Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Plecak snajperski [A.C.M.]


Recommended Posts

Guest Mati13k

Chińszczyzna - zanim włożysz replikę, plecak się rozpadnie. A kamuflaż przypomina nie wiadomo co. Za tą cenę możesz pomarzyć o dobrym plecaku snajperskim. Już lepiej pokrowiec.

Link to post
Share on other sites

Ta, kumpela się dała nabrać. Na samą replikę jeszcze jak cię mogę, ale w piątek załadowała parę rzeczy więcej i... oba ramiączka się urypały. Szycie typowo chińskie: nierówne i niestaranne. Szajs to jest.

 

Za stówę to albo pokrowiec, albo plecak z demobilu, solidny, i kawał szmaty / worek do owinięcia tej części repliki, która wystaje z plecaka.

Link to post
Share on other sites

Fakt te plecaki snajperskie od krakmana są nie poręczne, nie wygodne mało pakowne. Kieszeń na replikę nie ma żadnych pasów mocujących, przez co występują luzy, dlatego podczas zwykłego marszu replika w kieszeni lata jak chce. Z mojej strony polecam PSW-3 w tym plecaku dużą zaletą jest pakowność i system modularny całego plecaka, równiesz same wykonanie kieszeni na broń długą.

 

http://www.specops.pl/index.php/offer,plecaki,psw-3_multicam

Edited by Daxtar
Link to post
Share on other sites

Fakt te plecaki snajperskie od krakmana są nie poręczne, nie wygodne mało pakowne. Kieszeń na replikę nie ma żadnych pasów mocujących, przez co występują luzy, dlatego podczas zwykłego marszu replika w kieszeni lata jak chce. Z mojej strony polecam PSW-3 w tym plecaku dużą zaletą jest pakowność i system modularny całego plecaka, równiesz same wykonanie kieszeni na broń długą.

 

http://www.specops.pl/index.php/offer,plecaki,psw-3_multicam

O cenie jeszcze wspomnij, bo z tego co wiem, kosztuje to nie mało :-F

Link to post
Share on other sites

Kup niemiecką celtę, wytnij z niej takie kawałki materiału, żeby zakryły replikę, daj do szewca i niech ci uszyje worek. Ja tak zrobiłem, do tego muszę teraz jeszcze tylko doszyć szelki. Najlepiej poproś o podwójny szew. Jako szelki, możesz wykorzystać szelki od Alice, widziałem takie rozwiązanie, i sprawdzało się zajebiście.

 

I zamkniesz się w kwocie 50 zł.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Sorry, ale Sam, nie mając ochoty kupować pokrowca, z głupoty kupiłem ten plecak wraz z kumplami, łącznie 4 szt. Gdy ładnie się trzymał przez pierwszy miesiąc użytkowania, postanowiłem zaryzykować i zabrać plecak na wypad trzydniowy w góry, plecak załadowany po brzegi, upchałem 30kg sprzętu, jedzenia, replikę i inne pierdoły. Jednemu Kumplowi odpruły się plecy :-F a drugiemu szwy od zamka z kieszeni głównej poszły... Powiem że miałem nie małe szczęście, jako że Mój plecak bez żadnych problemów wytrzymuje trzeci miesiąc, a traktowany nie jest łagodnie :twisted:. A czuje że wytrzyma jeszcze trochę czasu, ale za taką kwotę plecaka do szkoły nie kupisz :wink: .

Ale to tak jak z replikami, raz masz szczęście a raz pecha...

Pozdrawiam :uśmiech:

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...