Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

... Kafle na podłodze są proste...

 

Tylko krzywo położone, może stad to złudzenie. ;-)

Nie twierdzisz chyba że Ares jest tak d....e zrobiony i coś tam nie jest idealne! ;-) Wspaniałe odwzorowanie(Ares) bo np. guma stopy kolby jest istotnie gumą, lufa umieszczona w tym samym kierunku co w oryginale...tak, tak muszką do przodu! smaczków takich jak fakt iz jest pokryty czarną farbą nie wymieniam bo to wiedzą już wszyscy. ;-)

 

Moim zdaniem czepiasz sie bo jesteś zazdrosny o to że w końcu jest alternatywa dla Twoich "klekranek" z gazet, alu i spienionego PCV ;-) Pogódz się z faktem że właściciel Beryla Aresa może odkrecić i zostawić w domu urządzenie wylotowe a Ty masz je prostacko zamontowane na stałe. ;-) Zobacz jak ślicznie jest zrobiona przy kolbie dłuuuuuuuuuuuga komora zamkowa ;-) a nie jak ta Twoja osmarkana klejem i upaćkana szpachlem.

Nie mów mi tylko że widziałeś dużo klamotów od ostrego bo chyba krew mnie zaleje...ostry to widziałeś nóz tapicerski ;-)

Edited by AeroL
Link to post
Share on other sites

Ej, ej, ja sobie wypraszam, ja kolb nie kleję szpachlem, tylko na taśmę makgajwerkę i klej z bobra :)

 

A tak serio i bez ironii, to jak wyszedł Ares, to postanowiłem customowanie Beryli odwiesić na kołek, bo pojawiło się coś lepszego i w przystępnej cenie, a tymczasem nie ma tygodnia, żeby ktoś nie pisał do mnie "zrób mi Beryla". Nie wiem, może ludzie po prostu kochają mój styl złożony z nitki, gazety, supergluta i smarków z nosa :)

 

Aresa nie uważam za złą replikę, to po prostu kolejna baza pod customowego Beryla :) :) :)

Link to post
Share on other sites

http://wmasg.pl/var/...atrzaskMAGA.jpg

 

Ja u siebie używam King Srarmsa, do którego nie pasują żadne magi, poza samoróbkami, które trzeba wbijać młotkiem.

 

Co do Aresa, to niestety jedyna opcja w dzisiejszych czasach. Brak dostępnych bezpieczników, selektorów z dwoma skrzydełkami. A nawet elementarnych rzeczy takich jak kolby, chwyty i szyny.

Na alledrgo pustki, a Łucznik jakoś nie sprzedaje detalicznie tych elementów. Mi już chyba z 3 miechy nie odpowiadają o części do mini beryla.

Edited by Maza94
Link to post
Share on other sites

Brak bezpieczników i innych części spowodowany jest własnie tym, że pojawił się Ares. Wcześniej nie sądziłem, że domowe dłubanie Beryli może być aż takim wyzwaniem dla spółki Taktyczny-FB-Ares, że doprowadzą az do zablokowania sprzedaży części dla domowych dłubaczy.

Link to post
Share on other sites

Dread, robiłeś kiedyś kolbę tą najnowszą-fulllans-teleskopówkę do Beryla od podstaw? W temacie się przewinęło, ale fotka już jest nie aktywna. Masz może jeszcze gdzieś zdjęcie?

Cały czas nurtuje mnie dorobienie całego setu "misyjnego" do mini, czyli kolba teleskopowa i okładki ris.

 

PS: Tak, naoglądałem się fotek i M jak Afganistan. ;)

Link to post
Share on other sites

Bingo Szczepan! Nie skończona, zamawiający się wycofał, bo zachciało mu się kolby od emki, a ja nie widziałem sensu w ciągnięciu dalej tematu, tym bardziej, że wtedy oryginały zaczęły chodzić w całkiem przystępnych cenach. Potem była chwila, że chciałem ją dostosować do pierwszego MSBSa (tak, tak, replikę demonstratora technologii projektu MSBS w wersji K-01 też robiłem i też nie skończyłem, też ze względu na zamawiajacego), a ostatecznie została gdzieś w piwnicy dwa mieszkania temu.

 

I dobrze, bo to zła kolba była :)

 

Na gunfrajerze jest aresowska teleskopówa, a łoże risowskie robiło się z Krebsa.

Link to post
Share on other sites

Bym musiał poszukać... TDI kupiłem kiedyś od wojskowego byłego, razem z kolbą CAA, kumpel odkupił kolbę a TDI poszło w świat. Jedno jest na alledrogo po 150 chodzą. Aha, nie szukaj z nazwy, najczęściej pojawiają się jako "chwyt taktyczny" itp.

Co do X47, raz na blogu Ogodowskiego widziałem.

Generalnie, przed wejściem tych Łucznikowskich risów to była wolna amerykanka.

Link to post
Share on other sites

Tak, to jest wersja do ASG, odpowiedników tych pozostałych nie ma. Oryginał to jak dobrze pamiętam CAA i posiada opcje wymiany profilowanych listew z przodu i z tyłu chwytu w kilku rozmiarach. Opcja do ASG nie posiada takiego patenciku, wsio jest na stałe.

Link to post
Share on other sites

A o taki chwyt chodziło... xD

Mi się z łożem powaliło.

 

No właśnie bo coś mi nie pasowało ....a Ty o łożu mi tłumaczyłeś ale spoko ;-)

 

Ahaaa a ten chwyt CAA spokojnie idzie dostać koszerny na ebay za cenę praktycznie kopii dla mnie to nie jest problem sprowadzić ten chwyt tylko kwestia czy ''naciągnę'' go na silnik?

 

 

http://www.ebay.co.uk/itm/CAA-Tactical-UPG47-6-PC-Interchangeable-Finger-Groove-/110628767057?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item19c1fd0551

Edited by Wawix
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...