Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CM.040+Guarder SP140+FireFox LiPo 1200mAh 11.1V 20C


Recommended Posts

W łoże nic nie wsadzisz, za mało miejsca.

Rechot - tego Turnigy powinieneś wyrwać na allegro w niższej cenie.

 

Jeszcze zobaczę, ale sklep który podałem jest niedaleko miejsca gdzie mieszkam i będę miał gwarancję. Oprócz tego to zobaczę dokładnie w sklepie czy ta batka mi wejdzie bo mam mało miejsca w kolbie.

Link to post
Share on other sites

Czyli wymiana okablowania na sylikonowe, mosfet SF/GATEE, dysza JBU, M140 guardera, doszczelnienie HU i głowicy cylindra teflonem, LiPo GE Power i to gwarantuje mi, że będę zadowolony i z ROFa i z mocy? :)

 

Ps. Czy opłaci mi się wymieniać wtyczki na deany, wole zapytać bo zastanawiam się, czy mi lipo nie zdechnie jak będę lutował bo przy deanach kable się lutuje (innego sposobu nie wykminiłem :P), dobrze mówię? :)

Link to post
Share on other sites

Muszę się poprawić 5,3 mm ma głowica cylindra P&J i właśnie do niej pasuje ta dysza którą podałem natomiast stockowa głowica cylindra ma 5,4 mm .Sprawdzałem przed chwilą rozbierając stockową replikę. Także dobierz dyszę o wymiarze 5,4 mm od razu Ci podpowiem że mosiężna dysza DF ma 5,5 mm i uszczelka w niej nie spełnia swojego zadania.

Link to post
Share on other sites

No dałem taki przykład, ale w specshopie ta batka jest drogo widziałem taniej i to dużo nie wiem czy nie na alle! No jeśli zależy ci na kopniaku no to tak jak kolega powiedział te 35/60C tylko radzę sobie skombinować FETA-takiego "lepszejszego" niż silesia factory! Chyba że w temacie była mowa o FET`ku to przepraszam...

 

Szkoda tylko, że INTELLECT nie ma za dużo miejsca na rynku Polskim, to by się zaszalało... 8)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...