Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4/M16 [G&P]


Recommended Posts

Człowieku o co Ci comone. Facet Ci opisał wraz z linkami co możesz wsadzić, a Ty dalej nie rozumiesz. Jak to kiedyś moja koleżanka z pracy powiedziała do nowego kolesia" bo ja Ci tłumacze tłumaczę a Ty nie rozumiesz i mnie Wk********".

 

1) Pewnie masz prowadnicę kolby więc chcieć czy nie chcieć jesteś w stanie wyobrazić sobie jaka to wielkość.

 

2) Odpisał Ci na temat podając link dokładnie do przykładu największej batki NiMh.NICd

 

3) Najpierw używamy google a dopiero później na forum podając link czy inne zadajemy pytanie czy to np: największa pojemność baterii. Trochę Asertywności.

 

4) Sklepy w Polsce, które Ci podał mają coś takiego jak email, ba nawet telefon i duże doświadczenie, że są w stanie Ci odpowiedzieć jaka największa batka wchodzi- G&P nie ma wyjątkowego chwytu, w innych replikach jest taki sama i taka sama przestrzeń na batkę.

 

1. Wciąż i nadal będę twierdził, że pytałem o miejsce w chwycie przednim a nie w prowadnicy kolby.

2. Twój kolega podał mi jeden link do baterii i to nie jest największy pakiet jaki mieści się w chwycie przednim - wiem to na 100% - a więc jego informacja była zła bo mijała się z prawdą.

3. Google jest portalem o ASG czy WMASG? To chyba właśnie na tym portalu najpierw szuka się informacji a potem w google jako portalu ogólnoinformacyjnym prawda?

4. Nie masz racji a piszesz o asertywności. Podajesz rozwiązania jak google, mail i telefon zamiast rzeczowo odpowiedzieć na pytanie. To po co w ogóle piszesz?

Sam znalazłem odpowiedzi na dręczące mnie pytania względem baterii mieszczącej się w chwycie przednim repliki M4A1 G&P więc proszę już nie odpowiadać na moje pytanie. Szkoda tylko, że odpowiedź na pytanie nie znalazłem tutaj. Dziękuje za odpowiedzi.

Pozdrawiam Chlor.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cytując ze strony RedWolfa:

These guns are built from 100% G&P parts but assembled by RedWolf, which through our arrangement with G&P allowed us to reduce the cost of this gun and make it affordable to everyone.

Tłumaczę:

Te karabiny zbudowane są w 100% z części G&P, skompletowanych przez RedWolf. Dzięki naszemu układowi z G&P udało nam się zmniejszyć koszty tej repliki i jest ona dostępna dla każdego.

Sądząc po tej wypowiedzi, replika różnić się może, bo części są dobierane, więc parę rzeczy będzie innych niż w standardowych Mkach od G&P. Będzie ona jednak traktowana jak normalny G&P.

 

Ja natomiast chciałbym się zapytać, czy taki zestaw do M4 CQB RedWolf Custom (tego) będzie odpowiedni:

_-_GE-00225-B"]Bateryjka

Buzzer - o ten syf mi głównie chodzi. Czy taki będzie dobry, niezawodny, czy może polecili byście inny?

Może jakiś z cyfrowym wyświetlaczem napięcia (np. taki), czy może jest to nieprzydatny bajer?

Ładowarka + zasilacz

 

P.S. Dlaczego te czujniki mają tyle wystających wtyków, skoro w wejściu od balancera przy akumulatorze są tylko 3 otwory?

Link to post
Share on other sites

Cytując ze strony RedWolfa:

 

Tłumaczę:

 

Sądząc po tej wypowiedzi, replika różnić się może, bo części są dobierane, więc parę rzeczy będzie innych niż w standardowych Mkach od G&P. Będzie ona jednak traktowana jak normalny G&P.

 

Ja natomiast chciałbym się zapytać, czy taki zestaw do M4 CQB RedWolf Custom (tego) będzie odpowiedni:

_-_GE-00225-B"]Bateryjka

Buzzer - o ten syf mi głównie chodzi. Czy taki będzie dobry, niezawodny, czy może polecili byście inny?

Może jakiś z cyfrowym wyświetlaczem napięcia (np. taki), czy może jest to nieprzydatny bajer?

Ładowarka + zasilacz

 

P.S. Dlaczego te czujniki mają tyle wystających wtyków, skoro w wejściu od balancera przy akumulatorze są tylko 3 otwory?

 

Co do buzzera polecam trochę bardziej rozbudowany, czyli z miernikiem napięcia na ogniwo. Będzie wiedział jaki jest ich stan na daną chwilę. A koszta są podobne, po allegro można kupić za grosze.

 

Co do ilości wtyków realnie wykorzystywane są 3. Przynajmniej dla Ciebie reszta nie ma znaczenia. Kwestia przypasować które metodą prób i błędów i tyle.

Link to post
Share on other sites

Dzięki :) Wybrałem już sam miernik, bo skoro będę widział napięcie to po cholerę mi do tego wpieniający dźwięk :wink: O wtykach też już wszystko wiem, należy podłączać czarny kabelek we wtyczce od balancera do minusa w mierniku :P

 

P.S. IMAX B6 sam skończy ładowanie i rozładowywanie? Czy muszę pilnować napięcia i odłączyć? Jeśli tak to przy jakim napięciu odłączyć ładowanie a przy jakim rozładowywanie. Sorry za głupie pytania ale wolę wiedzieć przed niż kombinować po fakcie... Bateria to GE Power 1500mAh 20C LiPo 7.4V

Edited by sqo
Link to post
Share on other sites

Dzięki :) Wybrałem już sam miernik, bo skoro będę widział napięcie to po cholerę mi do tego wpieniający dźwięk :wink: O wtykach też już wszystko wiem, należy podłączać czarny kabelek we wtyczce od balancera do minusa w mierniku :P

 

P.S. IMAX B6 sam skończy ładowanie i rozładowywanie? Czy muszę pilnować napięcia i odłączyć? Jeśli tak to przy jakim napięciu odłączyć ładowanie a przy jakim rozładowywanie. Sorry za głupie pytania ale wolę wiedzieć przed niż kombinować po fakcie... Bateria to GE Power 1500mAh 20C LiPo 7.4V

 

Może się nie znam ale rozładowywać Lipo nie ma sensu. Co do ładowarki przynajmniej moja w momencie gdy jest już full naładowana przeraźliwie wyje alarmem i zatrzymuje się wentylator i ogólnie ładowanie, więc wiadomo, że jest do wyłączenia.

Link to post
Share on other sites

@Raistllin Miałem na myśli formatowanie :) Jako iż bateria nie ma największej pojemności postanowię ją sformatować, żeby chociaż trochę zwiększyć "czuwalność" :icon_biggrin:

 

@Mulan Nawet jej nie dostałem. Kupiłem, gość robił przegląd zerowy. No i wtedy JEB i smród spalonego czegoś. Kupiłem M4 CQB od SRC, podobno porównywalne. Opiszę później. Natomiast jako rekompensatę, dostałem kolimator, lepszy niż chciałem ;)

Link to post
Share on other sites

No niestety, ale może tylko ta CQB była trafiona, nie wiem. Po takim czymś, na Twoim miejscu bym nie kupował M4a1 RWC, bo to od tego samego gościa jest. Może cała partia walnięta, nie wiem... Jak już mówiłem, kupiłem SRC, opiszę potem, bo może się okazać, że będzie sensowniejsze, a cena podobna to byś sobie kupił :)

 

EDIT: Ktoś gdzieś opisywał, że ściągał trochę rzeczy od ping-pongów i widział, jak markowe repliki i chińskie podróbki zjeżdżają z jednej taśmy... O tym samym wspomniał sprzedawca, po tym jak coś jebło, że prawdopodobnie chińskie części użyte.

Edited by sqo
Link to post
Share on other sites

@Mutan

 

Co do SRC, to wykonanie miodzio :) Ale mam parę zastrzeżeń... Po pierwsze, nie wiem czy ja mam takiego pecha, ale już mi się ułamał ten dynks od rączki przeładowania, co zahaczał o body... Druga sprawa, to blaszka imitująca ruchomy zamek. Była tak mocno spasowana, że nie szło odciągać rączki przeładowania, a jak już się odciągnęło i próbowało zsunąć, to zahaczała o komorę hop up i trzeba było nieźle kombinować. Został rzucony pomysł, aby ją wyjąć... Body jest tak głupio wykonane w środku, że rozsuwając je, plastikowy kawałek przykręcony do dźwigni przeładowania, który otwiera klapkę okna wyrzutnika, zahacza o metalową cześć wystającą w środku. Mój pękł :/ Także jeżeli chodzi o to - nie ruszać, bo to się źle skończy i klapkę trzeba będzie otwierać ręcznie. Można gdzieś dokupić te 2 części oddzielnie? Mam namyśli plastikowe ustrojstwo co otwiera okno wyrzutnika łusek i metalowy haczyk, który zahacza się o body? Kolejna sprawa, to przedni chwyt z szyn RIS. Jest luźny, jeśli nie ma chwytu. Jak jest chwyt taktyczny - nie ma absolutnie żadnych luzów. Co do samego strzelania to nie wiem, bo idę w niedzielę :)

Edited by sqo
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Zadam pytanie na poziomie przedszkolaka, ale nie moge dac sobie juz rady- jak zdjac tlumik plomienia w M4A1? Nie moge odkrecic, ani w lewo, anie w prawo (robi sie jakies pol obrotu i blokada) W HK416 jak mialem to sie reka odkrecalo a tutaj sie juz pogubilem- moze w G&P jest jakies magiczne, ukryte odkrecanie. Prosze o powazne odpowiedzi :)

 

Dobra znalazlem jakies 3 posty wczesniej :)

Edited by Ru-D
Link to post
Share on other sites

Witam, ma ktoś pomysł czemu moje m4 zacina się na singlu?? bylem ostatnio na strzelance chciałem strzelić ogniem pojedynczym a tu nic, i mowie nie dzieje się to sporadycznie tylko 7/10 strzałów się zacina

 

Dobre pytanie moje też tak się zachowuje, jak przełączę na auto to działa, ponowne przełączenie na singl i działa.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...