Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH] Broń w kredo / na raty


Recommended Posts

Witam, mam taki problem iz nigdy nie potrafie ustukac odpowiedniej ilosci kasy zeby sobie kupic mojego ukochanego G3A3 Aeg. I mam takie pytanko do was maniakow wszelkiej masci :D . Wiecie czy jakis sklep internetowy daje w kredo? Jezeli tak to jaki? jakie oprocentowanie? Na jakich warunkach... czy sa jakies chaczyki... 8O Czy juz ktos z was kupil w kredo? i czy jest opcja wziecia w kredo na odleglosc? BIG THX ZA JAKIE KOLWIEK INFO NA TEN TEMAT :wink:

Link to post
Share on other sites

Nie polecam kupowania na raty przez firmy typu Zagiel. Przeplacisz i to sporo, bo oprocz procentow sa spore koszta "administracyjne". Jak masz rachunek bankowy, to sprawdz czy nie mozesz tam wziac kredytu na jakis czas. Wyjdzie na pewno taniej. Zakladam, ze masz stale zrodlo dochodu, bo inaczej nikt ci i tak zadnego kredytu nie da...

Link to post
Share on other sites

No to fakt.. Generalnie oprocentowanie kredytów w systemach sprzedazy ratalnej jest bandyckie.

Nie daj się złapać na niskie oprocentowanie kredytu, dopytuj się zawsze o efektywną stopę oprecentowania. Zgodnie z nową ustawą o kredycie konsumenckim, sprzedawca kredytu musipodać wszystki koszta otwarcia i prowadzenia kredytu oraz wszystkie prowizje pobierane z tego tytułu.

Fakt jest jednak taki że jeśłi masz konto w jakims banku to najlepiej w nim brac kredyt. Najlepiej kredyt odnawialny w koncie. Najkorzystniej z tego co się orientuje w tym momencie jest brac w PKO BP i Volkswagen Bank (nie jestem pewien pisowni). Trwa to niedługo, procedura kredytowa to 1-3 dni jeśli oczywiscie masz odpowiednią zdolnosć kredytową.

Jak masz jeszcze jakieś wątpliwości - służe swoja skromną wiedzą :)

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

zależy czy kogoś stać na to żeby przepłacić - ja kupowałem w Żaglu aeg'a na raty (koszt ok. 2tyś zł. z bajerami / 11 rat) i przepłacam ostatnią rate (raty są po ~200zł = 11*200=2200), dla mnie koszta (czyli te 200zł) są znośne więc mogłem sobie na to pozwolić....

Link to post
Share on other sites

tia .. "Żagiel" - miałem z nim kiedyś do czynienia i wcale go zbyt miło nie wspominam. Nie dotyczyło ASG a roweru górskiego .... / i znów mnie ktoś zwymyśla że to nie dpotyczy ASG :( :( :( /. Kupowałem poprzez Żagiel jakieś 3 lata temu, rower kupiony na /18 rat/ 1799 zł + drobne koszty manipulacyjne około 400 zł. No ale to było 3 lata temu.

Dobra rada - przeczytaj to drobnym druczkiem i powodzenia.

pozdr.

 

ps. aha i pomimo że zapłaciłem trzy ostatnie raty w jednej kwoty ich się nie zmieniły.

Może teraz się coś zmieniło

Link to post
Share on other sites

Kupowałem rok temu AEGa w "Żaglu". 1595 kosztował gun (G 36) a w ratach wyszło prawie 2000. Koszty administracyjne i oporocentowanie pochłonęło ok. 350 zł.

 

Aha w Military też można chyba na raty kupować (można było w tamtym roku).

Link to post
Share on other sites
dla mnie koszta (czyli te 200zł) są znośne więc mogłem sobie na to pozwolić....

Ech, no dobra, pochwaliłeś się, jestes nadziany, stać cię żeby wywalić 200 zł komuś do kieszeni.. Gratuluje. Jakby ci sie chciało dupę ruszyć i załatwić kredyt w banku zostawiłbyś 100...

Ech... Polacy, bogaty naród...

Link to post
Share on other sites

Nie chciałbym być niegrzeczyny ale spierdalaj kevin. nie wiem czy w swej bystroci zauwazyłeś ale dyskusja nie toczy się na temat sklepów tylko na temat zakupów na raty. Tak się składa że akurat moja praca jest związana z kredytami więc staram sę gościowi poradzić jak zrobić zeby stracił jak najmniej. Nie wpieprzaj sie więc ze swoimi mądrościami jak nie masz nic do tamatu do powiedzenia.

Link to post
Share on other sites

:cry: Nie stresujcie sie... Tu zawsze taki klimat w stylu "wypier***aj" 8) Czy tylko w moim temacie :D ... Na a co do kredytow... Najlepiej niby wziasc w PKO albo innym z rozsadnym oprocentowaniem... Potem za ten kredyt kupic gnata... i Splacac ten bankowy... hm... a wiecie jakie mniej wiecej sa oprocentowania? np jak by wziasc na 6mies 12mies czy tam nawt 24 :lol: HEH :lol: ??? No i gdzie niby te dobre??? PKO, Vol...(cos tam) i co jeszcze...

Link to post
Share on other sites

Drapka spokojnie, po prostu nie lubie jak jakis idiota nie ma nic do powiedzenia a wciska na siłe swoje mądrości zeby się wykazać...

Co do kredytów...

Generalnie oprocentowanie kredytów jest obliczane na podstawie WIBOR'u czylimówiąc oglnie cenie pieniadzan na rynku między bankowym. Do stopy WIBOR dolicza się jeszcze marżę ponad stopę bazową kredytu i wartość ta daje oprocentowanie nominalne. DO tego dochodzą jeszcze różne opłaty a przedewszystkim prowizja za rozpatrzenie i otwarcie wniosku.

Do liczb: w tej chwili jeśli dobrze pamiętam oprocentowanie kredytów konsumenckich w PKO BP wacha się w granicy 5,25% w skali roku, stopa kredytu przeterminowanego to chyba 29%. Do tego dochodzi jeszcze wspomniana prowizja (czyli opłata jednorazowa) w wysokości ok 5% wartości kwoty przyznanej. De facto więc stopa rzeczywista kredytu wynosi poniżej 11%.

Więc jak weźmiesz 100 zł to do spłaty będziesz mial 111 :)

Pojaśnić cos jeszcze? :)

Link to post
Share on other sites

kevin musial cos napisac, zeby bylo o nim glosno IMO, no nie Chon-Pen ;)

@Drapka ten Volkswagen Bank jest naprawde w porzo, mam w nim kredyt samochodowy i jest luz ;) poza tym VWB zostal chyba wybrany najlepszym bankiem jesli chodzi o kredyty samochodowe, wiec w temacie kredytow konsumpcyjnych powinno byc okej tysz :)

pozdr.

Link to post
Share on other sites

Heh... Spoko. Przejde sie tam o ile jest jakas siedziba w poblizu. A jezli nie ma. Masz moze nr do nich? A tak na marginesie, zaczynam robic wlasnego gnata :lol: Ala Snajperka... Nic nadzwyczajnego... Bedzie trudno naciagac bo sprezynka bedzie mocarna... Aha. Czy ktos moze mi polecic jakas sprez. ogulnie ostepna i nie za droga? z checia bym kupil cos nie pochodzacego z samochodu :) bo narazie tylko do takich czesci mam dostep :) 8) POZDRO ALL 8)

Link to post
Share on other sites

Generalnie unikaj pożyczek w firmach typu provident, z małym wyjątkiem. Firma czy towarzystwo czy jak sie to nazywa SKOK proponuje pożyczki na bardzo niskich procentach. Opłacasz tylko składę członkowską przez czas "jestestwa" w towarzystwie, a jak stwoerdzisz ze masz dość i spłaciłeś się to rezygnujesz i składki do ceibie wracają (chyba bo tego jeszcze nie sprawdziłem). Procenty mają małe bo nei nastawiają sie na zysk !!. troche to skompikowane do wyjasnien prze internet ale jak chcesz kupic "na raty" to jest to w maire dobra opcja. Kupiłem tak aega i jestem zadowolony.

 

pozdr

wilku

Link to post
Share on other sites

Dzieki wam wszystkim, chyba wiem juz wszystko co chcialem wiedziec. W temacie chyba juz nie bede sie udzielac, chyba ze nieoczekiwanie wyskoczy mi jakis klopot zwiazany z ratami. A wy tu sobie piszta co was gnebi. :mrgreen: NaRqA i Milego Dnia Wszystkim Maniakom 8)

 

airborn.gif

>>Chetnych do jakies ekipy z okolic

Dąbrowy Górniczej

oraz

Sosnowca

chyba ze odleglosc to nie klopot.

Zapraszam na GG. Tam nizej podane. :lol: <<

>>>>1st Specjal Operations Command<<<<

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...