Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Asgshop.pl


Recommended Posts

Kupiłem u nich CA36C, już pierwszego dnia zaliczył zacinke GB, następnego dnia na strzelance było jeszcze gorzej, zacięcie za zacięciem. Napisalem maila, zaproponowali mi abym spróbował samodzielnie naprawić replikę i telefoniczne/mailowo podali bardzo fachowe instrukcje. Niestety nie dałem rady :P

 

Replikę wysłałem im w poniedziałek,po wcześniejszym kontakcie mailowym. Niestety zapomniałem dołączyć gwarancje do paczki. Otrzymałem odpowiedz na mojego maila.

 

Ok tak więc czekamy na replikę i zrobimy co trzeba będzie.

Kart gwarancyjnej nie musisz wysyłać...

Jak tylko replika do nas dojdzie to bierzemy ją pod śrubokręt abyś nie musiał długo czekać.

 

Bardzo spodobało mi się ich podejście.

 

W środę (12 lipca) napisałem im maila z zapytaniem czy replika już do nich dotarła w czwartek dostałem taką oto odpowiedz:

 

Witam

Twój karabin został naprawiony i odesłany do Ciebie wczoraj, zatem jeżeli poczta nie zawiedzie dziś lub najpóźniej jutro powinien do Ciebie dotrzeć.

Tak jak Marek Ci obiecał chcemy Ci zwrócić koszta jakie musiałeś ponieść aby wysłać do nas replikę.

Proszę zatem o podanie numeru konta na które możemy wysłać pieniądze oraz podanie kwoty jaką zapłaciłeś wysyłając do nas karabin :)

Pozdrawiam

Celina

ASGShop.pl

 

W tym momencie zrobiłem wielkie oczy, naprawili mi replikę w kilka h i odesłali tego samego dnia. Postawa godna podziwu, replika doszła do mnie dzisiaj i śmiga aż miło.

 

Naprawdę z czystym sumieniem mogę polecić ten sklep.

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 601
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam

W asgshopie kupiłem "na próbę" 3000 "goldfrajerów" - w mailu oczywiscie zostalem poinformowany ze paczka poszła w piatek i najpózniej dojdzie w poniedziałek , a doszła w sobote (jak miło= +). Ze swojej strony potwierdziłem dojśćie pancernie zapakowanej paczki (+) i gdy wyraziłem w mailu swoje zadowolenie , okazało sie że (tego sie nie spodziewałem) odpisali - a to oznacza, że każdy klient jest dla nich ważny

 

OGROMNY +

Link to post
Share on other sites

W skrócie: jestem pełen podziwu dla profesjonalizmu Panów z asgshopu. Sam tuningowalem p90 , przez co padł tłok. Kupujac nowy , wyslalem odrazu bron do asgshopu zeby zamontowali (nie chcialem powtorzyc blędu) odrazu wrzucajac SP120 guardera, poza tym wymienili okablowanie na moją prośbę. Jednak po powrocie nie zauwazylem zadnej roznicy w porowaniu ze stockiem. Strzelal jak stock (300 fps) ;/ Rozebralem bron , okazalo sie ze ktos pozamieniał srubki. Tzn w rozne miejsca byly powkrecane sruby z roznymi gwintami przez co w 2 miejscach gwint w gearboxie w ogole nie trzymał. Napisalem to Im , odrazu powiedzieli zebym odeslal na ich koszt replike. Po odeslaniu repliki , napisali , ze rzeczywisscie pomylili sie ,bardzo przeprosili. W ramach przeprosin dostalem cylinder guardera , zeby dokonczyc tuning do 390fps (stary w tym przeszkadzal - zly typ) oraz paczke kulek xtreme 0.25 . Oczywiscie odesłali bron na swój koszt. Wszystko zostało zalatwione bardzo szybko , mialem z Nimi ciagły kontakt. Jestem pod wrazeniem organizacji tego sklepu -Pomimo ze bron i czesci nie były u nich kupione (jedynie tłok i pare innych rzeczy do p90). Chłopaki potrafia bardzo dobrze doradzic , nie na zasadzie naciagania "weź pan to , bo droższe". Ogolnie niebo a ziemia w porownaniu z Military czy Machinegunem. Wszystkie zakupy jakie sie da bede robic u nich , bo przynajmniej jest pewnosc ze nie bedzie zadnych problemow :)

Ogolnie dla mnie sklep asg nr.1 pod wzgledem obslugi , serwisu a na dodatek "user friendly " ;)

 

WIELKI +

Link to post
Share on other sites

Gigantyczny + dla tej firmy! :-)

 

Postanowiłem kupić sobie GR-16 z G&G v.2006, niestety okazało się ze w SpecShop'ie Poznańskim właśnie ich zabrakło a w ASGShop mają tylko v.2005. Więc napisałem Maila do ASGShop'u czym te wersje się różnią. W bardzo krótkim czasie otrzymałem odpowiedz z jednoczesnym powiadomieniem o promocji na karabin GR-16 i koszcie przerobienia v.2005 do v.2006. Z radością dopisałem ze na 100% biorą ten karabin z przeróbką. Po krótkiej, konkretnej i przyjaznej wymianie Maili ustaliliśmy ze zgłoszę się po karabin dnia następnego.

Jak powiedziałem tak uczyniłem i dnia następnego przemieściłem się z Chorzowa do Rudy Śląskiej, gdzie w salonie ASGShop'u czekał na mnie mój przerobiony karabinek. Po jego obejrzeniu, przymierzeniu i przycelowaniu, wziąłem się za resztę zakupów (bateria, ładowarka, kolimator, pokrowiec, magazynki). Podczas doboru wszystkich tych części obsługa w miły sposób doradzała i informowała o danych towarach i co najważniejsze rady te były nakierowane na zadowolenie klienta (nie doradzano najdroższej części tylko najbardziej pasującą i funkcjonalną).

Ze sklepu wyszedłem z fajnym komplecikiem, uśmiechem na twarzy i bardzo dobrym zdaniem o sklepie :-)

 

PLUSY:

- Przyjazna i profesjonalna obsługa

- Konkurencyjne ceny

- Serwis techniczny

 

MINUSY: (BRAK)

 

 

Pozdrowka! ;-)

Link to post
Share on other sites

Ja tez moge sie dolaczyc do "armii" zadowolonych klientow tego sklepu.

 

Kupilem u nich AK74 ICSa, karabinek po krotkim uzytkowaniu zaczal sie zacinac. Po odeslaniu guna na serwis sklep dosc szybko sie uporal z problemem i zalozyl zamowiony przeze mnie upgrejd (bezplatnie, zaplacilem tylko za czesci). Minelo juz troche czasu i wyglada, ze naprawa byla w pelni skuteczna, bo problemy z ICSem sie nie ponowily.

 

Polecam ten sklep!

Link to post
Share on other sites

Witam!

Szczerze polecam ten sklep!

Mają genialną obsługę i serwis (korzystałem kilka razy). Nie ma porblemu by się z nimi skontaktować. Zostawiłem u nich już niezłą kasę... opłacało się!

 

Wieeelki "+" dla asgshop'u!!

Link to post
Share on other sites

Plusik dla sklepu. Paczke odebrałem wszystko ok sprawne. W sumie zamawiałem pierdoły ale jednak wszystko gra. Mimo tego że zabrakło im kulek które zamawiałem, odpisali że niemaja bo ktoś wykupił przedemną i przeprosili. Nie uwazam tego za minus bo sie zdarzają takie sytuacje.

Tak więc Plusik dla asgshopu

Link to post
Share on other sites

Zamówiłem już troszkę rzeczy z tego sklepu i muszę przyznac że jestem pod wrażeniem. Wszystkie paczki przychodzą w ciągu 3 dni, zamówione rzeczy są tak zabezbieczone że nawet Poczta Polska ich nie zniszczy. Kontakt z obsługą sklepu jest świetny, na mejla podczas godzin pracy odpowiadają w ciągu 5 min. Odpowiadają nawet gdy sklep zakończył dzienną działalnośc. Zawsze gdy pisałem do nich otrzymywałem fachową odpowiedź. Jak najbardziej polecam ten sklep.

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

osobiście byłem w Rudzie i kupiłem 3 AEG`i [mój pierwszy :wink: ]. Miła obsługa i profesjonalne podejście do konsumenta. Sam sprzedawca zaproponował test na boisku, które było zaraz koło sklepu. Również zrobił mi szybkie przeszkolenie co do obsługi i podstawowych zasad działania [zwłaszcza o Hi-Cap`ch] repliki. W dodatku za zakup trzech replik dostaliśmy 3 paczki kulek q-bullet; jak to fajnie sprzedawca ujął: „Jeden gun jedno opakowanie kulek” :wink: . Wszystkie stock`owe części zapakowali w osobne pudełko i wytłumaczyli w skrócie co mogę „na własną rękę” naprawiać w razie usterek a co nie. Dla mnie naprawdę miłe zaskoczenie co do podejścia do klienta.

 

Polecam i Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ja również mogę polecić ten sklep. Naprawdę śwetna obsługa. Rewelacyjny kontakt, bardzo szybko dostałem odpowiedź na swoje pytania. Od początku do końca wiesz co się dzieje z twoją przesyłką.

Gdy składałem zamówienie, akurat nie było ładowarki, którą byłem zainteresowany. Dostałem szybką odpowiedź, że dostawa ma być za kilka dni ale replikę mogą mi przesłać z naładowaną baterią a ładowarka dojdzie do mnie w późniejszym terminie. Bardzo ucieszył mnie sposób rozwiązania problemu. Dostawa ładowarek była na drugi dzień, wiec nie skorzystałem:)

 

Polecam!!!!

Link to post
Share on other sites

Kolejne spore zamówienie i kolejny raz się nie zawiodłem. Metal Body do G3 , gumka hop up i parę innch rzeczy doszło należycie zapakowane i w dość krótkim czasie. Jak zawsze na bierząco informują klienta o stanie zamówienia .

 

Polecam , wielki +

Link to post
Share on other sites

Kupiłem używany karabin, nie działał najlepiej więc napisalem o tym do asgshopu, otrzymałem natychmiastową odpowiedź w czym problem i ile wyniesie naprawa. Wysłałem karabin, przy okazji poprosiłem o sprawdzenie stanu bebechów. Przygotowałem się na dwa tygodnie czekania, a tu jaka niespodzianka :D W kilka dni roboczych po wysłaniu repliki otrzymałem wymarzoną odpowiedź ;)

Witam!

Twój karabin jest już gotowy.

Oprócz tego powyżej dostałem raport o stanie mojego guna, wszystko pięknie prześwietlone :) Dostałem też dokładne informacje o tym jak go tuningować. Ten sklep ma wymarzony serwis, na wszystkie moje dodatkowe pytania odrazu dostawałem odpowiedź, niska cena naprawy i mimo tego, że mają dużo pracy, naprawili mi guna błyskawicznie. W Polsce chyba długo nie będzie drugiego takiego serwisu... Żeby nie było sklep także stoi na wysokim poziomie, szybko, sprawnie i tanio :)

Polecam w 100%

A ja się martwiłem czy zdążą naprawić przed zlotem w Biskupcu 8)

Link to post
Share on other sites

Pare dni temu zamówiłem g36, z ładowarką i baterią wyszło ok 1350 zł. Dwa dni poźniej zadzwonili do mnie z informacją , że baterii którą wybrałem nie ma na magazynie , a nawet jakby była , to nie uznaliby mi na nią gwarancji. Pan ze sklepu zaproponował mi baterie 8,4 v intellect.Zgodziłem sie. Replika była na następny dzień u mnie w domu , w dodatku rano. Pełen profesjonalizm i wzorowy kontakt mailowy. Gorąco polecam, napewno nie będą to ostatnie zakupy w tym sklepie.

Link to post
Share on other sites

kurcze strasznie dlugie terminy czekania na tunning maja... jak dzwonilem sie zapytac czy juz dotarl moj mp5 to mowili ze tak a byl to 08.08.06

szkoda ze nie poczekalem dzien bo wieczorem po nadaniu paczki dostalem majla ze do 10 dni bede czekac...

no nic dzwonie w poniedzialek i jesli mi w tym tygodniu nie zrobia to bede musial zrezygnowac...

jestem ciekaw ile czasu zajmuje zmiana czesci w karabinku i przestrzelenie go? 2h? 5h?

 

ale serwis musza miec dobry jesli wszyscy u nich chca tunningowac sprzet :P

Link to post
Share on other sites

Ja wczoraj nie moglem sie dozdzwonic, choc oficjalnie w sbotoy pracuja od 11-14... W mojej paczce byla bateria z wtykiem.... zenskim! Identycnzy wyki mam w giwerze i w ladowarce... Slowem - mam 3 dziurki, a nie mam co do nich wsadzic... Bateria wlozona do gripa giwery, zupelnie jakby miala tma pasowac... Bede jeszcze jutro dzwonil, ale na razie... zawiedzionym :-/...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...