Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

STALKER - Zona Nysa 2


Recommended Posts

  • Replies 468
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"Ale gupi ci Rzymianie"

 

To samo mi przyszło do głowy :F

 

Fakt, faktem, że gra jeszcze się nie rozpoczęła, a napięcie między uczestnikami już rośnie. Może zabrzmi to dziwnie, ale na ostatnim stalkerze lepiej żyli ci, którzy potrafili wszechstronnie współpracować (ochrona naukowca, tajemnicze kawałki zdjęć mające doprowadzić do "Naznaczonego", zadania dla Barmana, zadania dla Azymutu, kilka mniejszych pobocznych dla innych stalkerów). To zdecydowanie bardziej urozmaicało imprezę, a co za tym idzie nie była ona (impreza) zwykłą napierniczanką w stalkerskich klimatach. Kto tego nie rozumie może nie powinien wkraczać do Zony... ;-)

A tym armijnym, którzy obecnie straszą i plują mlekiem spod nosa chcę przypomnieć, że podczas ostatniej edycji była wielka zbiórka funduszy na łapówkę, za którą mieliśmy od Was kupić dowodzącego wojskiem. Siwy (jeśli dobrze pamiętam) ratował się wtedy ucieczką. Więc nie nazywajcie nas stalkerów ludzmi bez honoru. ;-)

Link to post
Share on other sites

Przyznaję się, jestem stalkerem, którego celem jest likwidacja armii na granicy Zony. Ale co ja poradzę, że moją frakcją jest Wolność ? Przypomnijcie sobie jej cele z grubsza. Wiec jak już wejdę w Zonę to będę starał się montować małe ekipy likwidujące wojsko. Z braku laku (Powinność w polu) dobry kit ... Całe szczęście, większości marzy się fortuna z artefaktów więc na początku będzie "gorączka złota". Postaramy się jednak by wojsko było troszkę nerwowe od samego początku :)

 

Osobnik odnotowany przez wywiad jako element wywrotowy:D. Kompletowanie teczki trakcie.

Link to post
Share on other sites

Proszę Państwa, ten LARP to nie ma być napierdalanka pomiędzy stalkerami a wojskiem. Przynajmniej w początkowej fazie stalkerom nie będzie opłacało się atakować wojska.

 

Doskonale zdaję sobie z tego sprawę. Po prostu Panzerowi pogroziłem palcem ze szczerej sympatii :twisted:

Link to post
Share on other sites

10 kwietnia (sobota)

 

8:00 - 9:00 - Rejestracja uczestników imprezy grających po stronie wojska i mutantów. Rejestracja odbywa się na terenie Bazy Wojskowej (współrzędne bazy zostaną przekazane graczom wojskowym na miejscu przy parkingu). PUNKTUALNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!

 

9:30 - Rozpoczęcie rejestracji uczestników imprezy grających po stronie stalkerów na terenie Baru. W przypadku stalkerów nie ma sztywnej godziny zamknięcia rejestracji.

 

23:00 - Zamknięcie ogólnych grupowych działań na terenie poligonu i rozpoczęcie imprezy integracyjnej (stalkerzy, wojsko, mutanci) przy ognisku i grillach na terenie Fortu Prusy. Podczas imprezy wydawane będą kiełbasy i pieczywo.

 

UWAGA! Osoby mniej skore do imprezowania i chętne do dalszej nocnej gry w terenie również będą miały taką możliwość spędzenia czasu. Należy taką chęć zgłosić organizatorowi podczas porannej rejestracji. Po godz. 23:00 kontynuowane będą również misje specjalne.

 

Wszystko jest napisane w regulaminie :)

Do 23.00 oficjalna rozgrywka, potem dla zdesperowanych maniaków ciąg dalszy :)

Link to post
Share on other sites

O ile się tych desperatów znajdzie :/ mam nadzieję, bo jednak w nocy to już totalnie niezły klimacik się robi hehe

O ile się tych desperatów znajdzie :/ mam nadzieję, bo jednak w nocy to już totalnie niezły klimacik się robi hehe

 

Mam nadzieje, że się znajdą bo w zapowiedzi było ogólna do 23 ale reszta do 7 rano do ost. żywego.

 

i w nocy to bedzie KLIMACIK

stalker_latarki_bn_wlaczone_1024.jpg

Link to post
Share on other sites

Jeżeli mod oraz organizator nie mają nic przeciwko to podaję Wam link do utworu muzycznego. Utwór stworzyłem mając "napad weny twórczej" po udziale w spotkaniu S.T.A.L.K.E.R. które odbyło się w dniu 18.04.2009 na terenie inkubatora w Rudzie Śląskiej.

 

Notabene zdjęcia z Rudy Śląskiej umieścił org na stronie internetowej poświęconej Stalkerowi w Nysie.

 

Mam nadzieję że Wam się to spodoba:

 

http://brytanpl.wrzuta.pl/audio/4hyBbfOB7LN/czerwony_las

Edited by Brytan
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...