Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4/M16 [G&P]


Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam 6 low-capów Boyi i nie narzekam, siedzą w gnieździe sztywno (nawet sztywniej niż mid g&p), a jedynym mankamentem jest to, że są podatne na zarysowania ^^

Kulki podają bardzo dobrze, jakoś nie mam z nimi problemów, więc albo trafiłem na 6 sztuk dobrych, albo wszystkie te lowy są w porządku.

Link to post
Share on other sites

Czy tuning na asgshopie do 420 fps-ow i wzbogacenie o czesci:

-gumka hop-up sikikonowa

-lufa precyzyjna 6.02 mm

-akumulator 9.6 V

-Komora KA

... dadza mojej m4 podobna celnosc jak w przypadku dłuzszej repliki z prec-lufą ?

Edited by Qaczeek
Link to post
Share on other sites

Czy może ktoś podać szybkoszczelność repliki G&P z nowej serii (GB 8mm) na baterii 8,4V (oczywiście G&P 2200mAh)?

Interesowało by mie porównanie szybkoszczelności repliki w stoku i repliki po level1 (ASGShop zaleca w obu przypatkach baterie 8,4V).

Link to post
Share on other sites

Witajcie,

 

własnie wszedłem w posiadanie stockowej M4A1 G&P. W moim egzemplarzu kable mam wyciagniete do tyłu, wtyk duzy.

 

Poniewaz mam mało doświadczenia z G&P prosiłbym o radę:

 

Rozumiem, ze mam opcje:

 

a/ zostać przy stockowej kolbie i trzymac akumulator w pokrowcu tamze (zalety to chyba, że mozna wpakowac duże aku, poprzedni własciciel uzywał 9,6V 3000mAh)

 

b/ załozyc kolbe SF i te małe aku. Tylko jaka kolbe i jakie aku? Czy np P&J -owskie kolby pasują?

 

Jakies rady?

 

pozdrawiam,

 

M.

Link to post
Share on other sites

Mocowanie kolby na prowadnicy jest standardowe, więc spokojnie większość dostępnych modeli na nią założysz, a jak będzisz miał taką fantazję to i kolba od ostrego będzie pasować ;)

 

Moim zdaniem to wyłącznie kwestia osobistych preferencji. Te wszystkie eSeFy są wygodne przy składaniu się to strzału, bo polik dobrze leży, ale mi osobiście nie podchodzą wizualnie i zostałem przy standardowej.

Link to post
Share on other sites

Hmm... zabawna sprawa z tą kolbą, swego czasu (gdy ściągałem swoje m4 z wgc) dopłaciłbyś jeszcze 300 zł i miałbyś nowe m4 EOD, które wyposażone jest właśnie w tą samą kolbę i baterię.

Akurat tej kolby raczej nie polecam, bo wg. mnie, jak na G&P nie jest wykonana zadowalająco, choć niewiem jak jest z innymi kolbami. Ta lata trochę na boki, trzeszczy i miała niewyszlifowane nadlewki (niby nic, a przeszkadza), lecz największym jej plusem jest funkcjonalność, wsadzasz batkę 2200 mAh, a replika jest idealnie wyważona.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...