Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Szakal19890302

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Szakal19890302

 1. Zgłaszam gracza do Imperium Rosyjskiego Ententa: 1. Meister/Strzelec/Kozak - Iona Władelecow 2. Gregorius/Strzelec/Kozak - Grigorij Andriejewicz Filipow 3. Lolek/Saper - Kirił Rybakow 4. Arkusz/Strzelec/Piechota - Artiom Sidorowicz 5. Mękar/Oficer/Piechota - Michaił Andriejewicz Mekarow 6. Cortes/Sierżant/Piechota - Gieorgij Kortezow 7. Pit/Sanitariusz - zgłaszam broń główną: strzelba 8. Mickiewicz/Strzelec/Piechota 9. PolishPartizan/Opołczenie - Ilja Miroszniczenko 10. Octan.inc/Opołczenie - Isem Morocić 11. Bullet/Strzelec/Kozak - D
 2. Franek w 1918 był schutze a oberleutnantem został chyba w 1926 jeśli dobrze pamiętam:)
 3. Ok. A maski to mogą być nowoczesne? Bo o replice z epoki to można raczej zapomniec
 4. Mógłby ktoś przybliżyć temat gazów bojowych? I jak z magazynkami? Dopuszczalne jest posiadanie zapasowy h magazynków (z 8miona nabojami) czy musimy wyciągnąć swój i go załadować każdorazowo?
 5. Cześć. Kupiłem komorę Hopup od TnT. Jaka precla będzie do niej pasowała? Stockowa lufa ma długość 485mm. Ale nie wiem jak z końcówkami czy będą pasować do komory. Nigdzie nie mogę znaleźć z taką samą końcówką.
 6. Może warto by było dorzucić do strony sowieckiej 1 Armie Wojska Polskiego? Chłopaki na Węgierskiej Górce całkiem dobrze się zaprezentowali. Zmieniliby tylko orzełki i w zasadzie do bitwy by wystarczyło. Można by było również powiększyć ilość partyzantów i by może kilka osób przybyło.
 7. Ma ktoś może numer do organizatora. Widzę że od tygodnia nie zaglądał na wmasg a mam kilka pytań organizacyjnych. Może by. Na priv jeśli się zgodzi jeśli nie można publicznie podać.
 8. Chciałbym na początku podziękować ASH Małopolska za trud i starania w przygotowanie gry. Szkoda że w nocy sobie nie postrzegaliśmy ale piwo (oczywiście bezalkoholowe...) i ciekawe rozmowy też były warte przyjechania dzień wcześniej. Aż żal mi było potem do Was strzelać:) Co do medyka to się zgadzam z leśnikiem. Według mechaniki zastosowanej na grze to funkcja ta jest po prostu nudna. Wolałbym zagrać według schematu z proszkiem bandażem i strzykawka podanym powyżej. Materiały wybuchowe do samodzielnego montażu też byłyby ciekawe. Uwaga co do punktów do zdobycia(flagi). Ten sposób jest
 9. Jakiś kontakt do organizatora? Info na temat godzin oraz stylizacji?
×
×
 • Create New...