Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

I WARSZAWSKI ZLOT ASG GÓRA KALWARIA 16-17.10.2004


Recommended Posts

  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam wszystkich

dzis dopiero wrocilem z Białorusi wiec nie aktualizowalem listy uczestnikow itd

w poniedzialek po sprawdzeniu ile osob wplacilo z podstawowego skladu, oglosze ile osob z rezerwowego wskoczy na nieoplacene miejsca

 

przepraszam za ten belkot ale jeszcze dochodze do siebie bo Minskiej eskapadzie :P

Link to post
Share on other sites

Śpimy w ogrzewanym hotelu(od piątku od godz. 18.00) pokoje są 4,8 osobowe (organizatorzy ustalają, kto gdzie śpi (przydziały te nie podlegają dyskusji) wszystkie uczestniczki śpią w osobnym pokoju

 

Posiłki:

Sobota

Śniadanie 8.00

Grochówka z kiełbasą 13.00

Obiadokolacjagrill 19.00

 

Niedziela

Śniadanie 9.00

Zupa rozchodniachek 13.00

 

W ciągu całego zlotu (od piątku wieczorem) będzie można kupić na miejscu napoje, herbatę, ciepłe jedzenie, słodycze itp

i wszystko czyli: elektryki, kulki TM (40zł-0,25g i 50zł-o,20g), gaz, mundury (większości armii europejskich i nie tylko)

Uruchomiony zostanie tez punkt serwisowy, w którym będzie można za darmo naprawić swoją replikę (płaci się tylko za części)

 

Plan zlotu:

 

 

Sobota.

Od godz. 8.35 do 19.00 Obowiązuje całkowity i kategoryczny zakaz zdejmowania ochrony oczu!!!!!!!!

 

Poza ochrona oczu należy mieć ze sobą czerwona

 

dobrym pomysłem jest zabranie ze sobą peleryny przeciwdeszczowej

oraz saperek i innego sprzętu do umacniania i okopywania

 

dobrze jest mieć kompas

 

7.00- Pobudka

8.00- śniadanie

8.30- uroczyste rozpoczęcie

8.35- odprawa dla dowódców teamów

13.00-14.00 lunch na pozycjach (to nie przerwa!!!! w tych godzinach w sztabach przeciwnych stron zostanie dostarczona zupa, należy się tam przebić, lub wysłać łącznika, który zabierze termosy i chleb!!! (łączników można przechwycić!)

19.00- zakończenie manewrów i odprawa z omówieniem scenariusza, oraz wyróżnieniem najlepszych, najbardziej bohaterskich i ferplejowych graczy ("terminatorzy" zostaną pobici, zjedzenia no i na koniec publicznie pokazani palcami)

19.15- grilloobiadokolacja (na początku strzelnica z broni gładkolufowej i krótkiej)

 

niedziela.

8.30- pobudka

9.00- śniadanie

10.00- rozpoczęcie konkursów oficjalnych trakcie strzelnica z broni gładkolufowej i krótkiej

11.00- wizyta oficjalnych gości

11.15- dalsze konkursy (najważniejszy tez)

13.00- lunch

13.30- strzelnica (z bronią długą -jeśli dostaniemy zezwolenie [nadal czekamy]) jeśli to nie wypali rozegramy kilka krótkich scenariuszy

17.00- buzi i papa

Link to post
Share on other sites
13.30- strzelnica (z bronią długą -jeśli dostaniemy zezwolenie [nadal czekamy]) jeśli to nie wypali rozegramy kilka krótkich scenariuszy

nieee no... "jelsi wypali"?

przyznaje ze ta strzelnica byla waznym argumentem w decyzji o przyjezdzie na zlot. wszedzie bylo "bedzie strzelnica" a nie "moze bedzie strzelnica"... :(

Link to post
Share on other sites

dla uzupelnienia w zasadzie kompletnego opisu Tadeusza.

 

sklep www.FireArms.pl zapewnia:

 

1. kulki w specjalnych cenach zlotowych: 0,25g za 40 PLN, 0,2g za 50 PLN;

wszystkie osoby, ktore sa zarejestrowane na zlot moga juz nabyc kulki w cenach zlotowych

 

2. green gas w specjalnych cenach zlotowych: 0,5l za 35 PLN, 1l za 45 PLN

 

3. warsztat, choc mamy problem z niedysponowanym serwisantem; jeszcze nie wiemy jak to rozwiazemy, ale na pewno bedzie dobrze

 

4. szybkie ladowanie akumulatorow w razie 'kryzysu energetycznego'

 

5. wypozyczenie naladowanych akumulatorow w razie kryzysu; liczba akumulatorow bedzie jednak ograniczona

 

6. wypozyczenie AEGa na caly dzien zlotu w bardzo korzystnej cenie 50 PLN; obejmuje to AEGa z naladowanym akumulatorem, bez kulek i ochrony twarzy.

Oczywiscie do AEGow mozna wykorzystywac tylko kulki TM lub Excel.

 

7. mozliwosc zakupu roznosci

 

8. No i najwazniejsze - Cenna nagrode w postaci AEGa

 

Do zobaczenia na zlocie

 

Zespol FireArms.pl

Link to post
Share on other sites
13.30- strzelnica (z bronią długą -jeśli dostaniemy zezwolenie [nadal czekamy]) jeśli to nie wypali rozegramy kilka krótkich scenariuszy

nieee no... "jelsi wypali"?

przyznaje ze ta strzelnica byla waznym argumentem w decyzji o przyjezdzie na zlot. wszedzie bylo "bedzie strzelnica" a nie "moze bedzie strzelnica"... :(

 

Ja rozumiem to w ten sposób że nie ma jeszcze zezwolenia na broń długą.

Co prawda, strzelanie z pistoletów mam już za sobą, ze strzelb myśliwskich też ale z shotguna to bym sobie strzelił :)

Link to post
Share on other sites

Fajowo, może będą mieli jakąś snajperkę:P

Dajcie znać co i jak z tymi autokarami, bo się już pogubiłem:/

OIstateczna wersja to 23.00 przed pałacem kultury od strony Emilii Plater.

Jak rozpoznam BUSa??

Tylko to mnie trapi, reszta looz:)

Może wczśniej niż na 23.00? może 22.00 albo 21.30?

Dajcie znać

POzdro

Link to post
Share on other sites

I po wojence.

Dziekuje w imieniu swoim Wojtkowi za przygotowanie scenariusza, ktory zapewnil mi poza malymi przestojami ciagla zabawe, co wazniejsze skladna i sensowna.

Dziekuje "team'ow" Netador za wspolna zabawe, zdobycie gory oraz pare innych walk. Rowniez wszystkim tym "niebieskim", ktorzy stali ramie w ramie ze mna min Dumkowi "Walczacemu Tapczanowi", Jezowi, KAT'owi, teamowi Los Ramolos ( w szczegolnosci Munlajtowi coby go ktos w zyciu docenil hehehe) i tym, ktorych albo nie pamietam "nickow" albo nie znalem.

Oczywiscie pozdrowienia dla szefa druzyny naszej, starszego ogniowego Romana i jego ciezkiej artylerii recznej.

 

 

Ogolnie mam nadzieje, ze bedzie wiecej takich manewrow w W-wie.

Link to post
Share on other sites

To i ja sie dolacze, bylo pod kazdym wzgledem super (moze poza petardami), wielkie dzieki wszystkim, ktorzy mieli swoj aktywny udzial w organizowaniu zlotu!!!!

 

A co najlepsze, jutro tez jest dzien, i mam nadzieje, ze oprocz konkursow i innych dupereli tez sie troche postrzelamy!!! :twisted:

Link to post
Share on other sites

Ja też dziękować głównemu organizatorowi zlotu. I scenarzyście. I uczestnikom. I tym co nie byli, bo nie mogli. I w ogóle wszystkim, w takiej kolejności jak napisalem :)

A, i krakowiakom! Broniłem z nimi dziś przed obiadem górki i było w pyte... :)

I w ogóle...

Pozdrawiam, P.

Link to post
Share on other sites

Chciałbym podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji zlotu - wiem ile pracy wymaga organizacja nawet niewielkiego spotkania, oraz uczestnikom za fajną zabawę. Było świetnie - fajny scenariusz i wielkie zaangażowanie graczy. Pomysł z medykami był strzałem w 10. Nota bene taki medyk to się musział naprawdę nabiegać a i tak zwykkle dostawał kulkę :wink:

Jesze raz dzięki wszystkim.

 

Serdecznie pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Witam!

I ja w imieniu Kruków, a także myślę pozostałej ekipy z Krakowa pragnę gorąco podziękować organizatorom za naprawdę bardzo udana imprezę. Klimat fantastyczny, całodzienny scenariusz przeprowadzony tak, że nie dało sie nudzić, medycy stanowili doskonałe urozmaicenie "zwykłych" działań bojowych przy zerowym skomplikowaniu zabawy.

 

Nawet najlepszy organizator nie pomoże, gdy ludzie nie dopiszą - dopisali :D Klimat przeprowadzenia kampani przeciw Białym rewolucjonistom uczestnicy zlotu stworzyli świetny. Nieustanne walki o lotnisko, górki (nadal nie wiem o którą wkońcu chodziło bo gdy wydawało mi się, że już wiem - dowiedziałem się, że jest ich kilka :D), to było coś co się napewno zapamięta. Szczególnie obrona lotniska podczas posiłku... niektórym ludziom chwilę zabrało podjęcie decyzji jeść czy bronić... walka była zacięta :D

 

Szkoda tylko, że niestety ludzie którzy tworzyli doskonały klimat podczas właściwej części zlotu później (napewno nie wszyscy) nie do końca wiedzieli jak się należy zachować wieczorem - mam tutaj na myśli tragiczny stan szerokopojętej części sanitarnej hotelu oraz chociażby petardy rzucane na korytarzu. Nie jest to najlepsza wizytówka dla naszego środowiska.

 

Jeszcze raz dziękuję tak organizatorom jak i wszystkim tym, którzy dzielnie walczyli w imię porządku, prowadzeni przez generała Wojti do zwycięstwa i nieuchronnej klęski Białych rewolucjonistów :D :P W kruczej opini zlot dostaje 90/100, jeśli chodzi o ogólne wrażenie z imprezy i zabawę. Te 10 to niestety właśnie zachowanie coponiektórych osób w hotelu. Ze strony organizacyjnej i przebiegu imprezy wielkie brawa dla Tadeusza i pomagających mu osób - zlot był sprawnie przeprowadzony. Przebieg strzelania, zakwaterwanie, część gastronomiczna, imprezy towarzyszące - pierwsza klasa. Nie ukrywam, że 100zł było dla mnie sporym wydatkiem jednak z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że impreza była tego warta.

 

Pozdrowienia także dla zielonych, chyba PETów - spotkanie na górce było żywcem z komedii wzięte :D

 

Pozdrawiam,

Regdorn

Link to post
Share on other sites

Oj tak, akcja z lotniskiem podczas obiadu była niesamowita. Prawie cała ekipa niebieskich zebrała się na spożywanie posiłku. Mimo tego że ich popędzałem, spokojnie sobie spożywali grochówkę z wkładką. Nie zważając na odgłosy petard i wystrzałów nadchodzących z południa.

Kiedy jednak petarda wpadła na teren lotniska a kulki zaczęły latać nad głowami, wszyscy rzucili miski i zajęli się obroną.

Wiadomo że nie wolno Polakowi przerywać przy jedzeniu bo zły się robi ;)

Zagęszczenie było ogromne, na wałach praktycznie co metr leżał człowiek.

Padali jak muchy, ale 6 medyków uwijało się jak w ukropie.

Strona zielonych już coś zaczynała bąkać o terminatorach ;) lecz szybko zmieniła zdanie po tym jak z czerwoną chustką na głowie przemaszerowali przez lotnisko i zobaczyli ilu nas tam było 8O

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...