Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4/M16 [G&P]


Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tą nową serię najlepiej przesmarować na początku i uszczelnić. Na M110 mam około 400 fps i batce 9,6 rof kosmiczny. Na stockowej sprężynie i baterii 8,4 miałem rof 16 k/s ale za to skoki fps w granicach +- 100. A i podobno nowe serie mają jakąś "customową" dyszę. Jakoś zawijaną czy coś.

Link to post
Share on other sites

Witam, nie wiem czy to normalne, ale moją M4 G&P nie używałem przez ok. 2 tygodnie, i przyrdzewiała mi klapka od wyrzutnika łusek, trochę piny i troszkę na tłumiku płomienia :| .

A tak poza tym to chciałbym się dowiedzieć, czy to normalne, że moja M4 strzela na kulkach 0,25 na 62 metry, tyle co AK 74 Boyia(mierzone).

Dodam jeszcze, że kupowałem broń w ASGShop.pl i wymieniałem gumke Hop Up na tą silikonową ze SYSTEMy.

Link to post
Share on other sites

czy na stockowym gb m130 Guardera da rade? Jeśli nie, to czy wymiana tłoka (ten stockowy podobno strasznie lipny) ewentualnie głowicy tłoka wystarczy? I około ile fps powinienem wyciągnąć na tej sprężynie, mam precke i gumkę systemy, komorę KA. Z góry dzięki za odpowiedz.

Link to post
Share on other sites

Replika wróciła z asgshopu, nie uznali gwary. Wstawili żółty tłok CA bo biały G&P stracił zęby. Po przestrzeleniu na chrono wyszło 388 fps +- 2 fps'y. Mnie to zadowala. Czekam jeszcze na komorę.

 

Nie radzę pakować mocniejszych batek w celu uzyskania dużego rofu na białym tłoku.

Link to post
Share on other sites

Odpowiem ci na poprzedni post:

mamy w zespole kilka emek różnych długości i na stokowych lufach jest różnica, choć nie zbyt duża, po kupieniu dobrych precek rezultaty są podobne

 

A teraz odpowiedź na drugiego posta:

kulki te są stworzone do precek, na 6.03 śmigają bez problemu, na opakowaniu napisane 5.95 +/- 0.01mm :lol:

 

Oby mniej takich pytań

Link to post
Share on other sites

Ja myślałem, że te kulki GFC są w porządku, bo niby leciały wystarczająco, ale się przeraziłem jak wsadziłem choćby takie Xtreme. Kulki GFC są be! :D

 

Teraz pytanko: jak myślicie, mam M4 EOD (czyli tą z 25 cm lufą wewnętrzną), czy lepiej kupić preckę do tego, czy może zapłacić więcej i kupić lufę i preckę od M4A1 (pełnego). Czy będzie duża różnica ?

Link to post
Share on other sites

I jeszcze jedno, mam nadzieje ostatnie pytanie zielonego przed zakupem tej repliki. Nigdy nie miałem do czynienia z repliką m4 ( w naszej druzynie same cymy praktycznie). Jaki akumulator pasuje do m4a1, azeby mozna by było wlozyc go do front gripu ? Byłbym wdzieczny za podanie linkow. Najlepiej w ASGshopie.

 

Serdecznie dziękuję za cierpliwoś.

Link to post
Share on other sites

mam pytanie, kupiłem używaną emke i dostałem do niej 2 lufy zewnętrzne g&p i WA, mam tłumik płomienia metalowy i plastikowy tylko ze teraz nie wiem który jest z której lufy. W WA jest plastikowa muszka wiec podejrzewam ze plastikowy tłumik tez z niej?

Link to post
Share on other sites

I jeszcze jedno, mam nadzieje ostatnie pytanie zielonego przed zakupem tej repliki. Nigdy nie miałem do czynienia z repliką m4 ( w naszej druzynie same cymy praktycznie). Jaki akumulator pasuje do m4a1, azeby mozna by było wlozyc go do front gripu ? Byłbym wdzieczny za podanie linkow. Najlepiej w ASGshopie.

 

Serdecznie dziękuję za cierpliwoś.

 

 

a nie lepiej złożyć z ogniw 1700mAh ?

Link to post
Share on other sites

A niby co miało się zmienić?

Ciągle jest takie samo body, co prawda moje gniazdo maga rożni sie od tego z 2008, tym że moje jest węższe o 0.07mm. Ale i tak najlepsze są ArmijneClasiki. Stokowy magazynek wywaliłem bo się nawet G&G zacinały na łamaniu

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...