Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Hey montował już ktoś z was kolbe teleskopową dedykowaną do Beryla Aresa właśnie w Aresie? Mam mały problem ponieważ górna śrubka wiadomo bez zmian przykręcam ją wszystko ok ale jak zamontować samą podstawę kolby? mam ją rozebrać?muszę mieć inną śrubkę? montować śrubkę od strony repliki a nie od kolby?

 

I jak zamontować pas nośny na tej kolbie? :teethh: ten standardowy Berylowski

Edited by Wawix
Link to post
Share on other sites
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Że się tak przylanszę :3

DSC_0244.JPG

 

Mój minias w towarzystwie dwóch aresowych starszych braci :icon_wink:

 

Ja nie rozumiem tych waszych problemów z PNB'kami, mi zajęło jakąś minutę założenie go.

 

Przy okazji dziękuje Danemu, kumplowi, bez którego bym nie złożył tego grata do kupy :)

Edited by Maza94
Link to post
Share on other sites

Że się tak przylanszę :3

DSC_0244.JPG

 

Mój minias w towarzystwie dwóch aresowych starszych braci :icon_wink:

 

Ja nie rozumiem tych waszych problemów z PNB'kami, mi zajęło jakąś minutę założenie go.

 

Przy okazji dziękuje Danemu, kumplowi, bez którego bym nie złożył tego grata do kupy :icon_smile:

 

Tzn. nie wiem czy się dobrze rozumiemy.Zadam takie pytanie czy te mocowania na kolbę przy pasach dedykowanych do beryli są lewe i prawe? Z tego wynika,że tak... kupiłem właśnie nowe zawieszenie do beryla na allegro wygląda na zawieszenie dla osoby prawo ręcznej zauważyłem to po zdjęciu z aukcji.

 

3167172950tdxtw.jpg

 

Zapinka na tym mocowaniu od pasa jest po odwrotnej stronie niż na pasie który aktualnie mam czyli będzie pasował z tego wynika.

Edited by Wawix
Link to post
Share on other sites

Hey tak to wygląda czyli gwint wewnętrzny jest zarówno w replice jak i kolbie tylko,że ten w kolbie jest mniejszej średnicy,a do tego niezbyt idealnie są w osi obie dziury także nie mam pomysłu jak to zamontować ... przypominam replika od Aresa ,kolba również.

 

cam00241kwlji.jpg

Link to post
Share on other sites

Najprościej było by spiłować ("wycentrować") otwór w kolbie, z drugiej strony tej kolby masz stożek żeby łeb śruby się schował (?) i wyprofilowanie będzie wymagało większej zręczności aby to wszystko wyglądało w miarę estetycznie.

 

Na zdjęciu wygląda że w tej kolbie ( ...w dziurze) masz trochę miejsca ...ja bym zrobił śrubę-przejściówkę tzn. wkręcił śrubkę w obsadę kolby ( śruba musiała by mieć duży i gruby łeb, ...coś a'la DIN 921), założył kolbę i wymierzył miejsce pod nowy gwint na łbie tej śruby. Potem rozłożył, powiercił na wiertarce stołowej, nagwintował i heja. Ale to jest tylko pomysł i wymaga wiertarki stołowej.

 

Bynajmniej gwint w obsadzie kolby zostaw w spokoju, jak będziesz chciał wrócić do standardowej kolby znowu będziesz musiał się gimnastykować.

Link to post
Share on other sites

Czemu sprzedajesz? Koncepcję zmieniasz? ;D

U mnie dzisiaj rozleciało się łoże, poxipol z nakrętką nie wytrzymał. Wkurzyłem się i zalałem środek klejem na gorąco. Po maturach biorę się za mini z prawdziwego zdarzenia, full stal i ostre klamoty.

Do aresa pasuje lufa od boyia?

Link to post
Share on other sites

Ma ktoś pomysł na przerobienie magazynka? Mój mag od ostrego z wkładem najpierw od Haj ciapa zdechł, mid ciapa też. Ogólnie mam już dość magów od AK.

Co dziwne połącznie korpusu KA z komorą od SHSa w ogóle nie akceptuje normalnych magów bez podtrzymywania ich w gnieździe by podawały.

 

Maga od G36 szło by przerobić? Zdaje mi się, że customowe magi ze zbrojowni miały od nich wkłady. Zastanawiam się jeszcze nad shellsem od shotguna, ale pojemność mnie trochę odrzuca.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...