Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Szakal19890302

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć. Kupiłem komorę Hopup od TnT. Jaka precla będzie do niej pasowała? Stockowa lufa ma długość 485mm. Ale nie wiem jak z końcówkami czy będą pasować do komory. Nigdzie nie mogę znaleźć z taką samą końcówką.
 2. Może warto by było dorzucić do strony sowieckiej 1 Armie Wojska Polskiego? Chłopaki na Węgierskiej Górce całkiem dobrze się zaprezentowali. Zmieniliby tylko orzełki i w zasadzie do bitwy by wystarczyło. Można by było również powiększyć ilość partyzantów i by może kilka osób przybyło.
 3. Ma ktoś może numer do organizatora. Widzę że od tygodnia nie zaglądał na wmasg a mam kilka pytań organizacyjnych. Może by. Na priv jeśli się zgodzi jeśli nie można publicznie podać.
 4. Chciałbym na początku podziękować ASH Małopolska za trud i starania w przygotowanie gry. Szkoda że w nocy sobie nie postrzegaliśmy ale piwo (oczywiście bezalkoholowe...) i ciekawe rozmowy też były warte przyjechania dzień wcześniej. Aż żal mi było potem do Was strzelać:) Co do medyka to się zgadzam z leśnikiem. Według mechaniki zastosowanej na grze to funkcja ta jest po prostu nudna. Wolałbym zagrać według schematu z proszkiem bandażem i strzykawka podanym powyżej. Materiały wybuchowe do samodzielnego montażu też byłyby ciekawe. Uwaga co do punktów do zdobycia(flagi). Ten sposób jest
 5. Jakiś kontakt do organizatora? Info na temat godzin oraz stylizacji?
×
×
 • Create New...