Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4/M16 [G&P]


Recommended Posts

Macie może jakieś sposoby na wypadające piny?

 

 

To zwykły kawałek metalu i @Hawk_14 nic mu sie nie stanie od obróbki plastycznej typu młotek, tylko z umiarem wiadomo.

 

Ja osobiście upchałem tam trochę papieru i nie lata, nie przeszkadza bo przecież nie musimy karabinu rozkładać po każdej strzelance

 

 

Ja w najbliższym czasie LiPolka wsadzam do mojej emki. W sumie zastanawiam się co tam wsadzić - 7.4V czy 11.1V. Ktoś na stockowym używał 11.1 już ?

Edited by madjong
Link to post
Share on other sites
  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"weź koło, [...] czoło" - ludzie Ci piszą, że na stocku 8,4 nimh to już dużo, a Ty pytasz się o 11,1 li po. Jak chcesz mieć laser i cieszyć się nim przez dwa magazynki to kupuj 11,1.

 

Jakakolwiek zmiana plastyczna pina powoduje większe ubytki w uchu upper receivera co nie jest dobrym rozwiązaniem. Ucho to jest dosyć wrażliwe więc wpychanie tam czegoś twardego o zmienionym kształcie wydaje się być ostatnią rzeczą do zrobienia w tej replice.

Link to post
Share on other sites

"weź koło, [...] czoło" - ludzie Ci piszą, że na stocku 8,4 nimh to już dużo, a Ty pytasz się o 11,1 li po. Jak chcesz mieć laser i cieszyć się nim przez dwa magazynki to kupuj 11,1.

 

 

1. Rozumiem że nie masz LiPo i/lub nigdy nie widziałeś nikogo strzelającego z takich baterii.

 

2. Nie wiem kto pisze że 8.4 to dużo, ja mam 9.6 w stocku i jest to dla mnie troszkę przymało. Męczę go już od zeszłego roku na tej baterii i narazie nie zanosi się na to żeby coś miało się spieprzyć w GB. Mój kumpel z teamu miał kiedyś 10.8V albo 12V, nie pamiętam dokładnie, ale na pewno na ogniwach 3600 mAh Sanyo RC i to mogę powiedzieć z czystym sercem był laser. Siedziało to w WGC Custom aka G&P M5 RAS ( stock ).

 

3. Rozpatruję 11.1V gdyż 7.4V może dać zbyt słabe efekty a nie ma nic pośredniego. Wiem też że lipole zachowują się inaczej. Tzn. pakiet np. Ni-Mh 7.2V przy Li-Poly 7.4V czyli o podobnych woltażach daje dużo dużo gorsze działanie broni.

Edited by madjong
Link to post
Share on other sites

Podczepiałem lipo KA 11.1V do G&P prawie stock, stara wersja 7mm + M120 Systemy - róźnica pomiedzy 9.6v G&P 2200, a moja lipo 11.1v była bardzo duża i bałem się strzelać na tym ;) 9.6 w pełni naładowana dawała akuratnego rofa, 11.1v to jednak za dużo - no chyba, ze tylko singiel - ew. próbować jak długo wytrzyma na 11.1.

Link to post
Share on other sites

Podczepiałem lipo KA 11.1V do G&P prawie stock, stara wersja 7mm + M120 Systemy - róźnica pomiedzy 9.6v G&P 2200, a moja lipo 11.1v była bardzo duża i bałem się strzelać na tym ;) 9.6 w pełni naładowana dawała akuratnego rofa, 11.1v to jednak za dużo - no chyba, ze tylko singiel - ew. próbować jak długo wytrzyma na 11.1.

 

 

O, takiej opinii szukam.

 

 

 

Sorry Hawk ale nawet jeśli coś wiesz konkretnego to nie podajesz mi przykładów tylko porady jak te od Wujka Staszka Mistrza Ciętej Riposty.

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o piny (swoją eMke kopiłem przeszło rok temu) u mnie mają podłużnie karbowane piny tuż przy "główce" i nie miałem z nimi najmniejszego problemu. Teraz (po wielokrotnym otwieraniu i zamykaniu body) na wszelki wypadek używam LocTite (konkretnie 586) i jeśli odrobinę z nim przesadzę problem pojawia się przy ich wyjmowaniu.

Link to post
Share on other sites

Witam ja kupilem M4A1 GP i jak wiekszoc tutaj mam same problemy najpierw spust sie zacinal na semi wogole nie chcial strzelac na auto dzialal normalnie a na semi znowu spust tak jakby przeskakiwal teraz mam taki problem naladowalem baterie na full chce strzelic a tu pupa nic tylko dzwiek tak jak by stuk silnika jak by byla juz bateria wyczerpana fakt jeszcze jeden ze mam gana juz rok i nie bylem na zadnej strzelance niestety sytuacja sie u mnie zmienila i nie mialem jak wiec mozna go uznac za nowy praktycznie nie uzywany strzelalem pod domem troche w puszki i tarcze jezeli ktos sie orietuje co moze sie dziac to prosze o :wink: odp. dzieki wielkie

Edited by Yankees[P.o.L]
Link to post
Share on other sites

Błagam, odrobinę interpunkcji, tylko odrobinę...

Stawiałbym na problem z przerywaczem albo płytką. Co do baterii- raczej na nią bym swe podejrzenia skierował.

Spróbuj na jakimś innym akumlatorku. Czasem zdarzało mi się w moim G&P coś podobnego, mianowicie gdy bateria miała już mało prądu, semi w ogóle mi nie działało. Tylko pruło na auto.

Sprawdź baterię.

 

A i pytanie odemnie- Czy różnica między wielkością łożysk zmienia ROFa?

Kolega na identycznej baterii i identycznej giwerze (stock G&P), lecz łożyskach 7mm ma nieco większego (rofa :-F). Ja posiadam łożyska 8mm.

Edited by Kubiz
Link to post
Share on other sites

Ale drucik w bezpieczniku jest przerwany ? Skoro te końcówki schodzą to chyba tak :/ W takim razie trzeba wymienić.

A może kręciłeś to pokrętło w rączce ? Bo tam regulujesz obroty silnika, jak za mocno skręcisz to silnik się blokuje i grzeje się bateria.

Link to post
Share on other sites

no wlasnie krecilem ale tak czy siak nie chce strzelac drucik caly tylko te metalowe koncowki spadaja kurcze lipny jakis dali do guna nic chyba zostaje mi tylko wyslac do serwisu. Wogole caly karabinek jakis ferelny jest a mozna powiedziec ze nowy bo wogole nie byl na strzelance pare razy strzelalem tak u siebie pod domem do puszek

Edited by Yankees[P.o.L]
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...