Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Zakładając, że miałbym nieograniczony budżet (tj. że mógłbym swobodnie wybrać między produktem sklepowym, a customem) to wybrałbym customa (od sprawdzonego twórcy).

Wychodzę z założenia, że sklepy sprzedają towar tworzony masowo - na pewno znajdą się w niektórych egzemplarzach błędy. Natomiast customorób dopieszcza każdą replikę, która wyjdzie spod jego ręki. Duża firma jak sknoci jeden egzemplarz to nic się nie stanie bo to tylko jeden egzemplarz z jednej serii - reputacja nie ucierpi. Customorób jak sknoci jedną replikę to może spieprzyć reputacje gromadzoną latami więc dopieszcza, dopracowuje swoje produkty.

No i z customorobem pewnie łatwiej się dogadać niż ze sklepem. Chce mieć kałasza z magiem jak w Brenie albo jakąś inną niestandardową modyfikację - customorób pewnie spróbuje to ogarnąć. Sklep z automatu odpisze, że nie da rady.

Chyba, że jest coś czego nie wiem o Taktycznym.com

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Taktyczny nie ma już Beryli.

Trudny wybór. Beryl Aresa to BERYL a nie przerobiony (często zmasakrowany) kałach. Ale z drugiej strony w zwykłej wersji Beryla aresa sporo jest ZnAlu.

Ja brałbym raczej Beryla Aresa. Mniej pieprzenia i lepsze odwzorowanie (oprócz komory zamkowej)

Link to post
Share on other sites

Wczoraj miałem w ręku teleskopową kolbę taktyczną do Beryla. I jak sobie spasowalem kolbę (jest masywna i cieżka) do stalowego body CM048, a potem do mojego Beryla Aresowego to powiem szczerze że odechcialo mi sie customować miniacza, bo jest tam tak malo miejsca na customowe zamocowanie tej kolby , ze ten spaw to sie zesra po pół roku, i to pewnie na jednej z ważniejszych strzelanek :icon_wink:. W aresowym berylu jest specjalne mocowanie + porzadna śruba do skręcenia tej kolby. Standardowa kolba -> tak Teleskopowa -> dla wytrwałych :icon_wink:

Edited by tymom
Link to post
Share on other sites

Tymom, poczekaj sobie, aż Ci to porządne mocowanie w aresie strzeli od samego kichnięcia. :) Też sobie kiedyś myślałem że ares będzie fajny, ale wrażenie prysło po pierwszym kontakcie. Ci ludzie nie potrafią zrobić normalnego odlewu! Części metalowe to gąbka, w dodatku z chamskimi niedolewkami.

Link to post
Share on other sites

...do stalowego body CM048, a potem do mojego Beryla Aresowego to powiem szczerze że odechcialo mi sie customować miniacza, bo jest tam tak malo miejsca na customowe zamocowanie tej kolby , ze ten spaw to sie zesra po pół roku, i to pewnie na jednej z ważniejszych strzelanek :icon_wink:...

 

Też miałeś ją do czego pasować, w cymie obsada kolby jest ze znalu i pęka od samego noszenia seryjnej repliki na pasie. Pod tym względem cyma nie jest dobrą platformą pod dużego beryla czy mini .

Popatrz sobie na konstrukcje komory boya a nie piszesz totalne bzdety...nic sie nie z...a.

Zamontowanie tej kolby w Aresie nie przebiega bez problemów chyba że teraz te do AS maja już poprawione mocowanie. Ares jak mowi kolega jest po prostu droga bazą na beryla. Taki model Beryla nawet nie istnieje.

Poczytaj cały temat a nie odkrywasz na nowo amerykę

 

Czekałeś i wymysliłeś -ot taka se tam mściwa opinia pseudo znawcy który nic jeszcze nie zrobił prócz j.......a focha za "pomoc" przy urządzeniu wylotowym od mini. :icon_lol:

Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź

na ile byście wycenili replikę złożoną na oryginalnych częściach :

urządzenie wylotowe+podstawa muszki+kolanko gazowe+obsada łoża+łoże z nakładką+podstawa celownika(tantal)+celownik+ bezpiecznik ze skrzydełkiem+selektor ognia+obsada kolby+kolba+szyna szybkoodłączna ?

bebechy guarder,deepfire,systema magnum - 460fps /18bps

podstawa to boj

z góry dzięki

Link to post
Share on other sites

Fajne, fajne, tylko ciężko dostać, a i spreparować pod replikę niełatwo.

 

Węglikowe frezy padały przy obróbce tego. Ale przy innej stali szło bez strat w narzędziach.

 

Ze stanów raczej żaden sklep niczego nie wyśle. Tam jakieś przepisy tego chyba zabraniają.

Link to post
Share on other sites

Też miałeś ją do czego pasować, w cymie obsada kolby jest ze znalu i pęka od samego noszenia seryjnej repliki na pasie. Pod tym względem cyma nie jest dobrą platformą pod dużego beryla czy mini .

Popatrz sobie na konstrukcje komory boya a nie piszesz totalne bzdety...nic sie nie z...a.

Zamontowanie tej kolby w Aresie nie przebiega bez problemów chyba że teraz te do AS maja już poprawione mocowanie. Ares jak mowi kolega jest po prostu droga bazą na beryla. Taki model Beryla nawet nie istnieje.

Poczytaj cały temat a nie odkrywasz na nowo amerykę

 

Czekałeś i wymysliłeś -ot taka se tam mściwa opinia pseudo znawcy który nic jeszcze nie zrobił prócz j.......a focha za "pomoc" przy urządzeniu wylotowym od mini. :icon_lol:

 

1) Aerozol ;P Czytaj ze zrozumieniem. Pisałem o Cymie -> i oceniam Custom (Kolba Tele do Body Cymy) a nie Boyia. Mam w rękach body CYMY ;P CYYYYYYY MYYYYYYY -> przetłumaczyć ? Oceniłem CUSTOM na CYYYYYYY MIEEEEEEE 048.

 

2) Montaż tej kolby w Aresie przebiega bez problemów, więc nie gdybaj tylko weź w łapę :icon_razz: i dopiero się wypowiadaj.

 

3) MSZCZE SIĘ, ŻĄDAM ZAMKNIĘCIA TEGO WĄTKU, BO NIKT NIE DAŁ MI WYMIARÓW TŁUMIKA PŁ DO MINIB. ;P Śmieszny jesteś Areozol :icon_wink:

Edited by tymom
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...