Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

brytyjska kamizelka taktyczna


Recommended Posts

Możesz dostać podobny model, (niby) issue - zdecydowanie lepszy (jak na sprzęt BA oczyście).

 

Wady:

- grzeje (nadaje się do noszenia w zimę, jesień ew. wiosnę - noszene w lato to samobójstwo, chyba że bawisz się w Afganistan).

- Jeśli kochasz Combat Jacket za jej praktyczność z pakowaniem kieszeni itd. - przy noszeniu AV na kurtce, kurtka właściwie traci na wszystkich swoich zaletach - a nawet przeszkadza. (Nie dotyczy jeśli nie nosisz DPMu).

 

Generalnie unikaj Arktisa - już lepszy (niby)issue albo produkty Highlandera/Arktisa. Też maja fajne kamizelki.

Link to post
Share on other sites

Problem w tym, ze ta kamizelka mieści tonę (a jeszcze więcej jej holenderki odpowiednik który posiadałem). PLCE mieści półtora tony więc podział na linie OK tylko że co w tym przenosić (i jeszcze plecak). 24 plastikowe magi i 700 batoników?

 

PS. Jeśli brytol ma tak mała regulację na wzrost jak holender musisz być wysoką osobą by to z PLCE działało poprawnie. To nie jest kusy PC.

Edited by Wukasz
Link to post
Share on other sites

Ceny w Polsce potrafią lekko oszołomić. Ostatnio z ebay.ie ściągałem vesta (nie kontrakt, używka w bdb stanie) i ess ice, z przesyłką wyniosło 55 euro. Czyli tylko trochę więcej niż połowę ceny tej z vest.pl.

Inna sprawa że czasami trzeba się naczekać na dobrą cenę.

Link to post
Share on other sites

Jak sie dobrze poszuka, to można nawet oryginalne berety w stanie perfekcyjnym ściągnąć za śmieszną cene.

Tylko bólem jest to, że nie opłaca się ściągać z UK plecaków, ponieważ ważą one trochę, przez co przesyłka wychodzi niemiłosiernie drogo.

Na ten przykład weźmy bergena, który waży około 4kg, i kosztuje niecałe 50zł w stanie naprawdę dobrym, tyle, że za przesyłkę wychodzi drugie tyle, co stwarza ściąganie go do polski nieopłacalnym.

Link to post
Share on other sites

Gandalf - w takim przypadku jest sposób (nawet dwa):

1. Zorganizować dużą paczkę do Polski, potem wysłać kurierem. Koszt wynosi 30 funtów ALE paczka jest bardzo duża a waga do 20 kg (lub 25, zależnie od kuriera). Idzie w kilka dni z UK do Polski.

2. Znajomy albo rodzina - rodacy nadal odwiedzają rodzinne konty - jak ładnie poprosisz to ci przewiązą fanty (Bergen po złożeniu jest bardzo płaski).

 

 

 

Z cenami w UK to w ogóle jest śmesznie - niektóre polskie produkty na wyspach (transportowane z Polski) są tańsze, niż te same polskie produkty w... Polsce. :-F Ale może ja się nie znam na handlu... :-P

Link to post
Share on other sites

sposób jest, tylko, że musiał bym zorganizować paczke dla połowy kompanii, żeby sie to opłaciło, a co do tego drugiego, to mam sąsiada sportowca, który ma klub swój na wyspach i jak sie będzie wybieral do Anglii to ma mi cuś poprzywozić. Więc zamiast płacic 100zł za samą przesyłkę zapłace za sam towar mimo, ze będe musiał chwile poczekać.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...