Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Operacja Valkiria II


Recommended Posts

Dziwny zapach w powietrzu… Tez go czujesz? Jeszcze te cholerne komary… Nienawidzę tego miejsca! Brakuje mi siedzenia w koszarach. Jak tak na mnie patrzysz myślę, że masz mnie za szaleńca. Może masz trochę racji. Daliśmy się wpakować w niezłe Gówno… no ale mogło być gorzej. Najbardziej irytuje mnie tan Anglik, który wszystkimi dyryguje. Chyba zapomniał, ze my te wojnę wygramy razem… ale to chyba nie ma znaczenia teraz zupełnie bo gnijemy tu od 2 dni i zero kontaktu z wrogiem! Mówię Ci oni już opuścili lotnisko! Wiem… wiem… Rozkazy… Koleś który, wczoraj wystawiał warte chyba robił to pierwszy raz w życiu! To ma być uzupełnienie? No cały pluton tych wczorajszych może dziesięciu wojnę widziało!

Nie to nie są żarty! Sam wiesz jak wygląda żołnierz Osi. Kozak Jakich mało albo zginie w imię wiary w nieomylność wodza albo pojedzie na wschodni… ale Wodza nie ma! Ciekawe czy dezerterują. Może chowają się licząc i wypatrując nas tak samo jak my ich teraz? Nienawidzę Nocnych wart Człowiek nie śpi trzy noce z rzędu i zaczyna mu odbijać.

 

1442zwl.jpg

 

Operacja Valkiria II

 

 

Zlot Walkiria

- nie jest to LARP ani Milslim. Jest to Airsoftowa gra akcji z elementami LARPu oraz Milslimu. W rozgrywce stawiamy przede wszystkim na szybką akcje, pełna adrenaliny oraz dreszczyku emocji. Tylko ty decydujesz czy twoja strona Konfliktu zwycięży. Tylko ty masz wpływ na przebieg wydarzeń. Jeśli myślisz ze to kolejna nudna strzelanka to sie mylisz... To wielkie militarne wydarzenie, w które chcemy wciągnąć jak największą liczbę graczy. To wierne odwzorowanie pola bitwy oraz warunków na nim panujących. To świetna okazja do wykazania sie i sprawdzenia...

 

2hqxx60.jpg

Zawsze chciałeś wiedzieć jakby wyglądałaby II Wojna Światowa dziś? Zawsze chciałeś mieć wpływ na przebieg historii? Teraz masz szanse...

 

W zabawie zakładamy, ze globalny konflikt nie wybuchł 1wrzesnia 1939 lecz na początku XXI wieku...

 

2wnrayo.jpg

Podczas zlotu będzie działać straż zlotowa.

Bedze możliwość korzystania z lotniskowej jadłodajni (napoje, piwo, posiłki),

Do dnia zlotu będą prowadzone prace inżynieryjne aby przygotować teren.

 

w tym roku uczestnik może sie spodziewać bardziej rozbudowanego scenariuszu i zadan pobocznych.

 

2irolqq.jpg

 

To juz druga edycja zlotu umieszczonego w alternatywnych drugostronnych czasach gdzie współczesny oręż może zmierzyć sie z strategicznymi i taktycznymi założeniami walki.

Ubiegłoroczna edycja cieszyła sie ogromnym zainteresowaniem. Atrakcji nie zabraknie i w tym roku!

 

30rtb42.jpg

 

najpełniejszy obraz da recenzja Vesta.pl i wmasg.pl

Wmasg

vest

 

Galeria:

galeria 1

galeria 2

 

Oczywiście i w tym roku będziemy strzelać sie w Wilczym Szańcu czyli Ściśle Tajnej Kwaterze Hitlera liczącej ok 200 budynków-bunkrów.

 

zapraszamy na stronę zlotu częściowo jeszcze w budowie tak jak i forum:

http://valkiriaii.pev.pl/ Klik

 

wpisowe w tym roku to 50zł zapewnimy:

Na cenę biletu składa się:

- Paliwo do pojazdów,

- dwa obiady (ciepłe posiłki),

- kiełbaski na ognisko,

- pole namiotowe,

- parking,

- ochrona,

- oznakowania drużyn,

- materiały na umocnienia

- mapy,

- WC, bieżąca woda,

- punkt ładowania baterii,

- inne mniej ważne.

 

1z5q9ll.jpg

 

w grze wezmą udział pojazdy: 3 uazy i 2 transportery piechoty-ciężarowe

 

filmy z pierwszej edycji znajdziesz tu :

multimedia

 

 

Chcąc zachować elitarność imprezy i jej odpowiedni rozmach w stosunku do tegorocznej edycji limit osob to 130 od chwili ogłoszenia numeru konta rusza zapisy zadecyduje kolejność wpłat.

 

masz pytania pisz:

 

albatrosgizycko@o2.pl

 

www.at-gizycko.lua.pl - strona organizatora

 

 

Kontakt

 

 

 

 

Pamiętaj liczy sie klimat i dobra zabawa :D

 

Impreze i organizatorów wspiera Vest.pl,

 

współorganizator: Fundacja Military PArk klik

Edited by Sfan
Link to post
Share on other sites
  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pytanie: Czy będzie strzelanka na Wilczym Szańcu? Jeżeli tak to warto by ją umieścić w planie dziennym a nie wieczornym - rozumiem, że zależy to od obecności turystów ale ...

Zlot był znakomity, Pisz napewno się stawi również w tym roku.

Edited by robtyk
Link to post
Share on other sites

Wiemy. Zdajemy sobie z tego sprawe ale nalezy miec na uwadze ze obiekt codziennie odwiedza kilka tysiecy turystow wiec teoretycznie jest to nie mozliwe.

Praktycznie ciezkie do wykonania ale pomyslimy i uczynimy co w naszej mocy.

 

 

 

Nawet wieczorem w tym roku chcemy lepiej rozpracowac teren. Miejmy prosze na uwadze ze to bedzie 3 impreza takiego typu na tym terenie. Wczesniej byla to promocja Medal of Honor w Europie i Pierwsza Edycja Naszej Imprezy (w pierwszym wypadku staly za ty ogromne pieniadze i walka toczyla wie popołudniu ale to byla bardziej rekonstrukcja niz ambitniejsze dzialania)

 

niezapominajmy, ze konwój z lotniska do Wilczego Szanca jest wielka atrakcja

 

widok ludzi patrzacych na konwój militarnych pojazdów- bezcenny

 

 

tak czy siak bedzie napweno bedzie ciekawie :)

Link to post
Share on other sites

U mnie także pojawiło się już info. Przydałoby się wkrótce więcej szczegółów na temat terminu wpłaty pieniędzy, zorganizowania stron walczących oraz może jakieś przecieki o scenariuszu? W każdym razie będziemy czekać z niecierpliwością.

Link to post
Share on other sites

Przecieki juz sie pojawiły

 

 

http://valkiriaii.pev.pl/valkyrie.html i http://valkiriaii.pev.pl/rekrutacje.html

 

 

można troche domysłów zacząć snuć

 

nie chcemy nadmiernie przyspieszać z publikacja materiałów bo jak wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia a ten ma sie zacząć kumulować w lipcu :)

 

Mozecie liczyc, ze w tym roku będzie większy rozmach a główne starcia rozegrają sie w innych punktach lotniska.

 

System mechaniki rozgrywki zostanie usprawniony ale bez wiekszych zmian.

 

Publikacja konta pownna naprawdę w niedługim czasie sie pojawić

 

Na pewno ukaże sie jeszcze klimatyczny filmik - zapowiedz fabularna ta jak w wypadku 1 edycjii

Link to post
Share on other sites

Pytanko numer dwa ( nie bylem na pierwszej edycji wiec nie mam odniesienia ) scenariusz toczy sie ciagle przez 24h ??? I czy jest mozliwosc by narzeczona pobawila sie w dokumentowanie dziennikarskie ??? Typu fotki czy film i w tej roli poruszala sie w patrolach itp???

Link to post
Share on other sites

WAZNE: na zlot można przyjechać juz 23 Lipca - Piatek

 

 

Rok temu wyglądało to tak: w sobotę o 9.00 pobudka, 10,00-odprawy ok 10.45 wyjazd na pole walki pojazdami militarnymi.

 

ok 19.00 zawieszenie broni i ruszamy konwojem do Wilczego Szańca ok 24.00 powrót

(polecam fotki i filmik zeby zobaczyć)

 

następnego dnia:

rano 9. 10. odprawa start walk az do zakończenia 2 ostatnich scenariuszy.

 

 

 

Co do "Reportera: odsyłam do regulaminu zlotu. Jeśli nie bedzie naruszać żadnych punktów to jak najbardziej. nie wiem jeszcze jak będzie wyglądał z wpłata dla takiej osoby bo na pewno będzie korzystała z naszych transportów itp.

Edited by Sfan
Link to post
Share on other sites

Co do "Reportera: odsyłam do regulaminu zlotu. Jeśli nie bedzie naruszać żadnych punktów to jak najbardziej. nie wiem jeszcze jak będzie wyglądał z wpłata dla takiej osoby bo na pewno będzie korzystała z naszych transportów itp.

Oki dzieki za info to teraz jeszcze tylko ja namowie i czekam na numer konta ;P pozdro

Link to post
Share on other sites

Każde zgłoszenie powinno zostać poprzedzone zgłoszeniem na maila.

 

nalezy bezwzglednie zapoznac sie z regulaminem u zawartoscia strony www.valkiriaii.pev.pl

 

albatrosgizycko@o2.pl

 

 

Imie, nazwisko

miasto

strona konfliktu

umundurowanie

 

(analogicznie przy zgłoszeniach ekip, prosimy podać na 1 miejscu dowódce)

 

 

 

Dane do wpłat:

 

56 1020 4753 0000 0402 0049 5382

 

Maciej Chojnacki

Dworska 7b

11-500 Giżycko

 

 

dopisek:

Vakiria II

imię + nazwisko, Nick oraz Literkę A-aliant lub O-OŚ w zależności od strony konfliktu;

(Przy zgłoszeniach grupowych prosimy o podanie nazwy ekipy oraz ilości osób. oraz literkę)

 

 

Składka pokrywa koszta paliwa, umocnień itp.

 

Uwaga strony konfliktu maja ograniczone miejsca Decyduje kolejność zgłoszeń!

Zainteresowanie tegoroczną edycja przerosło nasze oczekiwania.

 

Wpłat należny dokonać do 10 Lipca lub do ogłoszenia przez nas zapełnienia limitu 120 Graczy,

Link to post
Share on other sites

Pamiętamy swietne akcje Olsztyna z zeszłego roku i Liczymy Panowie, ze nas nie zawiedziecie ;) Dostaniecie w tym roku wiecej "swobody" zapraszamy do sztabu na forum :)

 

Filmik caly czas jest składany ale ostatnie zmiany w scenariuszu i juz nowa koncepcja powstała... W pierwszej kolejności chcemy zaskoczyć no i budować klimat.

 

"Usebany" sa juz do pobrania na forum ot tak z nowości dodam :uśmiech:

Edited by Sfan
Link to post
Share on other sites

Wystartowały zapisy do Oddziałów poszukujemy dowódców!

 

255jqtk.jpg

Aliancki Sztab Ekspedycyjny funkcjonuje od 20 lipca 2009r. Przekształcono w niego oddziały biorące udział w Operacji Valkiria. Obecnie bardzo poszarpany walkami musi zająć lotnisko w całości aby utworzyć przyczółek umożliwiający prowadzenie dalszej walki.

 

2i8wrdj.jpg

Próbę ratowania Grupy Specjalnej Osi (Oficjalna nazwa do 2000r.) powierzono Sztabowi Armii Południe walczącej w Afryce. Sformowana została zupełnie nowa jednostka poskładana z weteranów walk z Aliantami na obrzeżach Azji. Dobra sytuacja i kilka spektakularnych Zwycięstw do których przyczyniła sie nowa jednostka, udowodniła, ze dobrze zorganizowana grupa specjalna jest potrzebna. Ostatecznym Popisem Grupy Specjalnej Osi była operacja Nordica z 2003r..

 

148ja87.jpg

Odkąd front nieznacznie przesuwa sie na zachód Grupa Armii Południe została wycofana na tereny Prus Wschodnich, Polski i Litwy aby skutecznie przygotować obronę oparte o potężne fortyfikacje.

 

20kah6c.jpg

Niewiele wiadomo o tej ścisłej elicie Alianckiego Wywiadu. Wiadomo, ze ASS (alianckie służby specjalne) pojawia sie zawsze tam gdzie przeprowadzona ma być ważna operacja a gra idzie o bardzo wysoką stawkę...

 

 

Więcej Znajdziesz na forum Imprezy www.valkiriaii.fora.pl

 

warto zajrzeć tu:

Klik

 

USERBANY klik

Link to post
Share on other sites

Miło mi poinformować, ze imprezę Wspierają:

 

Klik

 

 

16hnrc2.png

 

MGD MIL-GEAR

PRODUCENT MILITARNEGO OSPRZĘTU TAKTYCZNEGO

DYSTRYBUTOR OSPRZĘTU WOJSKOWEGO

ŁÓDŹ

www.mgd-milgear.eu

 

x1edtl.gif

 

Vest.pl

 

JEDEN Z NAJWIĘKSZYCH SKLEPÓW MILITARNYCH W POLSCE

www.vest.pl

 

 

Lista dodatkowych atrakcji wkrótce! :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

Brak wolnych miejsc po stronie Aliantów i Osi

 

Uwaga!

Do grona partnerów dołączyła Firma: BRAVO! COMPANY LTD

 

shad1.jpg

 

Firma organizująca Szkolenia militarne i posiadająca wypożyczalnie sprzętu ASG

 

dane kontaktowe bravo! company ltd. - Sebastian Gołaś

tel 606614886

email sebastian.golas@o2.pl

 

 

 

Ruszyły zdjęcia do filmowego wprowadzenia. Kilka fotek w ramach ciekawostki:

 

http://picasaweb.google.com/10947643913343...062010# 

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...