Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

c4mper

Użytkownik
 • Content Count

  155
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

1208 profile views
 1. Cześć Piotr chętnie pomoge (dla pilota od pilota) ale jade w środku dnia w Piatek i do tego przez ULC (mam tam zaległą sprawę) jeśli jesteś zainteresowany dawaj na priva. @Dafii - Roger that. Biore 2 sztuki.
 2. Tym razem dołączę do braci Greków jako Georgios Tyrakis, zapraszam do drużyny. Mamy już radio, siłę walki, nieco amunicji i odwagę : )...
 3. Popieram, trzeba gdzieś wyść pobiegać bo można powoli pierdolca dostać od siedzenia w domu. A taka zima może długo sie znowu nie trafić, jeśli wybierzemy w miarę odludne miejsce pies z kulawą nogą nas nie ruszy.
 4. To jest prawidłowa decyzja. Bravo. Czekamy na nowy termin, frekwencja będzie rekordowa. Do zobaczenia w "realu" ...camper i mati.
 5. Jak nam testy pozwolą tym razem na bank meldujemy się. .... Sporo straciliśmy, jak czytam opinie, ale ryzyko za duże, 3 na 4 to chorzy w moim domu.
 6. Wszystko jasne, zabiorę lepszy aparat i w przerwach zrobię nieco zdjęć, no bo jeśli idziemy na rekord to trzeba to zobrazować. :)!!!!
 7. Data zapisana w kalandarzu i jak nic nie nawali to 2 czerwonoarmistów melduje się z radiem i dobrymi chęciami, a tymi wiadomo piekło brukowane. :P
 8. 2 strzelców US Army ma miejsca w naszej rozklekotanej "Jimmy" dla 2 solidnie zbudowanych wojaków lub 3 bardziej wychudzonych :)...Plus tona amunicji. .Zapewniamy paliwo i mapę, oraz fajny sklad. Ale fajki, żarcie i trunki po Waszej stronie. :P ... Godzinę odpalenia silników oraz miejsce załadunku uzupełnień ustalimy na maila: pilotexploring@gmail.com .... nasz start z Józefowa pod Otwockiem Sobota 26 IX o poranku. Wracamy po wygranej bitwie, to wiadomo. ” Niech Bóg zlituje się nad mymi wrogami, będzie im to potrzebne.”
 9. Zasadny krok Dominiku, za tydzień dwa możliwy pełny lock out a więc technicznie, oraz od strony ryzyka, impreza nie do utrzymania. Oby Wrzesień wypalił, wszystkim i sobie samemu życzę zakończenia tej koszmarnej kwarantanny od zwykłego życia.
 10. Meldujemy się, termin wbity w kalendarz, inaczej nie może być. Wylądujemy na tej cholernej plaży :) ....
 11. Noc odpada, chyba że wczesny wieczor, tak na zakończenie całodziennej gry, termin: Maj lub Czerwiec najlepszy. Dużo larpa i scenariusze zadań do wykonania. Temat popisowy dla scenarzysty z wyobraźnią. +2 po stronie AL :)
 12. Oferta Bowman handsfree, kompletny na rzecz WOSP - zapraszam do licytacji, także moich innych aukcji. Wiem, to oferta nie z naszej epoki ale chyba Domin się nie obrazi na taki wyjątek. Sprzęt używany był bardzo sporadycznie od kiedy gram tylko ASH :) ... L I N K Bowman W drodze wyjątku i z uwagi na szczytny cel... ;) D.
 13. Fakt powiało mrozem i Stalingradzkim klimatem. Jak było ? ... ? ....
 14. Pozostało 5 dni do planowanej imprezy, cisza jak makiem zasiał, zasady nadal b.skomplikowane, stąd my obieramy inny kierunek aktywności. Powodzenia ! .... ! No chciałoby by sie powiedzieć "tak tu cicho o zmierzchu"....kto wie, ten wie, ....
 15. No i to jest wiadomość godna uwagi !!! Meldujemy się x 2, do US, w kwestii roli (radio?) napiszę na priv Dominik. Jesień zapowiada się smakowicie, nadrobimy wiosenne nieobecności.
×
×
 • Create New...