Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Xm177e2 Cyber gun czy Mp5a3 TM??


Recommended Posts

Dobra mam takie pytanie: Co lepiej kupić z tych sprężynówek?

Xm ma mniejszy zasięg skutczny od mp5a3 i chciałbym się dowiedzieć czy w jakiś sposób rekompensuje ten mniejszy zasięg?

Bo wygląda na to że mp5 jest lepsze od Xm'a ,ktory w rzeczywistości powinien bic mp5 na głowe :P pomóżcie prosze.

Teraz Xm kosztuje 290zl na military.pl a mp5 319zl na firearms.pl

Jesli morzecie to pomóżcie bo to dla mnie ważne. Poprostu nie wiem co kupić. Bardziej wolałbym kupić Xm'a ale mp5 ma lepsze osiągi.

Z góry dzięki.

Link to post
Share on other sites

Sory ,ze napisalem to w takim miejscu... Poprostu sie spieszylem piszac to i nie zobaczylem mojej pomylki. Dzieki za pomoc. A co do "znowu te same pytania"

od nie dawna jestem na tym forum i jesli juz to nie zdazylem wszystkiego przeczytac... a moj problem polegal na nie wiedzy o xm177e2.

Przepraszam za wszelkie pomylki.

Link to post
Share on other sites
Sory ,ze napisalem to w takim miejscu... Poprostu sie spieszylem piszac to i nie zobaczylem mojej pomylki. Dzieki za pomoc. A co do "znowu te same pytania"

od nie dawna jestem na tym forum i jesli juz to nie zdazylem wszystkiego przeczytac... a moj problem polegal na nie wiedzy o xm177e2.

Przepraszam za wszelkie pomylki.

 

 

takie cos czerwonego mryga sobie na gorze strony...

Link to post
Share on other sites

a ja bym tradycyjnie wybral XM :) jesli sie bedziesz obchodzil z nim z glowa (znaczy w miare delikatnie) to bedzie wporzo... mowa o CG :) strzela jak MP5 moze ciut lepiej... ale raczej to jest to samo... ale jak wyglada za to... nie tam jakas mala pukawka.... to juz jest karabin szturmowy :) a jak chcesz giwere ktora mozesz rzucac to kup mp5 :P

Link to post
Share on other sites

Dzięki wielkie :> prawdopodobnie zdecyduje się na mp5 ponieważ jest wytrzymalsze :P wnioskując z niekórych opinii. Niestety z wyglądu bardziej pasuje mi xm :)

Jeszcze tylko jedno pytanie:

Chodzi o części: Do której broni części są łatwiej dostepne? Chodzi mi tu o magi i tłok itp.

Oraz jak wrażliwe są te guny i czy trzeba często je smarować czyścić itp.?

Link to post
Share on other sites

witam Mam Xm-ke i powiem tyle....na forum krążyły/krążą opinie że trudno jest do niego dostać magazynki. Skomentuje....

gówno prawda (sa np w military.pl) :wink:

....koniec komentarza.

 

ps. Jeżeli chodzi o czesci to mysle ze w military powinni miec wszystko (tym bardziej tak wazna czesc jak tlok :) ). Wpełni zgadzam sie z Robsonem odnośnie "delikatności " XM-a.

Link to post
Share on other sites

Jasne Wilku, szczególnie w okresie zimowym :roll:

 

Powiem tylko tyle:

mam gazowke (tania), mialem AEGa, czekam na dostawe nowego... i chetnie kupil bym sobie dluga sprezyne jako bron na zapas, ostre mrozy, wypady o duzej dozie prawdopodobienstwa uszkodzenia repliki itd.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...