Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4/M16 [G&P]


Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam. Jak widzę jakie narzekania są na m4 to aż mnie to dziwi. Widać z tymi AEG-ami to prawdziwa loteria. Mam M4A1 G&P ( Colt metal body ) od ponad roku. Żadnych modyfikacji, bateria 1700 8,4V - wystarcza w zupełności na opróżnienie 18 magów. Wywaliłem z niego ponad 15000 kulek. Magazynki tylko mid-capy G&P. Wszystko działa jak należy, nawet ten magazynek z naświetlaczem kulek. Zacinały się tylko przy kulkach BIO - więcej ich już nie kupię. Teraz używam tylko Blasterów 0,20 lub 0,25. Mi wystarcza. Jedyna awaria jaka mnie spotkała to wypadł nit z dźwigni napinania zamka ( przy takiej małej sprężynce ). Ogólnie bardzo fajna zabawka. Nawet oryginalny bagnet M7 ładnie się trzyma.

PS. Bateria się nagrzewa, czasami są zacięcia ale traktuję to jako normalka.

Edited by williams
Link to post
Share on other sites

No dziwne ale u mnie to była wina sklepu. Zastanawiałem się ostatnio co było nie tak, a okazało się że karabinek pluł smarem. I zamiast cylindra z jedną dziurą miałem typ 0.

Edited by RuN_
Link to post
Share on other sites

Nic się samo nie psuje niestety, wcześniej mogłeś doprowadzić do jakiejś awarii i teraz doprawiłeś, różnie to bywa.

 

Wszystkie risy pasują zamiast zwykłych gripów? Czy jak to G&P ma jakieś wymagania? xD Przymierzam się na m16a4

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Szukam już 2 dnień, i nie mogę znaleźć jak doczepić cały przedni chwyt z lufa zew itp. wcześniej jakoś nie było mi to potrzebne, a jednak co do czego przyjdzie, to człowiek wszędzie palce wsadzi. Powiedzcie, albo zarzućcie linkiem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...