Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pozew zbiorczy przeciwko sklepowi airsoftxtreme.


Recommended Posts

Witam serdecznie.

 

Dziś wniosłem do mojego adwokata, aby pozwał do sądu Pana Rafała.S oraz jego sklep związku z oszustwem jakie mnie napotkało.

Adwokat, po przedstawieniu mu całej sprawy, ile ludzi zostało oszukanych itp. zaproponował mi, abym zwołał te 17 stron ludzi, których napotkało to chamstwo ze strony Rafała.S i złożyło wniosek zbiorczy tzn. dzielimy się kosztami adwokata (m.i.n dlatego, że nie stać mnie) , będą to grosze, bo Nas jest dużo.. i razem połączonymi siłami doprowadzili całą tą bandę do pierdla, a już na pewno do wypłacenia odszkodowań, zwrócenia pieniędzy itp itd. Jest to możliwe, ale jak napisałem wcześniej musimy o to razem zawalczyć, bo walczymy w tej samej sprawie..

Czekam na Wasz odzew, na Waszą opinie na ten temat i na rygorystyczne działanie w tym kierunku.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 274
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Super, popieram w 100%, dołączam się. Co jednak będzie potrzebne po zebraniu ludzi do przedstawienia sprawy ? Każdy napisze za ile został oszukany i jak długo już czeka itd. ? Czy każdy pośle potwierdzenie przelewu i zrzut ekranowy ze stronki ze statusem paczki do konkretnej osoby ?

Link to post
Share on other sites

Z chęcią się dołączę i wspólnymi siłami myślę, że umilimy czas właścicielom sklepu. To będzie wyglądać pewnie tak, że jak dojdzie do rozprawy to każdy będzie zeznawał w najbliższym komisariacie policji.

 

To o czym mówisz, to pomoc prawna.

 

Wszystko zależy od tego w jakim sądzie będzie sprawa (w cywilnym, karnym czy obu) i do jakiego organu sąd zwróci się o przeprowadzenie dowodu.

Link to post
Share on other sites

witam

 

jestem osobą która dokonałą zakupu internetowego w sklepie airsoftextreme, wpłaciłem pieniądze na konto tego sklepu i od tamtego czasu nic sie nie dzieje nie dzieje. nie otrzymuje przesyłki. proszę o kontakt na moj adres sonne30@wp.pl

pozdrawiam

 

Piotr

Link to post
Share on other sites

To o czym mówisz, to pomoc prawna.

 

Wszystko zależy od tego w jakim sądzie będzie sprawa (w cywilnym, karnym czy obu) i do jakiego organu sąd zwróci się o przeprowadzenie dowodu.

 

Kolesia mozna podac i tu o tu. W cywilnym za niedotrzymywanie umowy cywilnej, i w karnym za wyludzenia.

 

I zakonczcie mu ten dzien dziecka w koncu ;)

Link to post
Share on other sites

Panowie, jeszcze trzeba móc to wyegzekwować. Kolega z timu też miał problem z tym sklepem (już dość dawno - nie posłuchał rady, że tam się nie kupuje :)). Zgłosił sprawę do rzecznika praw konsumenta, ten do sądu - sprawa chyba w czerwcu została wygrana. Towaru lub kasy na razie i tak ani widu, ani słychu... chyba komornika by trzeba tam posłać, albo samemu pojechać i ryje oklepać.

Link to post
Share on other sites

Ciesze się, ze tyle chętnych.. za tyle oszustw dostanie pewnie wyrok w "zawiasach". Zastanawiałem się też nad poinformowaniem urzędu skarbowego :) bo z tego co wiem, nie wystawiają paragonów.

Jeszcze ze dwie osóbki i ide do adwokata, dowiaduje się co ile kosztuje i bedziemy sie kontaktowc tutaj :) także czekajcie na wiecej info :) bez pośpiechu.. Panowie predzej czy pozniej skończą tam, gdzie powinni.

Edited by harry299
Link to post
Share on other sites

Kurde, to nie wesoło wam powiem, bo ja tam kupiłem zapłaciłem i czekam narzazie się nie stresowałem bo w piątek wieczorem zamówiłem no ale cóż, jak coś będzie nie tak to sie dołączę chętnie... A po tym co przeczytałem to możesz mnie powoli wpisywać do fanklubu, bo sporawo pieniążków do nich poszło....

Link to post
Share on other sites

Sorry nie wiem dlaczego ale nie mogę edytować dlatego następnego posta pisze, ale do rzeczy.

 

Czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego ta "firma" jeszcze funkcjonuje?

 

Jak poczytałem komentarze i opinie o tym sklepie, oczywiście po fakcie przez co czuje się jak kompletny chlor i frajer, to nie znalazłem żadnego pozytywnego komentarza, żadnego. i to nie są krytyki:

"O kurde paczka przyszła po 4 dniach ale syf"

albo:

"nie kupujcie u nich maja brzydkie logo"

 

Tylko: Ukradli to, ukradli tamto, nie wysłali, policja, sad, policja, policja.....

 

To mi się w pale gotuje bo nie jestem w stanie tego pojąć, więc o co tu chodzi tyle oszukanych klientów a oni ciągle rżną

 

Ale się zestresowałem kurde faja...

Edited by bancho
Link to post
Share on other sites

Kupilem tam z 2 lata temu karabin m4 z jg przyslali mi lepszy karabin fakt :P Ale mi trzebabylo na juz ten gorszy, ten lepszy kosztowal chyba o 50 zł wiecej, więc odesłałem im i zadzwonilem ze dali mi po prostu zły, okej. Po 2 tyg ani kasy ani gorszego karabinu... Pisałem do nich 30 razy nic dzwonilem tez nic... Wkoncu napisalem z innego mail'a ze chcialbym kupic replike i zeby mi doradzili, napisali w przeciagu 10 minut...

Dołączam się do prośby o zwrot tych pierdzielonych 400 zł ...

Link to post
Share on other sites

Witam. Powiem tak też zostałem oszukany czekam na paczke juz ponad tydzień i nic.... dodzwonic sie tez nie moge....tak mi ciśnienie podnieśli że jak tam pojade to nie wiem co bedzie!!!! zgadzam sie z tymi co ich oszukali trzeba zrobic z nimi porządek.Zgadzam sie tez na ten pozew.

Link to post
Share on other sites

Też zostałem lekko oszukany, miało to miejsce mniej więcej rok temu. Zamawiałem dla kolegi maskę z szybką i 2 magazynki, za pobraniem. Paczka przyszła po 2 miesiącach, zamiast maski z szybką za 90 zł dostałem jakieś gówno z siatką za 30 zł, po magach ani śladu. Zero kontaktu. Najchętniej wbił bym z Wami temu $#^#@% to tego #@% kiosku zabrał co moje i wyszedł.

Edited by Koszyk
Link to post
Share on other sites

Witam

Dołączam się do pozwu.

Zamówiłem kilka rzeczy za 220zł z przesyłką po miesiącu dostałem zamiast shoguna za 60 zł z firmy DE jakąś zabawkę z odpustu za ok 10zł a kolimatora wartości 90 zł nie było w ogóle w paczce. Na szczęście mam raport który spisał kurier o braku i niezgodności towaru. Po którymś meilu z groźbami sklep odpowiedział że mam 10 dni na zwrot towaru a oni oddadzą mi kasę. Ok odesłałem towar do sklepu koszt 11zł, ale nikt go nie odebrał, awizowane 2 razy. Paczka wróciła do mnie z powrotem kolejna moja strata 9zł za zwrot paczki. Po kolejnych kilku meilach z groźbami i skanami dowodów nadania oraz awizowania, sklepu airsoftxtreme odpisał bez jakichkolwiek wyjaśnień dlaczego nie odebrali towaru, że nie ma możliwości żeby zwrócili pieniądze zanim nie odeślę towaru. Ręce opadają. Nie mam zamiaru ponosić kolejnych kosztów na odsyłanie towaru którego i tak nie odbiorą, a jeśli nawet to nie mam żadnej gwarancji że zwrócą pieniądze.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...