Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

STALKER - Zona Nysa 2


Recommended Posts

  • Replies 468
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I już zapowiedziany patronat, bardzo ładnie ;)

 

Głuchołazy gotowe są pomóc przy organizacji. Jeśli nas potrzebujecie- dajcie wcześniej znać.

Powiedzcie jeszcze jak wyglądać będzie kwestia mutków? Może chętnym sypać jakimś gratisem, bo praca to trudna i niemiła :D

Link to post
Share on other sites

Ufff już myslałem, że jestem przewrażliwiony. Po prostu mam taki koszmar. Jadę sobie na Stalkera 150 kilosow i ktos mi mówi a temu panu dziękujemy. Pal szesc stracony czas ale moje paliwo. To oczywiste, że nie mam zamiaru nic nabroic i stosowac się do regulaminu. Chodzi mi tylko o samą formę "bez podania przyczyny" Ale i tak chce jechac :mrgreen:

P.S

Timonku Ty byleś juz na Stalkerze powiedz mi jak wygląda sprawa kiedy mnie ustrzelą. Po jakim czasie wraca się do gry ?

Link to post
Share on other sites

wyciąg z regulaminu: atestowane okulary ochronne do gier ASG

 

a ja osobiście używam gogli od maski paintballowej i teraz pytanko jak to się ma do regulaminu??

nadmienię, że seria z 440FPS z 50 cm nie zrobiła na nich większego wrażenia niż obłoczki kurzu na szybce - ZERO odkształceń, natomiast kulki rozpadły się na połówki (kulki PJ 0,25g)

Link to post
Share on other sites

Ogrom chodzi o to, żeby wasza ochrona oczu spełaniała przynajmniej normę CE EN 166 F, czyli żeby wytrzymywały uderzenia ciał stałych o prędkości 45 m/s, przy wadze bodaj 0.8 grama. Mam nadzieję, że nic nie pokręciłem.;p

 

Jeżli macie maski do PB, to one spełniają tę normę ze sporą nawiązką.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...