Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH] Gazy bojowe - Wasze zdanie


Recommended Posts

Dlaczego taki czy inny temat zawsze musi sie konczyc klotnia? Ktos napisal cos tak a nie inaczej, jego sprawa, nie przyczepiaj sie do niego a na forum bedzie od razu lepsza atmosfera.

 

Gazy...humanitarne czy nie, zawsze sluza do tego zeby zrobic drugiemu krzywde [ gazy kumpla tez sie do tego zaliczaja ]. Jednak wolalbym sie dlawic przez ta minute niz przez godzine czekac z urwana noga do wykrwawienia.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bo w razie wojny zobaczyłbyś mnie na antywojennej demonstracji ,albo w pierdlu za odmowę służby wojskowej  :evil:

w razie wojny za odmowe to bys dostal kule w leb a nie cele

 

W przeciwieństwie do niektórych myślę ,a poza tym co jest złego w stawianiu pytań ?  

Wszędzie widzicie tylko prowokacje ,ss ,wehrmacht i neonazistów.

hmmm... jak myslicie kotkowi lepiej wyrwac najpierw przednie lapki czy tylne... bo mnie to od jakiegos czasu zastanawia...

:evil:

Link to post
Share on other sites

Z całym szacunkiem Skok ,ale ja już powiedziałem co miałem do powiedzenia i nie biorę już udziału w dyskusji ,bo mnie tu ukrzyżują za chwilę ,albo podpalą na stosie :D W najgorszym wypadku znów mnie wezmą za wariata.

Nie warto być innym na tym forum ,bo od razu zaczną cię prześladować.

Ja już nie zabieram głosu w tej dyskusji.

Link to post
Share on other sites

Dziadek spoko, nie ukrzyzuja Cie - najwyzej nabija na pal :twisted: :twisted:

 

Niepotrzebnie przejmujesz sie tym co inni pisza pod twoim adresem. Poki nie chca Ci zbanowac konta jest OK. Masz swoje zainteresowania, wiazesz z nimi swoja przyszlosc wiec przy nich pozostan, bez wzgledu na to jak bardzo sa one eXtremalne i co o nich mysla inni .

 

pozdr

Link to post
Share on other sites

Wojna jądrowa może spowodować wielkie zniszczenia, lecz nie może doprowadzić do zniszczenia ludzkości lub cywilizacji; zniszczy przestarzały i złowrogi ustrój - kapitalizm, w jego imperialistycznym stadium.

[N.Nejman, K.Sadilenko, Broń termojądrowa, wyd. MON 1959.]

Link to post
Share on other sites

Doszły mnie słuchy ,że wymyślili już bomby na bazie deuteru (jedna z odmian wodoru ,występuje 1 raz na 6000 atomów wodoru) ,która jest w stanie zniszczyć całą planetę. Na szczęście zanim naprodukują wystarczającą ilość deuteru ,nas już nie będzie. To prawda ? Ktoś coś wie ?

 

PS.Wiem ,że miałem się już nie udzielać ,ale to jest silniejsze ode mnie :D

Link to post
Share on other sites
tak wiec na temat :

 

co sadzicie o gazach z rodziny VX ?

 

Dokładniej o cieczy rozpylanej w powietrzu...

Tak czy inaczej - bardzo paskudny rodzaj broni masowego rażenia. Moze wykończy mnie szybko, ale szczerze mowiąc dla mnie fakt, ze będę martwy (i to praktycznie napewno, biorac pod uwagę morderczą skuteczność tego ustrojstwa) nie budzi u mnie zadnych pozytywnych uczuć wobec VX.

 

Podstawowe informacje:

http://www.chm.bris.ac.uk/motm/vx/vxc/frames.htm

 

A wiecej... na google :)

Link to post
Share on other sites

Jeżeli już dyskusja dotyczy gazów to może ją przenieść na forum Gazowe ? :twisted: Potem można jeszcze utworzyć subforum Atomowe i różne takie :P

Pozdrawiam i życzę wszystkim takiego dobrego humoru jak mam sam

PA.

Link to post
Share on other sites

Dzieki Gerard, google przekopalem wczesniej :D. Chodziło mi głównie o opinie.

i dzieki za linka, mialem go wczesniej lecz nie zauwazylem "Dutch Atropine Autoinjector" - dobra rzecz :wink:

 

Odnosnie deuteru, zaraz rusze na google, ale jedyne co mi sie kojarzy w tej kwestii to ciezka woda - ale to juz jest raczej historia.

Jak cosik znajde to napisze.

 

Jezeli na serio cos takiego maja w projektach, to problemem nie bedzie chyba "naprodukowanie" deuteru (bo 60 lat temu pewnemu panu z kwadratowym wasem szlo to dosc szybko w Norwegii - tylko partyzanci zrobili mu na zlosc i wysadzili wszystko w pizdu :D - swoja droga chwala im za to ... heh znowu historia :roll: ), problemem byloby w pierwszej kolejnosci miejsce do testow takiego ustrojstwa, a potem uzasadnienie uzycia czegos takiego przekiwko komukolwiek ...

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...