Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Asgshop.pl


Recommended Posts

  • Replies 601
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam

 

Zakupiłem tam niedawno kamizelke taktyczną. Towar jak należy, miła obsługa (nie mogłem odebrać e-maila to zadzwonili do mnie), wszystko wprost idealnie. Na wszystkie moje pytania odpowiedali bardzo szybko.

 

A teraz mają baaaaaardzo ciekawą i tanią oferte replik :D

 

pzdr

Skunks

Link to post
Share on other sites

Rowniez polecam ten sklep. Kontakt telefoniczny byl bardzo mily, wysylka nastapila zaraz po moim telefonie. Mozna liczyc na wiele cennych porad itp. Ceny sa nieskie w porownaniu z innymi sklepami. Zauwazylem, ze staraja sie miec produkty tansze o kilka zl niz na mg. Podsumowujac: po zakupach w mg i fa ten skep zrobil na mnie lepsze wrazenie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

sklep jest rewelacyjny!!!

 

kupiłem u nich M15A4 Rifle CA w bardzo dobrej cenie, w wersji tuningowanej do 415fps i jestem bardzo zadowolony :)

 

mimo małych problemów natury technicznej (które zostały przez chłopaków rozwiązane w mgnieniu oka) wszystko odbyło szybko i sprawnie

 

sprzedawcy potrafią doradzic w każdej kwestii, wybiorą dla każdego najkorzystniejsze rozwiązanie,podejscie do klienta - super!!

 

pozatym widać że to maniacy ASG i obługują klientów tak jak sami chcieliby być obsłużeni :D

 

POLECAM KAŻDEMU!!!!!!!!! i pozdrawiam załogę ASG shopu :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Polecam :-)

Sklep zrobil na mnie bardzo dobre wrażenie.

 

Szybka wysyłka i dobre pakowanie to raczej standard, więc nie będę się na ten temat rozpisywał.

 

Na wysyłane przed zakupem maile bardzo szybko otrzymywałem rzeczowe odpowiedzi (a pytania ciężkie ;), w końcu pierwszy aeg). Po dokonaniu zamówienia - telefon ze sklepu, krótka miła rozmowa, wyjaśnienie kilku kwestii i wysyłka sprzętu.

 

Panowie (i pani(e) ;)) z ASG Shop dbają o klientelę i znają się na rzeczy.

 

Pewnie jeszcze nieraz będę w tym sklepie robił zakupy :-).

Link to post
Share on other sites
-ta paczka przetrwałaby bombę atomową a nie tylką naszą pocztę

 

A jednak, do mnie doszła paczka tez bardzo pancerna, niestety towar w środku ulegl uszkodzeniu. Działa więc został u mnie ale obsługa sama zaproponowała wymianę. Nie było to uszkodzenie które dyskwalifikowało z uzytku.

 

Terminowość i obsługa na bardzo wysokim poziomie.

Link to post
Share on other sites

Wielki + dla sklepu. Przyjacielska obsługa, bardzo dobry kontakt, zamówiłem we wtorek wieczorem, dzisiaj (czwartek) o 13 paczka doszła. Była drobna pomyłka z kwotą za przesyłkę, ale różnica została przelana mi na konto. Wiec wszystko jak na razie w 100% ok!

 

POLECAM!

Link to post
Share on other sites

Obsługa sklepu faktycznie jest świetna - szybko odpowiadają na maile, a gdy miałem małe wątpliwości co do zamówienia, od razu skontaktowali się ze mną i wszystko wyjaśnili... ceny też są tam bardzo konkurencyjne, więc polecam z czystym sumieniem.

Link to post
Share on other sites

Witajcie

 

No to kilka groszy z mojej strony :wink:

Zdecydowałem się na tuning mojego siga552, a jako że został zakupiony w MG tam też się udał. Po dwóch tygodniach leżenia w serwisie MG ( przez ten czas nawet do niego nie zajrzeli !!)kilku telefonach mailach i "miłych słowach" (mimo że napisali że czekają, kiedy pytałem o wysyłkę i zaraz się nim zajmą jak przyjdzie) poprosiłem o odesłanie i dorzucenie części które u nich zamówiłem. Trzeba przyznać że to im wyszło bo po "krytycznej" rozmowie ze sprzedawcą sprzęt powrócił w 2 dni ...

 

A teraz do celu....

Przedzwoniłem do ASG Shop-u i umówiłem się na wykonanie usługi tuningu u Nich. I tu pierwsze zdziwienie - pomimo że przyniosłem części ze sobą, zapłaciłem połowę ceny, jaką liczył sobie za taką usługę serwis MG(na ich częściach !!!) Usługa tuningu została wykonana w zakresie o jaki prosiłem, w tym wymiana części ,smarowanie, pomiar fps przed i po modernizacji i dostałem wszystkie fabryczne części w pudełkach.

Dodatkowo sprzęt był gotowy przed terminem odbioru, który ustaliliśmy, o czym zostałem poinformowany.

 

Ogólnie - profesjonalizm w pełym zakresie. Jeszcze raz wielkie dzięki :)

 

Pozdrawiam

żylet

Link to post
Share on other sites

Zamówiłem replikę, dodatkowo dokupiłem części (prelufa, gumka guardera). Zalewałem ich pytaniami. Dużo można pisać ale z tak profesjonalnym i znakomitym sklepem z taką obsługą w dziedzinie ASG jeszcze się nie spotkałem (w dziedzinie oporządzenia podobne wrażenie zrobił na mnie specshop).

 

Ogromny plus za obsługę, za rzetelność, za szybkość, za ceny!!!

Idealny wzór sklepu nie tylko ASG, jak by każdy sklep tak działał jak oni, to nigdy nie byłoby żadnych niezadowolonych nawet wśród najbardziej upierdliwych i wymagających klientów.

 

Polecam, to rewolucyjny sklep!

Link to post
Share on other sites

Moja pierwsza przygoda z Asgshopem jeszcze trwa... ale od początku.

 

SLR 105 z pgreadem - miło, że robią takie rzeczy i wiadomo co wkładają do środka. .

 

Dzwonię i pytam się czy się wyrobią tak, żeby AEG był u mnie do piątku.

Sami się domyślili, że chodzi o wyjazd do Nysy i zaproponowali, że przywiozą mi SLR-a na manewry - bo też będą.

Zaoszcżędziłem na przesyłce :)

Elementy stockowe dostałem w pudełku z repliką

 

Niestety, po kilkunastu minutach manewrów, w tłoku został wyrwany pierwszy ząb - nie znam się na tym, nie wiem dlaczego - podobno za mocna bateria - ale od ręki wymienili na nowy i zaproponowali inna baterię (szli już - w pełnym oporządzeniu - się strzelać - ale zawrócili i mi pomogli) :)

 

Potem im jeszcze zawracałem głowę z zacięciami (a to już wina moich średniej jakości kulek - za dobra lufę sobie wybralem) - byli cierpliwi i pomocni :)

 

Po powrocie do domu dostalem maila z informacją, że są mi winni 40 zł - bo ta nowa bateria jest tańsza i czy wszystko ok.

 

Ponieważ znowu coś nie gra za tłokiem, zaproponowali żebym go odeslał to sprawdzą co się dzieje. Ponieważ bardzo mi odpowiada takie podejście do klienta, to przy okazji znowu u nich kupuję następne elementy do upgreadu.

 

Nawet nie chcę mysleć :roll: jak by wyglądała podobna sytuacja w .... sami wiecie którym sklepie.

Link to post
Share on other sites

Niedlugo beda musieli wypuscic uslgue "twoj serwisant na polu walki". Jak z ich SLRem bylem pierwszy raz w polu to bateria klekla (w 3minuty mialem zastepcza od nich), potem mag niedomagal - w 3min rozbiorka i przesmarowanie... na polu walki rzecz jasna.

Koszt zerowy - poczucie zadowolonego klienta bezcenne.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...