Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

STALKER - Zona Nysa 2


Recommended Posts

Ogrom chodzi o to, żeby wasza ochrona oczu spełaniała przynajmniej normę CE EN 166 F, czyli żeby wytrzymywały uderzenia ciał stałych o prędkości 45 m/s, przy wadze bodaj 0.8 grama. Mam nadzieję, że nic nie pokręciłem.;p

 

Jeżli macie maski do PB, to one spełniają tę normę ze sporą nawiązką.

 

 

i właśnie o taka ochronę mi chodziło! dzięki

Link to post
Share on other sites
  • Replies 468
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

REJESTRACJA ROZPOCZĘTA!

 

1. Przypominam o wymogu pełnoletności i posiadania dowodu osobistego.

 

2. Szczegóły dotyczące procedury rejestracyjnej znajdują się na stronie:

 

http://stalker.nysa.pl/rejestracja.html

 

 

3. Zaktualizowana wersja mechaniki gry pojawi się na stronie imprezy najpóźniej do końca lutego, o czym poinformujemy również w niniejszym wątku.

 

 

 

Ponadto ogłaszamy dwa KONKURSY:

 

1. Konkurs na plakat (format A3) o tematyce związanej z Zoną. Wyróżnione plakaty zawisną w różnych lokacjach Zony.

 

2. Konkurs na notkę prasową/artykuł/esej/raport itp... Wyróżnione prace zostaną opublikowana w biuletynie stalkerów "Popromiennik", który będzie kolportowany podczas imprezy.

 

3. Główna nagroda w obu konkursach to zwolnienie ze składki rejestracyjnej (zostanie zwrócona laureatom konkursów na miejscu imprezy). Zostanie przyznana tylko jedna główna nagroda w każdym z dwóch konkursów.

 

4. Autorzy opublikowanych prac, którzy nie wygrają pierwszej nagrody otrzymają na miejscu imprezy dodatkowe rekwizyty przydatne w grze.

 

5. Prace prosimy nadsyłać na adres info [at] stalker.nysa.pl. Zastrzegamy sobie pełne prawo do nieodpłatnego publikowania nadesłanych prac w materiałach związanych z grą STALKER ZONA NYSA.

 

Liczymy na wyobraźnię i poczucie humoru autorów.

Link to post
Share on other sites

Ojjj taak.. to jest po prostu świetne uczucie.. ja tam najbardziej lubię fakt, że po prostu można gdzieś z najlepszym kumplem wybyć w pizdu w jakiś teren, pokombinować, pobawić się (a zabawa przednia:D) a najbardziej zwyczajnie odpocząć i odseparować się od społeczeństwa, jak w normalnej Zonie XD

 

I chociażby dlatego nie ominę tej imprezy.. :) Rejestracja w trakcie, dosłownie za godzinę lecę do kumpla podrzucić kasę na przelew :D Do zobaczenia w Zonie.! :D

Link to post
Share on other sites

Czy umundurowanie Woodland jest dopuszczalne ?

 

 

cytat z regulaminu:

Do strony "wojsko" preferowane są zgłoszenia grupowe od zgranych ekip - obowiązuje jednolite umundurowanie w ramach zgłaszanych ekip (najlepiej zza wschodniej granicy, ale DPM, Flecktarn itp... również jest dopuszczony).

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...