Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dresik dla snajpera


Recommended Posts

Siema. Mam takie pytanko :] Czy ktoś słyszał lub widział gdzie można kupić taki oto dresik z filmu bodajże "Za liniami wroga". Bardzo się zajawiłem na taki "zestawik" dla mnie - snajpera i byłbym rad gdyby ktoś udzielił mi podpowiedzi/wskazówki :-F

 

enemy4.jpg

Link to post
Share on other sites

Na ciuchach w Alfie widziałem taki sam, a spodnie podobne przewinęły mi się gdzieś w garażu. Myślę, że to najlepsze miejsca do szukania czegoś takiego.

 

Wiesz może, że taki "dresik" to tylko na potrzeby filmu jest? Stwarza pozór prostego człowieka, a jednak "realnie" nieprostego. Niestety, w Airsofcie takiego czegoś nie osiągniesz, a widać Cię będzie z Marsa.

 

Dżizas... Czegoś takiego jeszcze nie widziałem.

Edited by dr_wisla
Link to post
Share on other sites

yyy no tak... ale wiesz snajperstwo to nie tylko sztuka kamuflarzu czego ja za bardzo nie lubię, a i bez kamo też da się nim być a nie tylko siedzieś i czychać. Że z marsa będzie mnie widać ? No to co, za to będzie +100 do lansu. :-F

Link to post
Share on other sites

Raczej -100.

 

Kolego, wnioskując po tym w czym chcesz biegać, stwierdzam, że nie masz na replikę więcej niż 500zł. Jeśli się mylę to przepraszam, ale jeśli nie, to wiedz że wyrzucisz pieniądze w błoto, z taką repliką i w takim stroju więcej naszkodzisz swoim kolegom z oddziału niż pomożesz. Dlaczego? Taka replika strzela na 45m (czyli tyle ile AEG), w dresie w lesie będziesz widoczny jakbyś się za św. Mikołaja przebrał (tym bardziej w ortalionowym - odbija światło) i nikogo nie ustrzelisz, co najwyżej swojego w plecy.

Rób jak chcesz, daj znać jak stwierdzisz że miałem rację, a ja wtedy powiem "a nie mówiłem?" ...

 

EDIT: Kolega rozwiązał sytuację w jednym zdaniu.

Edited by dr_wisla
Link to post
Share on other sites

Okej... wszystko fajnie tylko w sumie to ja prosiłem o ewentualną informacje odnośnie tego dresiku a nie jak zawsze głupie komentowanie tego że jak mam coś tam to już tym kimś nie moge być. Okej spoko... doceniam to że troszczysz się o wszystkich żeby nie biegali w czym popadnie bo im zazdrościsz albo będzie za bardzo dla ciebie "oczojebne". Odnośnie sztuki kamuflarzu.... równie dobrze mógłbym sobie kupić ten dresik i wtopić się w ściane o takim samym lub podobnym kolorze i też będe sie kamuflował z warriorkiem czy innym "czymś" z lunetą. Poza tym mylisz się i widać nie umiesz wywnioskować ile mam lat czy ile kasy czy co innego. Nie wiem czemu dużo osób myśli że ma 6 zmysł. Nie ważne bo już tu offtopujemy i w każdym razie nie ja zacząłem dyskusje na temat odbiegający od tego który napisałem w 1 poście.

Proszę o zamknięcie tematu bo znów się chaos z forum robi.

 

EDIT:Aaa i zapomniałem dopisać.... jeśli chcesz komentować to co mi się podoba to pisz PW to sobie pogadamy o tym i owym.

Edited by zolbo
Link to post
Share on other sites

W airsofcie z prawdziwymi dresiarzami, jest jak z prawdziwymi Ninja. Nie jest ich wielu i nie zawsze są chętni do przekazywania wiedzy innym.

 

Jednak podobnie jak przy szkoleniu tajemnej sztuki ninjitsu, tak i zgłębianie tajników dresiarstwa wymaga wielu poświęceń - szczególnie na "polu prawdziwej walki"® jakim jest gra w airsoft.

 

Ale oni są wśród nas...

 

http://rus.mil.pl/forum/uploads/kazik/kazik_dresik1_1.jpg

http://rus.mil.pl/forum/uploads/kazik/kazik_dresik1_2.jpg

http://rus.mil.pl/forum/uploads/kazik/kazik_dresik1_3.jpg

 

PS. Ja jestem jedynie początkującym w tym temacie.

Link to post
Share on other sites

A jednak w Czeczeni tacy snajperzy w dresikach siali spustoszenie wśród rosyjskich oddziałów. Była kiedyś w Komandosie taka fajna historyjka, rocznik 2007 albo 2008 ze zdjęciami. Może ktoś pamięta - duże foto brodatego gościa w granatowym "secie" Adidasa, z baseball'ówką na głowie i SWD w łapie.

 

Pozdro

 

P.S. MI się pomysł podoba, oryginalny w każdym razie.

Link to post
Share on other sites

Z doświadczenia wiem, że są "dresiarze" (szczególnie początkujący), którzy potrafią się schować lepiej niż niektórzy w mundurach (może się boją oberwać ;) ) Co kto lubi, jeśli gościu zgarnie o kilka razy za dużo na strzelaniu będąc w dresie to się "przeprosi"z mundurem. Proste :D

 

 

Pozdro!

Link to post
Share on other sites

Tylko jedna jest bardzo prosta różnica miedzy prawdziwymi strzelcami a ersoftem - z dragunowa się strzela przeciętnie na 400m z takiej odległości kogoś przyczajonego w głębi pokoju choćby był pomalowany złotą farbą się nie zauważy ... natomiast z 40m z tego samego okna ... no to niestety... Dlatego snajper w dresie w realu może i być w kożuchu (szczególnie jak to prawdziwy snajper a nie SW - z odpowiednią giwerą np V 94 z 1,5km ubranie już naprawdę nie ma żadnego znaczenia) Co innego z 15 bo wtedy sztukę kamuflażu trzeba mieć dopiętą na ostatni guzik bo po prostu w ersofcie jest za krótki dystans na dres i raczej utrzymujący się deficyt budynków....

Link to post
Share on other sites

Nie wiem, co wam przeszkadza w tym, że chłopina chce być dobrze widocznym snajperem. Może lubi? Mam znajomego, który w Warhammerze skleca sobie rozpiski w których "liczy się klimat" i dostaje regularne cięgi, ale twierdzi, że się pysznie bawi.

Link to post
Share on other sites

A ja miałem okazję być dowódcą drużyny "nowych" ubranych w cywilne stroje i wcale źle tego nie wspominam. Akcję zakończyliśmy z niewielkimi stratami, bo chłopaki dostosowali się do rozkazów i taktyki, co nie zmienia faktu, że fachowy kamuflaż pomaga.

Edited by Andrzej50
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Dla mnie może się przebrać w różowego króliczka ,a jeszcze lepiej z playboya!! Niech sobie chłopina pobiega w czym chce. Nie Każdy chce się przebierać za HAMERYKAŃSKICH snajperów. Nie którzy myślą ,że mają mundur US to ,że są od razu komandosi ,a on chce się wyróżniać i po prostu bawić. To jego sprawa ile kulek dostanie ,ale on przy tym dostawaniu będzie się bawił ,a nie jak pewne osoby płakał!!

Pozdrawiam.

Edited by sebBo21
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

W sumie to sebBo21 ma 100% racji . W dodatku koleś będzie rozpoznawany i znany w środowisku :P

Ps. W szafie znalazłem stary (bluzo dres) czerwień + CCCP do tego sierp i młot na piersi ^^ z moim wiecznie nie ogolonym pyskiem, krótko ściętymi włosami i SWD na plecach może załapie się do jakiejś radzieckiej gazetki o ASG :P

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...