Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Precka w tłumiku


Recommended Posts

Tlumik ma oba standardy gwintu i lewy i prawy.

Wiec o ile w replice masz gwint na tlumik to oczywiscie mozesz.

Ale przedluzenie precki to wymog dostosowania cylindra.

Inaczej stracisz na osiagach zamiast zyskac.

W m4 jest typu 1 z dziura.

Do precki 509 mm - wymagany jest typu 0 - bez dziury.

Link to post
Share on other sites

Ale przedluzenie precki to wymog dostosowania cylindra.

Inaczej stracisz na osiagach zamiast zyskac.

W m4 jest typu 1 z dziura.

Do precki 509 mm - wymagany jest typu 0 - bez dziury

nie rozumiem

Młody Człowieku. Kolor czerwony jest kolorem "poprawiaczy" czyli dla nas modów. Jeśli jeszcze go użyjesz nie popatrzę na wartość posta i wyślę go k czotru

Z poważaniem A.F.

Link to post
Share on other sites

W najnowszej generacji P&J już raczej siedzą tylko pełne cylindry, a przynajmniej w M4'kach. Przewinęło się mi kilka P&J przez łapy, głównie M4 RIS i wszystkie miały pełne cylindry. Tzn. GB nie otwierałem, ale z powierzchownych oględzin GB nie było widać dziurki w cylindrze, zakładam więc że we wszystkich egzemplarzach były cylindry typu 0.

Link to post
Share on other sites

Czyli któtko mówiąc:

Co mam dokupić, jeżeli chcę mieć lufę precyzyjną 6.03 od M16 i mając PJ4 ris.

 

Oczywiście oprócz tłumika. (podajcie mi listę produktów w Taiwangunie jeśli można). Dzięki.

Nie kupuj "precki" SRC, szkoda kasy.

Lepiej wyjdziesz kupując preckę promyka oryginalnej długości.

Link to post
Share on other sites

Nie kupuj "precki" SRC, szkoda kasy.

Lepiej wyjdziesz kupując preckę promyka oryginalnej długości.

 

Popieram - dużo lepiej zakupić lufę wyższej klasy niż tłumik + tańsza dłuższa precka.

 

Większe znaczenie ma jakość lufy a nie jej długość. Z resztą różnicę pomiędzy 363 a 509 mm lufy dobrej klasy poczujesz tylko przy replice 500+ fps i dobrej jakości kulkach.

 

Dodatkowo krótsza replika jest bardziej poręczna, nie wymaga wymiany cylindra i kombinowania, a koszt jest ten sam jak tańszej dłuzszej lufy precyzyjnej + tłumika.

 

Poza tym lufy Prometheusa są stalowe - dużo trwalsze niż wyroby z mosiądzu, aluminium czy teflonowane.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Popieram - dużo lepiej zakupić lufę wyższej klasy niż tłumik + tańsza dłuższa precka.

 

Większe znaczenie ma jakość lufy a nie jej długość. Z resztą różnicę pomiędzy 363 a 509 mm lufy dobrej klasy poczujesz tylko przy replice 500+ fps i dobrej jakości kulkach.

 

Dodatkowo krótsza replika jest bardziej poręczna, nie wymaga wymiany cylindra i kombinowania, a koszt jest ten sam jak tańszej dłuzszej lufy precyzyjnej + tłumika.

 

Poza tym lufy Prometheusa są stalowe - dużo trwalsze niż wyroby z mosiądzu, aluminium czy teflonowane.

 

 

Aktualnie posiadam Scar CA Lufe 455 mm 6.04 systemy, wzmocnioną głowice cylindra i tłoka(systemy) i cylinder 0'owy do tego bodajże m110. Wszystko dobrze uszczelnione, moc wylotu ok 350-360 fps i różnica na celności i zasięgu(ok 4-5m.) na lufie stokowej jest bez porównania.

Na początku też nie wierzyłem ale zrobiłem mały test z dalmierzem.

 

Co do tłumika. Osobiście posiadam ten tłumik:

http://www.silesia-factory.pl/ops-35x250-p-58.html

Przedłuża on broń o ok 13 cm, zasłania ok 9 cm precki i dalej tłumi. Ja z takiego zestawu jestem bardzo zadowolony.

Link to post
Share on other sites

Aktualnie posiadam Scar CA Lufe 455 mm 6.04 systemy, wzmocnioną głowice cylindra i tłoka(systemy) i cylinder 0'owy do tego bodajże m110.moc wylotu ok 350-360 fps

Wszystko dobrze uszczelnione

Chyba jednak nie...

Przy dobrym uszczelnieniu miałbyś pod 400 fps

350 fps na m110 to bardzo słaby wynik.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...