Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4/M16 [G&P]


Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam jestem zainteresowany zakupem M4 od G&P w wersji Navy EOD i wiąże się z tym kilka pytań do użytkowników M4 z gearboxem 7mm mianowicie:

 

Czy magazynki KA Low-Cap 68 bb będą bez problemu podawały kulki słyszałem że te z 8mm już mają jakieś fochy co do magów.

 

Dodatkowe pytanie to czy ta konwersja i kolba będą bez problemu pasowały czy będą potrzebne jakieś przeróbki...

CASV KA

Magpul PTS UBR

 

te magi

Mag KA 68bb

Kristo,

Link to post
Share on other sites

Koledzy wiecie może czy w zdejmowaniu upper i lower receivera występują jakieś utrudnienia? Chciałbym pomalować replikę ale nie wiem czy będę w stanie ją sam rozebrać. I jeszcze jedno czy na tą farbę http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=4401 trzeba położyć jakąś warstwę żeby nie odpadała czy bez tej warstwy też da radę?

Pomalowałem kilka replik i tę farbę ci odradzam. Każdą replikę przed malowaniem trzeba przemyć wacikiem lekko nasączonym spirytusem salicylowym. Po wyschnięciu (odparowaniu) można malować. Farbę która chcesz kupić odradzam bo podczas malowania(nakładania innego koloru) ważyła mi się. Każdy z trzech użytych przeze mnie kolorów. Najlepsza farba jaką malowałem replikę w różnych kolorach to ta: http://allegro.pl/item1180407514_army_pain...jak_krylon.html i ją polecam.

Pozdrawiam Chlor.

Link to post
Share on other sites

I mówisz że wystarczy przemyć tylko i wystarczy?

Edit:

Mógłbyś znależć taką farbę ale czarna?

1. Umycie repliki wacikiem nasączonym spirytusem salicylowym u mnie sie zawsze sprawdziło i wystarczało.

2. Jesteś leń patentowany! Aby znaleźć taką farbę tylko w czarnym kolorze wystarczy kliknąć na aukcji do której link ci już podałem odnośnik o nazwie "pokaż inne przedmioty sprzedającego". Gwarantuję ci, że znajdziesz czarną.

Pozdrawiam Chlor.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Mam pytanie, nie bijcie jeżeli to nie dokładnie ten dział. Kupiłem nie dawno standardowe M4 na asgshop z nowej serii Łożyska 8mm. Na początku z braku kasy skończyło się na lvl1 (sprężyna m120 Guardera i głowica tłoka łożyskowana). Powoli zaczynam myśleć o doposażeniu repliki w lepsze wnętrze, poprawiając zasięg i celność.

 

Planuję wrzucić mocniejsze części tak pod m150 ale samego springa już m130, bo z moim ciężkim palcem wolę taką specyfikację. Może ktoś ma już doświadczenie w tuningu tej nowej serii. Co proponujecie na początek? Zamierzam się zmieścić koło 800zł +/- ze wszystkim.

 

Podstawowe założenia:

 

- spring m130/135.

- lufa 407mm- dłuższa przeszkadza- czytaj krótkie ręce i przeciętny wzrost.

Link to post
Share on other sites

Ktoś powie, że jestem leń bo to temat o M4 G&P ale nie znalazłem tematu o replice G&P Tanker taka jak ta http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=2808. Jestem szczęśliwym posiadaczem repliki SR16 URX G&P i myślę o zakupie czegoś krótszego i z mniejszą ilością fps do CQB no i może w razie "W" do lasu jako zapas. Miałem kiedyś MP5 PDW CA która doskonale spełniała te kryteria plując stokowymi 300 fpsami na 50 metrów. Więc prosiłbym o ewentualną opinię posiadacza repliki Tanker firmy G&P.

Pozdrawiam Chlor.

Link to post
Share on other sites

Z innej beczki. Kupiłem od człowieka na wmasgu trzymiesięczne M4A1 G&P. Na razie jest to stokowa replika ale zamierzam wykrzesać z niej parę fpsów więcej. Zamierzam używać baterii 9,6 bo tyle do tego tuningu wystarczy. Pytanie: jakiej pojemności i jakiej firmy baterie o napięciu 9,6 mieszcza się w chwycie przednim? Dodam, że im więcej mHa tym lepiej. Będe wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam, Chlor.

Link to post
Share on other sites

Z innej beczki. Kupiłem od człowieka na wmasgu trzymiesięczne M4A1 G&P. Na razie jest to stokowa replika ale zamierzam wykrzesać z niej parę fpsów więcej. Zamierzam używać baterii 9,6 bo tyle do tego tuningu wystarczy. Pytanie: jakiej pojemności i jakiej firmy baterie o napięciu 9,6 mieszcza się w chwycie przednim? Dodam, że im więcej mHa tym lepiej. Będe wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam, Chlor.

 

Wszystkie mini i LIPO, ja na przykład wsadziłem lipo od G&P co do prowadnicy kolby wchodzi, z tego co pamiętam ma 1200mAh i 7,4V, ale to lipo więcej realnie ma ponad 2000mAh i 9,6V.

 

http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=3655

Link to post
Share on other sites

Jak widać można odpowiedzieć na pytanie nie odpowiadając na nie.

LiPo nie ma napięcia 9,6 prawda? Gdybym chciał tam wstawić LiPo nie pytałbym o baterie o napięciu 9,6! I pytam nie o prowadnice kolby a o chwyt przedni w konwersji. Jezu chcę tylko wiedzieć jak dużą baterię o napięciu 9,6 mogę kupić aby się wewnątrz zmieściła. Czy miejsce kończy się przy pojemności 1400? Może 1600? Albo możemy włożyć 2000? To jest właśnie to czego nie wiem. Pytam oczywiście o NiMh. Proszę o podpowiedź kogoś kompetentnego.

Pozdrawiam Chlor.

Link to post
Share on other sites

Jak widać można odpowiedzieć na pytanie nie odpowiadając na nie.

LiPo nie ma napięcia 9,6 prawda? Gdybym chciał tam wstawić LiPo nie pytałbym o baterie o napięciu 9,6! I pytam nie o prowadnice kolby a o chwyt przedni w konwersji. Jezu chcę tylko wiedzieć jak dużą baterię o napięciu 9,6 mogę kupić aby się wewnątrz zmieściła. Czy miejsce kończy się przy pojemności 1400? Może 1600? Albo możemy włożyć 2000? To jest właśnie to czego nie wiem. Pytam oczywiście o NiMh. Proszę o podpowiedź kogoś kompetentnego.

Pozdrawiam Chlor.

 

A teraz trochę dedukcji z Twojej strony. Wpisał, że LIPO 7,4V ma taki sam rof jak i praktycznie działanie jak zwykła batka 9,6V. Jest osobny bardzo duży temat na forum o tym:

 

http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/19780-pakiety-lipo/

 

 

Kolejna dedukcja jeżeli bateria wchodzi do prowadnicy kolby to i wejdzie do chwytu przedniego bo jest wystarczająco mała. Mini dostępne na rynku jako dedykowane baterie kończą się na 1600mAh. Można sobie samemu złożyć z pakietów i pewnie wejdzie trochę więcej.

 

http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=3389

 

Wystarczy odpalić google albo 3 najpopularniejsze strony sklepów: asgshop, specshop, capri.

Edited by Shalafi
Link to post
Share on other sites

A teraz trochę dedukcji z Twojej strony. Wpisał, że LIPO 7,4V ma taki sam rof jak i praktycznie działanie jak zwykła batka 9,6V. Jest osobny bardzo duży temat na forum o tym:

 

http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/19780-pakiety-lipo/

 

 

Kolejna dedukcja jeżeli bateria wchodzi do prowadnicy kolby to i wejdzie do chwytu przedniego bo jest wystarczająco mała. Mini dostępne na rynku jako dedykowane baterie kończą się na 1600mAh. Można sobie samemu złożyć z pakietów i pewnie wejdzie trochę więcej.

 

http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=3389

 

Wystarczy odpalić google albo 3 najpopularniejsze strony sklepów: asgshop, specshop, capri.

Kolejny post nie na temat! A teraz trochę dedukcji dla ciebie bo widzę, że kiepsko. Pisałem , że nie pytam o LiPo bo nie chcę LiPo i to bez znaczenie o jakim voltażu! Nie mam ładowarki do lipo i nie zamierzam wydawać na zakup takowej kasy! Posiadam ładowarkę mikroprocesorową do NiMh/NiCd i chcę baterie NiMh i o taka baterię pytałem w poście w temacie o replice M4A1 G&P. Nie mam pojęcia jaka jest średnica prowadnicy kolby i nie pytałem jaka bateria LiPo mieści się w prowadnicy kolby tylko jaka max. pojemności bateria NiMh mieści się w chwycie przednim!

Wpisać w google? To po co jest to forum? Po co jest temat o M4A1 G&P? Mam szukać w google czy szukać wiarygodnych i sprawdzonych informacji wśród innych airsowtowców?

Pozdrawiam Chlor.

Edited by chlor
Link to post
Share on other sites

Kolejny post nie na temat! A teraz trochę dedukcji dla ciebie bo widzę, że kiepsko. Pisałem , że nie pytam o LiPo bo nie chcę LiPo i to bez znaczenie o jakim voltażu! Nie mam ładowarki do lipo i nie zamierzam wydawać na zakup takowej kasy! Posiadam ładowarkę mikroprocesorową do NiMh/NiCd i chcę baterie NiMh i o taka baterię pytałem w poście w temacie o replice M4A1 G&P. Nie mam pojęcia jaka jest średnica prowadnicy kolby i nie pytałem jaka bateria LiPo mieści się w prowadnicy kolby tylko jaka max. pojemności bateria NiMh mieści się w chwycie przednim!

Wpisać w google? To po co jest to forum? Po co jest temat o M4A1 G&P? Mam szukać w google czy szukać wiarygodnych i sprawdzonych informacji wśród innych airsowtowców?

Pozdrawiam Chlor.

 

Człowieku o co Ci comone. Facet Ci opisał wraz z linkami co możesz wsadzić, a Ty dalej nie rozumiesz. Jak to kiedyś moja koleżanka z pracy powiedziała do nowego kolesia" bo ja Ci tłumacze tłumaczę a Ty nie rozumiesz i mnie Wk********".

 

1) Pewnie masz prowadnicę kolby więc chcieć czy nie chcieć jesteś w stanie wyobrazić sobie jaka to wielkość.

 

2) Odpisał Ci na temat podając link dokładnie do przykładu największej batki NiMh.NICd

 

3) Najpierw używamy google a dopiero później na forum podając link czy inne zadajemy pytanie czy to np: największa pojemność baterii. Trochę Asertywności.

 

4) Sklepy w Polsce, które Ci podał mają coś takiego jak email, ba nawet telefon i duże doświadczenie, że są w stanie Ci odpowiedzieć jaka największa batka wchodzi- G&P nie ma wyjątkowego chwytu, w innych replikach jest taki sama i taka sama przestrzeń na batkę.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...