Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kamizelki..... Nie tanie ale ....


Recommended Posts

Konkurencja dla Orkana:)

Kamizelki na siatce, z uchwytami ewakuacyjnymi, sniper padami, z codury, z napami. Idealne kopie amerykanskich kamizelek eagla.

Do wyboru:

Tac V1 n - to te na zdjeciach gromu

m_tac-v1-n-a.jpg

 

Tac 10 - kamizelka szyta na zamowienie 10SFG

Eeagle-TACv10-web.jpg

 

Tac V 1 n B Cross Draw - z kabura integralna

m_tac-v1-n-b.jpg

Kamizelki szyte na miare, szybko i solidnie. Ceny DUZO NIZSZE od Orkana. Szczegoly na priv

Do zakupow powyzej 500 komasowka gratis:)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 5 weeks later...
Idealne kopie amerykanskich kamizelek eagla.

 

Chris, nie przyjmuj tego jako ,,atak" konkurencji (bo i tak juz kamizelek a la Eagle już nie będę robił), ale nie rób ludziom wody z w głowie. Masz orginalne kamizelki Eagle by móc robić ich wierne kopie? Bo ze zdjęć jakie zamieściłeś na http://forum.wmasg.pl/viewtopic.php?t=7607...highlight=eagle wynika że twoje kamizelki są podobne do Eagle, ale napewno nie są ich wierną kopią. A wystawienie swojej kamizelki na allegro jako kamizelki Eagla http://www.allegro.pl/show_item.php?item=29571186 uważam za conajmniej nieporozumienie (jeśli to wystawił jakiś twój klient to przepraszam)

Link to post
Share on other sites
Chris, nie przyjmuj tego jako ,,atak" konkurencji (bo i tak juz kamizelek a la Eagle już nie będę robił), ale nie rób ludziom wody z w głowie. Masz orginalne kamizelki Eagle by móc robić ich wierne kopie? Bo ze zdjęć jakie zamieściłeś na http://forum.wmasg.pl/viewtopic.php?t=7607...highlight=eagle wynika że twoje kamizelki są podobne do Eagle, ale napewno nie są ich wierną kopią. A wystawienie swojej kamizelki na allegro jako kamizelki Eagla http://www.allegro.pl/show_item.php?item=29571186 uważam za conajmniej nieporozumienie (jeśli to wystawił jakiś twój klient to przepraszam)

Witam

W zadnym razie nie przyjmuje tego jako atak. Nie mam 5 lat zeby nie zdawac sobie sprawy z pewnych rzeczy. O tym, ze nie uwazasz mnie za konkurencje, swiadczy Twoja niedawna propozycja. Co do oferty na allegro, to nie wyrazilem sie wystarczajaco dokladnie. W tytule napisalem eagle, zeby zwrocic uwage potencjalnych kupujacych, jednak pierwsza rzecza jaka zawsze podkreslam jest to ze kamizelki wykonuje ja i nie sa to orginaly. Co do idealnych kopii...Wlasnego egzemplarza kamizelki eagle nie mam, jednak przeszedl taki przez moje rece przy wykonywaniu pierwszego egzemplarza, ktorego zdjec nie posiadam bo szybko znalazl kupca. Tak w ogole to zdjec posiadam mam tylko pare, a te zamieszczone w wymienionym przez Ciebie topicu to jedna z wersji, w ktorej dokonalem takich zmian, jakie uznalem za sluszne. Podsumowujac wiec, potrafie przyznac sie do bledu, jakim bylo nie zaznaczenie w nazwie aukcji, ze jest to kopia, (swoja droga blad ten naprawialem od razu).

Za konstruktywna krytyke dziekuje i pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
...słodzicie sobie aż niedobrze się robi!

ma być konkurencja, twarda walka o klienta, obniżki cen-wszyscy na tym zyskamy

a Wy tu jakiś agreement szykujecie-precz z porozumieniami, monopolami itd!!!

Zadnego agreementu nie bedzie bo nie ma konkurencji :twisted: Wprowadzamy monopol....Orkan Independent Company szyje dla wojska, Chris Tactical Industries dla cywili :twisted:

/joking mode off

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

DOstalem dzisiaj kamizelke tacv10 od Pana Chrissa i.... chociaz czekalem troche dlugo ( na siatke musielismy tyle czekac), to i tak sie oplacalo bo jak brzmi przyslowie- Cierpliwosc Wynagradza, kamizelke zrobil z jajem- pelna regulacja, no i oczywiscie mozna sie dogadac( zmodyfikowac na wlasne rzyczenie w moim przypadku) Ogolem polecam w 100% i wiem ze w przyszlosci ( mam nadzieje ze niedalekiej jak pozwola finanse 8) ) zwroce sie w sprawie nastepnej uslugi krawieckiej :)

 

FAKTYcznie- dobra robota za dobra cene :!:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

odebralem wczoraj Tac V1n od Chrisa, kamizela przeszla juz chrzest bojowy, i sprawdzila sie swietnie, jest b ladnie wykonana z dobrej jakosci materialu, siatka jest mocna i wytrzymala, cena umiarkowana i jak na taka jakosc bardzo konkurencyjna w stosunku do wyrobow innych szyjacych

 

(fotke dam pozniej)

 

moge z cala pewnoscia polecic Chrisa jesli chcecie cos uszyc z oporzadzenia

Link to post
Share on other sites

Witam,

Czy moglibyście wrzucić jakieś bardziej dokładne zdjęcia tych kamiezelek autorstwa Chrisa? Przy tak pochlebnych recenzjach chciałbym zobaczyć te cuda... Przy okazji jakieś uwagi z uzytkowania - jak ladownice, klamry, siatka, chwyt ewakuacyjny sie sprawują?

 

Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites
Witam,  

Czy moglibyście wrzucić jakieś bardziej dokładne zdjęcia tych kamiezelek autorstwa Chrisa? Przy tak pochlebnych recenzjach chciałbym zobaczyć te cuda... Przy okazji jakieś uwagi z uzytkowania - jak ladownice, klamry, siatka, chwyt ewakuacyjny sie sprawują?

 

Pozdrawiam :)

zdjecia jescze nie mam ale dam w najblizszym czasie

 

1. ladownice - ladownice (w tac v1 6 miejsc na magi Mek)sa dopasowane a magazynek wchodzi gladko, sa sciagniete tasma i dobrze sie zapinaja na rzepa

2. siatka jest mocna, nie ma raczej mozliwosci zeby ja naderwac np o galaz

3. chwyt evac - jeszcze nikt mnie nie ewakuowal ;) ale wyglada na mocno wszyty w strukture kamizelki i mysle ze pociagniecie za niego nie powinno stanowic problemu, oczywiscie przy jakims super pociagnieciu siatka moze sie urwac ale jest naprawde mocna i np na plecach jest 2 warstowowa

Link to post
Share on other sites

zrobilem mala rzecz u Chrisa - male, ale cieszy :D

 

kopia STRIKE small radio pouch :) bardzo ladnie wykonane, z dbaloscia o szczegoly, ladny odcien materialu - niemalze identyczny z oryginalem

 

 

polecam - bo to dobry wyrob, a troche juz sprzetu przez rece przepuscilem ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...