Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

VI Zlot ASG TOMASZOWO 2010


Recommended Posts

Podziękowania dla Orgów za włożony wysiłek w przygotowania, za Radiooperatorów.

Za możliwość spotkania znajomych z wielu ekip z którymi spotkanie na co dzień blokuje "czasoprzestrzeń".

Podziękowanie za klimat w obozie i szeroko pojętą dezintegrację ;-)

Szuk-ran ka-thii-ran a-la hus-nu is-tig-ba-lu-kum

I'-la al-li-gu ga-ri-ban.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Miło było znów Was spotkać. Dobrze się bawiłam w tak doborowym towarzystwie - za co bardzo dziękuję :-P .

 

Pozdrawiam cały TF 6 Andurii, który rewelacyjnie się spisał w terenie. Panowie zasługujecie na pochwałę za dobre zorganizowanie i zdyscyplinowanie. Nawet, gdy chcieliście półgodzinną przerwę w tym bezustannym chodzeniu, a dostaliście 10 minut, nikt nie narzekał i równo po upływie tych 10 minut wszyscy byli gotowi do dalszej drogi.

Szkoda tylko, że czas z Wami zleciał mi tak szybko...

 

Dziękuję również wszystkim tym, którzy złożyli zlotowe namioty oraz zostawili po sobie porządek i zadbali o swoje śmieci. Mieliśmy dzięki temu mniej pracy w niedzielę, w porównaniu do roku poprzedniego.

 

Aśka

Link to post
Share on other sites

Witam ,

To my tobie dziękujemy że wytrzymałaś z nami i naszymi dowcipami myślę że współpraca była owocna i czas aby całe klany zaczęły współprace na szerszym polu :)

A co do zlotu napiszę jak do końca przetrawię chodź napiszę że atmosfera wewnątrz obozu i podobozu najlepsza

Pozdrawia,

Fizia

Link to post
Share on other sites

Świetna impreza i tyle!

Patent z radiotelegrafistą przyklejonym do każdego TFu jest bardzo dobry, fajnie wyszła dynamiczna rozgrywka moderowana na bieżąco, takoż elastyczne i mobilne respawny. Można narzekać, że zabrakło rozbudowanego scenario, czy realizmu działań, ale liczyła się dobra zabawa!

Z minusów... brak baru w czwartek ;-)

Pozdro dla TF2 Orilli (ZPW!) i całej reszty, nie zapominając o naszej biesiadnej kompanii w postaci ruskich wariatów i Siergieja.

Do zobaczenia za rok!

Link to post
Share on other sites

Przybyłem, zobaczyłem... kulkę wychapałem. Świetna impreza. Nie podobał mi się brak oznaczenia kolegów i koleżanek z Orilli, przez to kilka razy zawahałem się nie chcąc pozbawić życia towarzyszów broni (jak już znaczymy to wszystkich :uśmiech: ) i rozgrywka końcowa - rzeźnia. Po za tym impreza świetna, wspaniała atmosfera, ludzie..

Również podobał mi się pomysł z żandarmami. No po prostu gitez majonez, wszystko po 5 zł.

 

 

Pozdrawiam TF2 An...

Przemek

Edited by suharinho
Link to post
Share on other sites

Wielkie dzięki dla DELTY za świetną imprezę w imieniu TF2 Orilii.

Miałem prawdziwą przyjemność dowodzenia TF i patent z łącznikiem i moderacją gry wyszedł naprawdę dobrze. Dziękuję ZPW i GOSTNP za super postawę i karność uważam , że manewry wychodziły nam niemal profesionalnie , świetnie się z wami współdziałało-oczywiście dzięki również "niezrzeszonym" . Mam nadzieję , że w przyszłym roku uda się kolejna edycja choć podobno już nie na tym lotnisku...

Link to post
Share on other sites

Zlot zdecydowanie udany. Z mojej strony to 1 raz w Tomaszowie, ale wrażenia jak najbardziej pozytywne. Świetna atmosfera w TF no i oczywiście radiotelegrafista jak wcześniej było mówione. Brakowało mi trochę informacji na temat po co coś zdobywamy albo bronimy, jaka jest sytuacja ogólna i czy wygrywamy bądź nie.

Poza tym pełna rewelacja. Dzięki DELCIE za wysiłek włożony w organizację tego zlotu

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...