Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Z uwagi na "wielkie" problemy, jakie młodzi użytkownicy Sieci mają z podzieleniem się zdjęciami, jakie chomikują na swoich twardych dyskach podaję adres, dzięki któremu ich życie może stać się dużo prostsze. Otóż będą mogli - Hossana! - nareszcie podzielić się swoimi zasobami, a nie jęczeć, że nie mają gdzie ich wrzucić. Jest to jeden z wielu serwerów na które można wrzucać zdjęcia, ale jego obsługa jest najprostsza, nie trzeba się logować i działa szybko. Gdyby jakiś żółtodziób nie potrafił poradzić sobie z używaniem (zgroza, ale i tacy się zdarzają) to niech da znać, napiszę do niego instrukcję.  

 

http://www.imageshack.us/

 

A jak jeszcze raz usłyszę, jak ktoś jęczy, że nie ma jak wrzucić to zabiję go śmiechem.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 4 months later...
  • 2 months later...
  • 6 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 5 months later...
  • 2 months later...

"Z deczka" odgrzewając, polecam www.frappr.com - fotki b. szybko się ładują, w przeciwieństwie do zakały netu- imageshake'a 8-) i nie wyskakują żadne reklamska. Oprócz tego sporo funkcji na serwerze, że wymienię tylko tworzenie map.

Edited by wiehu
Link to post
Share on other sites

Foko, wiem że to tak jest. Tyle tylko, że na większości for, na których pisuję - a jest tego trochę- większość ludzi wstawia obrazki z imageshake'a. A, ze względu na mój hmmm... starczy wiek :) całkiem niedawno nauczyłem się blokować te wredne reklamy z wyskakujących okienek. Mam do tego radiówkę, więc czasem po prostu zdarza mi się rezygnować z obejrzenia fotki.

Co do frappra zaś- tam np. zrobiło sobie mapki userów kilka polskich for astronomicznych, na których pisuję. W sumie fajna sprawa :)

Link to post
Share on other sites

http://picasaweb.google.com

 

1Giga na zdjęcia, robi ładny slide show, dla mnie gites,

jedyny problem to ładowanie, przez stronę po 5 obrazków albo trzeba użyć jakiegoś software'u instalowanego lokalnie, mogli to lepiej rozwiązać...

:uśmiech:

Po 5 obrazków? Zakładasz sobie konto i wrzucasz zdjęć ile chcesz, tworzysz albumy, etc. softu też do tego nie trzeba.

Link to post
Share on other sites

Używaliście myspace ? Tam rozwiązali to tak, że nie trzeba nic instalować, jest specjalny program na stronie (we flash'u) do wybierania dowolnej ilości plików, działa piknie.

 

Chaos, chodzi mi o samo ładowanie zdjęć na serwer, nie o pojemność konta.

Link to post
Share on other sites

Używaliście myspace ? Tam rozwiązali to tak, że nie trzeba nic instalować, jest specjalny program na stronie (we flash'u) do wybierania dowolnej ilości plików, działa piknie.

Tak, system jest bardzo wygodny- jednak z Myspace można linkować tylko pojedyncze pliki, galerie i albumy zdaje się mogą oglądać tylko zarejestrowani...

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 6 months later...
×
×
  • Create New...