Guest (ID:6452)
Użytkownik-
Content Count
7,492 -
Joined
-
Last visited
Everything posted by Guest (ID:6452)
-
Cześci MOE czarne czy coyote
Guest (ID:6452) replied to Skavek's topic in Kolby, łoża, chwyty i dodatki
Ale oczywiście, że to nie te. Wiem co mówię :D -
No i jeszcze: AGM nigdy nie robił i nie robi repliki L96.
-
Karabin wyborowy TOR (WKW WILK)
Guest (ID:6452) replied to iwo303's topic in Archiwum - ogólne techniczne
OK, dosyć gadania, czekamy na pierwsze efekty. Zacząć proponuję od komory zamkowej, potem pójdzie już gładko. Ironia off. -
Na fabryczną lunetę od Sztajerar to chyba mało kogo z nas stać...
-
Cześci MOE czarne czy coyote
Guest (ID:6452) replied to Skavek's topic in Kolby, łoża, chwyty i dodatki
Absolutnie ani te ani te. Szukaj ciężko dostępnych i drogich ale full pro taktikal modeli w niebieskie pasy bądź zielone gwiazdki z charakterystycznymi fioletowymi grochami. -
Hi Capa Full Metal WE - opinie
Guest (ID:6452) replied to Ari's topic in Pistolety, rewolwery i pistolety maszynowe
Są dostępne przejściówki. -
Ja, wczoraj. Badziewna regulacja, duża plamka, fajny wygląd i szkła nie odbarwiały obrazu ale miałem wrażenie, że on... lekko powiększa :D.
-
Yeeeah, 347fps z mojej 5.1 :D. Mniam!
-
A jakie to jest "do m24" i czym różni się od jakiegokolwiek innego?
-
Tylko, że możesz się nie doczekać.
-
A może czasem trzeba wklepać "tritium" w szukajke pierwszego sklepu od którego zaczyna się poszukiwania czyli REDWOLFA? Ale mam dziś dzień dobroci :D, http://redwolfairsoft.com/redwolf/airsoft/AdvanceSearchResult?productname=tritium&brandId=&search=true&productcode=tritium&mode=simple
-
Chłopie, z nieba mi spadasz
-
Sorry za offtop ale w sumie to HP :D. Powiedz mi, gdzie mogę dorwać obecnie gumki KMH do VSR?
-
Rekord? Jaki rekord, czyj? :D Bo ja z tego robiłem więcej :D a raz na 160 wyszło 660fps więc nie rozpędzał bym się, to jeszcze nie jest kres możliwości.
-
Napisz większą czcionką bo nie widzimy.
-
Glock 17 [ARMY]
Guest (ID:6452) replied to ATISHOO's topic in Pistolety, rewolwery i pistolety maszynowe
Tyyy, weź wyczyść klamkę :D. Nie wiem czy to to ale z doświadczenia wiem, że czyszczenie pomaga na 90% "usterek". Jak nie da to nic to na PW wal, skombinujemy coś. -
Zwyczajny... albo krakmański albo ultrair... jeden pies w zasadzie.
-
Nie chcesz ściągać repliki? To nie ściągaj. Ale w Polsce raczej nie kupisz.
-
Pewnie nie zaginął tylko mod usunął.
-
Monopol? Kup maszyny i klep swoje. Lepsze i tańsze. Za jakość się płaci. Zasada jest dość prosta: jeśli coś jest tanie to nie będzie dobre. W druga stronę to nie działa tzn drogie nie oznacza od razu, że dobre. Ale zazwyczaj tak jest. Jakością nie odbiega? Lol. A widziałeś w ogóle te zestawy na oczy?! Łatwo policzyć. Zestaw spustowy od Barta to chyba 300 czy tam 400zł. Cylinder PDI, głowica cylindra, tłok, prowadnica, głowica tłoka- LL to daje razem jakieś 1000zł za sam zest. cylindra kompletny (cylinder koszmarnie drogi jest ale PDI warto). Repliczka powiedzmy 600, spust 400 plus