Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

c4mper

Użytkownik
 • Content Count

  166
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

1,508 profile views
 1. Czołem Vlad, jak sytuacja? Czas leci, trzeba już powoli planować ten weekend. Zgłoszenie poszło. Zwiedzałem kompleks Fortów: „Wędrowiec”, „Waligóra”, „Włóczęga”, „Wąwóz” i „Wyrwidąb” rok temu. Mocne wrażenia, więc zagranie tej szczególnej pozycji w Październiku 2023’ świetnie się wpisuje w efektowane mazowieckie zakończenie ASH roku.
 2. Stawiamy się, może nawet + 2. Alianci, radio i snajper. Poznań zawsze bardzo bliski sercu. Do tego nawiedzimy koniecznie : https://muzeumbronipancernej.pl
 3. Jak dla mnie (dla nas z synem) BOMBA !!! ....tylko jako Alianci, "stety-niestety".... :P nawet mundury i naszywki czekają //// ... uwielbiamy ten ultra ciekawy i niedoceniony teatr działań IIWŚ. Nie ma to jak desant !!! PS. Domin tylko w roli Kapitana USS The Galloping Ghost of the Oahu Coast - United States Navy. Tak to widzę ! ...
 4. Nawet w trudnych latach pandemicznych daliśmy radę, imprez było niemało, frekwencja super więc zorganizujemy ich nawet więcej w 2022'. !!! A Święta jak zawsze przeleciały szybko i pora wracać do codziennych zajęć. Oby to był lepszy rok dla naszej wolości, która powoli już wraca. Sorry to moje nowiutkie postanowienie, mówię co myślę i gdzie sobie życzę. Let there be ROCK !
 5. Wpadnę tym razem jako operator maszyny fotografującej Wasze wysiłki bitewne. Pewnie gdzieś w okolicy południa. Powstanie dokumentacja dla pokoleń.
 6. Vlad zagrałeś tak grubo, że byłeś ostatnim po stronie Axis jakiego bym podejrzewał o konspirację na rzecz II RP. A nawet przekazałem Ci wszystkie fakty jakie znałem, zdradziłem częściowo swoje plany ....uffff:).... PS Z tym simem zgodzę się średnio, w 90% larp + 10 % tzw akcji strzeleckich, takie było przynajmniej moje założenie do gry. I tak to wyglądało, mniej więcej.
 7. Z raportu Agenta A-69 Majora Abwehry Franza Relke/vel Leonhard Maurer Zadania powierzone zostały wykonane w 60 % A. rozpoznać stan przygotowania Polaków do obrony miasteczka oraz terenów wzdłuż granicy. Oszacować siły, zlokalizować słabe punkty, ważne obiekty, ocenić nastroje wśród Polaków i przekazać te informacje stacjonującemu nieopodal dowódcy oddziału Wehrmachtu - wykonane a informacje przekazane naszym siłom zbrojnym w detalach B. Główny Urząd Bezpieczeństwa Rzeszy przygotowuje akcję specjalną, mającą jednoznacznie wskazać na Polaków jako agresorów. Akcję prowadzi agent
 8. Dwa słowa na koniec. - w nocy oddajemy ogień (o ile to konieczne, mamy bowiem nadal ostatnią noc pokoju) poniżej głowy, twarzy itp, to mogą być bardzo bliskie odległości i łatwo zrobić sobie krzywdę, byłem takowych świadkiem - lać na ostro będzie mało, raczej przelotnie, tak mówi prognoza lotnicza dobrze sprawdzona, źródłem jest serwis I pułku lotniczego stacjonującego na Ławicy - zabiorę nieco suchego drewna, tak "na wszelki słuczaj", jak dostaniemy jednak w dupę od pogody to będzie małe ognisko dla rozgrzania - nastawcie się na larp albo nawet historyczny teatr, fraj
 9. Cześć Piotr chętnie pomoge (dla pilota od pilota) ale jade w środku dnia w Piatek i do tego przez ULC (mam tam zaległą sprawę) jeśli jesteś zainteresowany dawaj na priva. @Dafii - Roger that. Biore 2 sztuki.
 10. Tym razem dołączę do braci Greków jako Georgios Tyrakis, zapraszam do drużyny. Mamy już radio, siłę walki, nieco amunicji i odwagę : )...
 11. Jak nam testy pozwolą tym razem na bank meldujemy się. .... Sporo straciliśmy, jak czytam opinie, ale ryzyko za duże, 3 na 4 to chorzy w moim domu.
 12. Wszystko jasne, zabiorę lepszy aparat i w przerwach zrobię nieco zdjęć, no bo jeśli idziemy na rekord to trzeba to zobrazować. :)!!!!
 13. 2 strzelców US Army ma miejsca w naszej rozklekotanej "Jimmy" dla 2 solidnie zbudowanych wojaków lub 3 bardziej wychudzonych :)...Plus tona amunicji. .Zapewniamy paliwo i mapę, oraz fajny sklad. Ale fajki, żarcie i trunki po Waszej stronie. :P ... Godzinę odpalenia silników oraz miejsce załadunku uzupełnień ustalimy na maila: pilotexploring@gmail.com .... nasz start z Józefowa pod Otwockiem Sobota 26 IX o poranku. Wracamy po wygranej bitwie, to wiadomo. ” Niech Bóg zlituje się nad mymi wrogami, będzie im to potrzebne.”
 14. Zasadny krok Dominiku, za tydzień dwa możliwy pełny lock out a więc technicznie, oraz od strony ryzyka, impreza nie do utrzymania. Oby Wrzesień wypalił, wszystkim i sobie samemu życzę zakończenia tej koszmarnej kwarantanny od zwykłego życia.
×
×
 • Create New...