Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

STALKER - Zona Nysa 2


Recommended Posts

  • Replies 468
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wukasz - Powinność, vel Duty na naszych stalkerach pełni nieco inną funkcję. Dzięki Duty i ich znajomością z wojskiem istnieje BAR - spokojne i bezpieczne miejsce dla stalkerów, gdzie mogą odpocząć, zjeść lub pohandlować. To nie sama frakcja, która walczyła z freedom, została zmieniona pod potrzeby manewrów ;) Mam nadzieje że nie jesteś zawiedziony.

Edited by vergio
Link to post
Share on other sites

wiecie coś na temat mechaniki gry v.4 ten pdf ze strony stalkera nie dziala,

 

Będzie na początku marca.

 

 

jaka różnica miedzy v.2

 

Jakieś 85% poprzedniej mechaniki będzie bez zmian.

 

 

Ni, byłem na kilku poprzednich stalkerach dlatego z premedytacją pytam się o Stalkerów, którzy działają w polu a nie "obsługę" imprezy. Mogłem doprecyzować, moja wina.

 

Przyjeżdża kilka większych ekip stalkerów, ponadto oprócz wojska będzie również specjalna frakcja przygotowana przez orgów (swobodne działania na całym terenie, a nie tylko siedzenie na kanapie i częstowanie wódką, jak ostatnio w bunkre Azymutu), więc nie powinno być problemu ze znalezieniem sobie sojuszników i przeciwników.

 

Rejestracja dobiega końca. Zostało jeszcze tylko kilka miejsc dla stalkerów i kilkanaście dla wojska.

Link to post
Share on other sites

A jak jest naprawdę z wojskiem na Stalkerze to proszę sobie obejrzeć ten film. To jest ujęcie ze STALKER-a który odbył się w Rudzie Śląskiej.

 

Ja w roli Stalkera rozmawiam z kolegą będącym po stronie wojska. Nie miał chłopina pojęcia że jest filmowany. Że niby wojsko nie chce zarobić ? hehehehehe....

 

Pozdro dla tego gościa ! :-)

 

 

Pozdrawiam,

Brytan

Edited by Brytan
Link to post
Share on other sites

Żołnierz też człowiek :)

 

Ja w roli Stalkera rozmawiam z kolegą będącym po stronie wojska. Nie miał chłopina pojęcia że jest filmowany. Że niby wojsko nie chce zarobić ? hehehehehe....

 

Poza tym gdzie jest napisane, że nie chce zarobić? Chce, jak każdy :) (no, może poza idealistami 'walczącymi' w jakiś swojej słusznej sprawie - tacy się też trafiają).

Link to post
Share on other sites
Ja w roli Stalkera rozmawiam z kolegą będącym po stronie wojska. Nie miał chłopina pojęcia że jest filmowany. Że niby wojsko nie chce zarobić ? hehehehehe....

 

Całe szczęście, że Brytan jest po naszej stronie ;-)

 

rzyjeżdża kilka większych ekip stalkerów, ponadto oprócz wojska będzie również specjalna frakcja przygotowana przez orgów (swobodne działania na całym terenie, a nie tylko siedzenie na kanapie i częstowanie wódką, jak ostatnio w bunkre Azymutu)

 

Hehe, teraz już wiadomo dlaczego mieli więcej odwiedzających niż Barman.

Link to post
Share on other sites

czy będziemy używać środków łączności typu PMR-ki w Armii i czy będzie to dozwolone??

 

Oczywiście.

 

 

Lista rejestracyjna stalkerów jest już pełna z małym naddatkiem, dlatego oficjalnie ogłaszam, że nabór stalkerów jest już zamknięty.

 

Można jeszcze zgłaszać się do wojska oraz mutantów (w tym drugim przypadku pierwszeństwo mają osoby, które prześlą zdjęcie w swoim mutancim przebraniu).

 

Ponadto termin wpłacania składek zostaje przedłużony dla wszystkich do końca lutego. W poniedziałek wieczorem 1 marca sprawdzam stan wpłat. Jeśli czyjaś składka nie przyjdzie do tej pory wówczas zgłoszony zostanie wykreślony z listy.

Link to post
Share on other sites

Ufff!!! W ostatniej chwili.

Shperacze zapowiadają swoje przybycie. Niech wojsko szykuje więcej aut do kradzieży i masę rubli za nasze głowy. Ze względu że przyjeżdża nas więcej proponuje dorobić kilka nowych listów gończych.

 

Dla dodania smaczku do klimatu:

http://postapokalipsa.wordpress.com/2009/1...omana-surzenko/

 

 

Nie kozacz, bo znowu wam d... odstrzelimy przy pierwszej próbie wejścia do Zony :wink:

Link to post
Share on other sites

Nie kozaczcie tak STALKERZY :) wojsko rośnie w siłę oraz doświadczenie

Yarra pytałeś o Flecktarnowców służbistów? Ja oraz moich dwóch kamratów do dyspozycji :D

 

 

A i jeszcze mam pytanie do organizatorów:

Nie znalazłem wzmianki w regulaminie - jak jest z ciężkim sprzętem wojskowym, typu czołg, UAZ itp? :)

Edited by Pablito350
Link to post
Share on other sites

Nie kozaczcie tak STALKERZY :) wojsko rośnie w siłę oraz doświadczenie

Yarra pytałeś o Flecktarnowców służbistów? Ja oraz moich dwóch kamratów do dyspozycji :D

 

 

 

no to sie zgadamy:))

słuzba nie drużba a petunia non kotlet(cytat z filmu tylko nie pamiętam którego)

kosić za wjazd do zony albo diengi per capita albo decapita (zapożyczone z świata dysku)

Link to post
Share on other sites

Proszę Państwa, ten LARP to nie ma być napierdalanka pomiędzy stalkerami a wojskiem. Przynajmniej w początkowej fazie stalkerom nie będzie opłacało się atakować wojska.

 

Natomiast wojsko powinno traktować stalkerów, może nie jako potencjalnych sprzymierzeńców, ale na pewno jako kurę znoszącą złote jajka, z której nie opłaca się wyrywać zbyt wiele piórek.

 

Na stalkerów będą czekały gorsze rzeczy niż poczciwa soldateska chcąca tylko dorobić do żołdu: wojny frakcji, bandyci, anomalie, mutki... lepiej więc harmonijnie wpisać się w ten ekosystem oparty na łapówkach ;)

Link to post
Share on other sites

Proszę Państwa, ten LARP to nie ma być napierdalanka pomiędzy stalkerami a wojskiem. Przynajmniej w początkowej fazie stalkerom nie będzie opłacało się atakować wojska.

 

Natomiast wojsko powinno traktować stalkerów, może nie jako potencjalnych sprzymierzeńców, ale na pewno jako kurę znoszącą złote jajka, z której nie opłaca się wyrywać zbyt wiele piórek.

 

Na stalkerów będą czekały gorsze rzeczy niż poczciwa soldateska chcąca tylko dorobić do żołdu: wojny frakcji, bandyci, anomalie, mutki... lepiej więc harmonijnie wpisać się w ten ekosystem oparty na łapówkach ;)

 

 

a kto tu mówi o napier... ja cały czas mówęe o łapówkach - drobny rewanżyk za wpuszczenie do zony, mały prezencik za przymknięcie oczy na wychodzących z zony z lewym towarem - ot i moja filozofija

Link to post
Share on other sites

Przyznaję się, jestem stalkerem, którego celem jest likwidacja armii na granicy Zony. Ale co ja poradzę, że moją frakcją jest Wolność ? Przypomnijcie sobie jej cele z grubsza. Wiec jak już wejdę w Zonę to będę starał się montować małe ekipy likwidujące wojsko. Z braku laku (Powinność w polu) dobry kit ... Całe szczęście, większości marzy się fortuna z artefaktów więc na początku będzie "gorączka złota". Postaramy się jednak by wojsko było troszkę nerwowe od samego początku :)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...