Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gogle z wentylatorem


Recommended Posts

Mam oryginalne ESS-y NVG z dorobionym we własnym zakresie wentylatorem.

 

Mam też a raczej miełem bo sprzedałem gogle które są żywcem podróbką ESS-ów Turbo Fan takie: http://www.ebairsoft.com/power-airsoft-goggles-p-2795.html.

 

Są identycznie zbudowane jak oryginalne Turbo, mają dwie prędkości działania, dwie szybki w komplecie. Bardzo ładnie zapakowane w pudełko też podrobione, w komplecie poza skarpetą, dodatkowy pokrowiec do noszenia gogli na pasie. Osobiście nie nosiłem ich w walce ale robił to kolega. Był bardzo zadowolony z wentylowania ( pierwszy bieg raczej odpada, na drugim jest ok).

 

Jeśli dobrze pamiętam szybka z oryginalnych nie pasuje do chińskich z uwagi na mniejsze wycięcia blokujące ją w oprawce. Natomiast chińska szybka pasuje do oryginalnych oprawek.

 

Oprawki chińskie są twardsze niż oryginalne, ale nie odczuwa się tego nosząc je.

 

Kumpel ostatecznie przełożył cały wiatraczek z zasilaniem i gumami do oryginalnych oprawek (miał w jasnym kolorze co bardziej mu paswało).

 

Najważniejsze poświęcając czarną szybkę przywaliłem w gogle z odległości ok. 0.5 metra z repliki 600 fps. Pozostało minimalne wgniecenie w szybce, bez rys i innych uszkodzeń.

 

Cena wychodzi ok. 105 zł i jest chyba doskonałą inwestycją jako dawca częście do przeróbki oryginałów na Turbo Fany

 

 

Co do wyboru pomiędzy normalnymi a niskoprofilowymi to polecam te drugie, nie podnoszą hełmu.

Edited by PRESTON
Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...