Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

VI Zlot ASG TOMASZOWO 2010


Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aktualizacja połączyła się z przenosinami całości (strona + forum) na nowe serwery oraz uaktualnieniu do nowszych wersji... oczywiście jak to w takich przypadkach bywa nie wszystko poszło dobrze i bazy danych wyleciały w powietrze.. na szczęście był backup..forum będzie działało dzisiaj...do 15.. stronę odpalę do poniedziałku...

 

ps. Jakiekolwiek pytania do strony i forum od strony technicznej to proszę do mnie. Chłopaki z teamu mają i tak dużo na głowie (ja zresztą też, jak każdy) ale pytanie ich o rzeczy, o które i tak muszą się pytać mnie wydłuża tylko drogę informacji...

Także maila do mnie znacie.. :))

 

 

Niecierpliwych uspakajam...

Zrażonych przepraszam...

 

resztę pozdrawiam

 

YOdi...

 

 

nowy adres forum to:

 

forum.teamdelta.pl

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Niezły zbieg okoliczności :wink: Dopiero zaczynam z airsoftem a tu nagle dowiaduję , że 6 km od Mojego miasta jest 1 z największych zlotów airsoftowych ;> .

 

 

Ja także zaczynałem na tym zlocie i dzielnie walczę do dziś. Niestety w tym roku nie mogę. Życzę WSZTSTKIM udanej zabawy.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

W ubiegły weekend członkowie AWR uczestniczyli w zdjęciach do filmu promującego tegoroczną edycję zlotu w Tomaszowie. W chwili obecnej film jest w fazie postprodukcji, dlatego nie chcemy zdradzać zbyt wielu szczegółów. Materiał w ostatecznej wersji powinien pojawić się na naszej stronie na początku maja - wtedy też zdradzimy nieco więcej na jego temat. Na ten moment możemy jedynie wspomnieć, że głównym realizatorem projektu jest reżyser obrazu amatorskiej grupy filmowej Widzimy To - Michał Jagiełło.

 

Tymczasem, podobnie jak w zeszłym roku, publikujemy serię zdjęć z planu filmowego:

 

http://awr.one.pl/photogallery.php?album_id=24

 

Ronin

Link to post
Share on other sites

FST Poznań zaprasza na trzecią już edycję Konkursu Armwrestlingu. Cieszymy się, że możemy zapewnić Wam tak niezwykłą atrakcję, niespotykaną na żadnej innej imprezie AirSoftowej - tylko na Zlocie w Tomaszowie!

 

Więcej o konkursie można dowiedzieć się na oficjalnej stronie konkursu:

www.armwrestling.fst.home.pl

Bądź na forum Organizatorów Zlotu w Tomaszowie:

www.teamdelta.pl/forum

 

W tym roku do wygrania są:

* Replika JGSDF Type 89 Tokyo Marui z niezwykłym trybem 3 strzałowej serii (1680 zł)

* Rewelacyjny Granat rozpryskowy Tornado od Airsoft Innovations (395 zł)

* Specjalistyczne Rękawiczki M-Pact renomowanej firmy Mechanix Wear (180 zł)

 

Cenne nagrody jak zawsze funduje sklep CAPRI ASG.

 

Zajawkę konkursu można obejrzeć pod adresem:

 

contact_logo.jpg1272315566.jpg5772.jpg

Edited by eliasz
Link to post
Share on other sites

Oglądnąłem filmik i aż chciałoby się napisać z wrażenia coś, co nie przejdzie przez cenzurę!

 

ŚWIETNA ROBOTA!!

 

Członkowie AWR świetni aktorzy ;) A realizacja wręcz genialna!

 

Przyznam szczerze, że filmik wciągnął mnie bardziej niż przereklamowany "Pacyfik" lecący w TV ;)

 

Poooozdrawiam!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Orgowie mają teraz sporo na głowie, więc pozwolę sobie w ich imieniu, z nieukrywaną przyjemnością oznajmić, iż w tym roku

 

fundatorem nagród w Olimpiadzie Airsoftowej jest największy europejski dystrybutor sprzętu airsoftowego - ActionSportGames z Danii!

logo_asg.gif

Link to post
Share on other sites

Proszę wszystkich o dojazd na teren obozu inną, niż znaną wam od lat, drogą !!!

Trzymajcie się trasy wyznaczonej tabliczkami ZLOT. Większość terenu lotniska jest już niestety w prywatych rękach, lub trwają na nim prace budowlane. Stąd nasza prośba do was w nowych właścicieli ;-) Szczególy na forum zlotu.

Link to post
Share on other sites

Dzięki

Miodnie było, mimo ograniczenia terenu i tak się nałaziłem.

Najmilej wspominam powrót z obozu (serwisu) do naszego TFa z Erykiem, kiedy to przedzieraliśmy się między oddziałami wroga częściej leżąc i czołajac się w otoczeniu komarów co jakiś czas dostając koordynaty naszego TF.

 

Szkoda że teren już prywatny, może w przyszłym roku poligon Kożuchowski? Teren też fajny i blisko ZG

Link to post
Share on other sites

No faktycznie, utrata dwóch ludzi z TFu którzy błądzili i tropili nas po śladach było miodne ;) Ja najbardziej wspominam akcję, gdy Anduria zaatakowała nasz TF ze wszystkich stron i gdy leżąc w krzakach dostałem w wystający but (pozdro Tuks ;) ) Zabawa była świetna, gdy się już rozkręciła, dużo chodzenia i różne zadania oczywiście były wielkim plusem, jednak brakowało mi pewnej historii, która by to wszystko ładnie wypełniała, zdaję sobie jednak sprawę, że problem (i to dość nagły) z teren zrobił swoje, jednak gratuluję organizacji ponieważ zapanowanie nad tyloma ludźmi wymaga nie lada wysiłku i poświęcenia. Za rok mam nadzieję znów uda mi się dostać na Waszą imprezę i porównam wtedy co i jak :)

Pozdrowienia dla wszystkich uczestników. W szczególności do ekip które zapewniły nam dojazd z Żagania, oraz miły wieczór w piątek ;) oraz oczywiśćie TF8 po stronie Orilli ;)

Oraz wielki ukłon w stronę naszego radiotelegrafisty, który wykonywał swoje zadanie w 100%

 

W każdym razie mam nadzieję, że zobaczymy się za rok.

Link to post
Share on other sites

Super zlot, super gra :)

 

Jak dla mnie idealny stosunek chodzenia, czekania i walki. Pogonienie w 12 osób 2 pełnych TFów, a następnie bycie okrążonym przez 3 lub 4 TFy jest niezapomniane :)

 

Brak "ogólnego, dużego scenariusza" specjalnie nie doskwierał, dowódca plutonu nie musi za dużo wiedzieć o całości działań ;)

 

Szkoda, że nie wyszło działanie siłami kompanii. TFów, którymi miałem dowodzić, nigdy w terenie nie spotkałem, za to kilkukrotnie improwizowaliśmy współpracę z Sergiejem i całkiem nieźle nam to wychodziło.

 

Yyyy, że tak powiem... Kto wygrał? :D

 

O tym co się działo przed i po samej grze niech zostanie słodką tajemnicą osób obecnych ;)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...