Link to post
Share on other sites

Od wczoraj siedzę na allegro i co sprzedawca to inny kolor.

Dzięki za odpowiedzi, teraz już wiem o co chodzi z tym ACU :)

 

ACU ma już takie właściwości. W zależności od rodzaju, natężenia światła przybiera odrobinę inne barwy. Ponadto zdjęcia z lampą błyskową dodatkowo rozjaśniają i poszarzają materiał. Zdjęcia w świetle słońca nadadzą mu zielonkawo-żółtawą barwę. Nie martw się zdjęciami, jeśli jest to kontrakt to śmiało bierz.

Link to post
Share on other sites

ACU ma już takie właściwości. W zależności od rodzaju, natężenia światła przybiera odrobinę inne barwy. Ponadto zdjęcia z lampą błyskową dodatkowo rozjaśniają i poszarzają materiał. Zdjęcia w świetle słońca nadadzą mu zielonkawo-żółtawą barwę. Nie martw się zdjęciami, jeśli jest to kontrakt to śmiało bierz.

UCP

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...
Guest gecko123

Wie ktoś gdzie mogę kupić najmniejszy rozmiar kontraktowych spodni? Bluzę już znalazłem na allegro, ale spodni nie mogę znaleźć, a jestem średniego wzrostu i chudy jak patyk :-F

Link to post
Share on other sites
Guest gecko123

Na początku myślałem, że XS-R, ale dokłądnie się pomierzyłem ;) i okazało się, że szukam S-R. Jedyne, które znalazłem w Polsce to używki z Allegro (brr! nigdy nie założe używanych ciuchów od kogoś kogo nie znam!) i niedostępne na spechsop za dwie stówy. Chyba czas poszukać na e-bay :D

 

Szukałem na e-bay'u co.uk, .de i .com. Znalazłem tylko używki w stanie określanym jako dobry, za 10 euro lub 10 dolarów. Niestety chyba zakupie Milspec'a. Jakie macie dośwadczenie z kopiami?

Edited by gecko123
Link to post
Share on other sites
Guest gecko123

Szukałem dobrze, ale nigdy nie wpisywałem small/reg. Zawsze albo pełna nazwa, albo S/R lub S-R. Po za tym US Only, a nie mówiłem, że jest ciężko? W każdym razie dzięki za pomoc!

 

EDIT!

Znalazłem w USA (trochę sobie poczekam D:) za 25$, nowe. Świetnie, na wakacyjne strzelanie już będe miał!

Edited by gecko123
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...