Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pozew zbiorczy przeciwko sklepowi airsoftxtreme.


Recommended Posts

  • Replies 274
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Patrząc na Wasze problemy, to mój to pikuś (zamiast 3 midów do AK dostałem 2 plastikowe hicapy i 1 midcap, ale przynajmniej coś dostałem). Naprawdę współczuje i życzę powodzenia z tymi s**********

 

 

Nie przeklinamy, nawet kropkując

Edited by szmerglu
Link to post
Share on other sites

mam znajomego z krakowa (w zasadzie to znajomy mojego szwagra) który chciał tam bodajże jakieś emke se kupić za 4xx czy 5xxzł i nie doszło mu nic, po 3 tygodniach jak napisał do nich to powiedzieli że nie było zamówienia, a kasa została wysłana :)

Link to post
Share on other sites

Ja już pisałem, chciałbym się przyłączyć, mnie wybujali na 560zł... (mogę się cofnąć do tej granicy powiedzmy 520zł, czy ile to tam jest - 500zł po takim czasie to i tak kupa kasy). Jakby coś, dajcie cynk na PW.

---

kurde, nie zauważyłem swojego posta na górze:D no ale nic.. tak sie przypominam hehe

Edited by aimseven
Link to post
Share on other sites

Witam.

Mnie także sklep oszukał na kwotę 500zł. Zamiast zamawianej repliki dostałem całkowicie inną oraz dużo tańszą. Pozbyłem się tej repliki sprzedając ją. Chętnie chciałbym się dołączyć do pozwu lecz nie mam żadnych dowodów że takowy przedmiot kupiłem. Jeśli macie pomysły co zrobić z tym złodziejom nie uszło na sucho to chętnie się przyłącze.

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Zluzcie sprawe do prokuratury, bo to jest nic innego jak zwykle oszustwo, ktore podlega pod KK

KK

Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania,

podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

§ 2. Tej samej karze podlega, kto żąda korzyści majątkowej w zamian za zwrot bezprawnie zabranej rzeczy.

§ 3. W wypadku mniejszej wagi, sprawca

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

§ 4. Jeżeli czyn określony w § 1-3 popełniono na szkodę osoby najbliższej, ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego.

 

 

1. Zawiadomienie Policji

2. Postepowanie przygotowawcze

3. Skierowanie sprawy do Sadu Rodzinnego

4. Wszczecie postepowania sadowego

Link to post
Share on other sites

To może ja coś od siebie powiem jako- hm starszy kolega. Wybijcie sobie z głowy pozew zbiorowy. W niniejszej sprawie możliwe są 2 ścieżki

 

a)- doniesienie na policję o wyłudzeniu- zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa (wykroczenie jest do 200 zł) (dołączacie dowody zapłaty itd i liczycie, że policja i prokuratura nie odmówią podjęcia sprawy wskazując, że jest to cywilna sprawa.- Zawsze możecie wskazać, że jest wielu pokrzywdzonych itd- jak prokuratura przyjmie sprawę kończy to się aktem oskarżenia i w toku procesu karnego możecie występować z roszczeniem cywilnym- względnie żądać naprawienia szkody. Wtedy jak Sąd osądzi tego człowieka i zawiesi karę to zawiesi ją pod warunkiem naprawienia szkody- inaczej- nie naprawi to go posadzą.

 

....

 

No i właśnie to pogrubione to jest Polska rzeczywistość, koleś będzie leniuchował w pierdlu za nasze ciężko zarobione pieniądze...do kamieniołomu gnojka, niech to odpracuje a nie się marnuje ta hołota za kratami. Jestem zażenowany naszą Polską polityką, ale jak to powiedział Viamortis słusznie: "taki kraj"

Link to post
Share on other sites
No i właśnie to pogrubione to jest Polska rzeczywistość, koleś będzie leniuchował w pierdlu za nasze ciężko zarobione pieniądze

No. .. teraz tez leniuchuje za twoje ciezko zarobione pieniadze, w twarz ci pluje ,ze udalo mu sie wydymac kilkadziesiat osob na kase i smieje sie jeszcze z tego , ze ciagle dyma naiwnych majac swiadomosc , ze jest totalnie bezkarny i wszystko uchodzi mu plazem.

 

Masz do wyboru:

- albo goscia wsadzic do pierdla na kilka lat i zakonczyc jego dzialalnosc raz na zawsze;

- albo odpuscic sobie i pozwolic mu na to, aby dalej kradl i oszukuwal i wystosowac oficialny list z przeprosinamo ,ze "nieslusznie" chciales sie dobrac zlodziejowi do tylka ;

 

Zaloze sie , ze do kolejnych swiat dalej bedzie dymal ludzi na kase , a wy jak dalej gadacie tak dalej gadacie i jak to zawsze bywa - skonczy sie na czczym gadaniu. Czy wy czekacie az ktos cos za was zrobi ??? Z tego co widze to tak.

Pamietaj o jednym - zlodziej powinien znajdowac sie w wiezieniu.

Edited by johny13
Link to post
Share on other sites

Jest kilka, żaden nie odzywa się.

 

ja pier... zamówiłem u nich jedną mke bo nigdzie indziej jej nie było... dostałem w zamian co prawda w tych samych pieniądzach mp5 a ja ***. chce moją mke i im nie popuszczę...

Wysłałem maila i oficjalnie dałem tydzień czasu na odp potem dzwonie do rzecznika praw konsumentów i na Policje sie przejdę bo w***. ostro zagrali...

 

Rozumiem że jesteś zdenerwowany, ale używanie wulgaryzmów może mnie zdenerwować ;) Przeczytaj regulamin. Szmer.

Link to post
Share on other sites

To jest mój pierwszy post tutaj więc na początek: Witam wszystkich. Znajduję się w podobnej sytuacji jak kilku z Was. Mianowicie, jakieś 2 miesiące temu zamówiłem replikę karabinu G3 w na stronie airsoftextreme.pl. Sprawdzałem wcześniej opinie o sklepie i trafiłem na stronę z dość dobrymi opiniami - jak się później okazało podobno właściciel sam sobie wystawiał pozytywne komenty żeby ściągnąć klientele. No i się mu udało :/ Zakupiłem cały zestaw na kwotę 570 zł. Czekałem kilka dni na przesyłkę, lecz ta nie przyszła. Więc postanowiłem się skontaktować drogą mailową. Na swoje pytanie w sprawie powodu opóźnień wysyłki dostałem taką odpowiedź: "Witam, bardzo przepraszamy za wynikłe opóźnienie, zamówienie zostanie zrealizowane jak najszybciej. pozdrawiam Rafał S." Kiedy w kolejnych mailach chciałem dowiedzieć się konkretnie jaki jest powód, nie dostałem odpowiedzi. I tak jest już do dzisiaj. Wysłałem wiadomość z drugiego maila - niestety również nie dostałem odpowiedzi. Przesyłki nadal nie dostałem więc zgłosiłem reklamację na stronie. Po upływie 2 tygodni reklamacja nie została zrealizowana. Wysyłałem kolejne maile, kolejne telefony, wiadomości na GG ... i NIC !! Aktualnie sprawa jest u Rzecznika Konsumentów i lada moment zostanie zgłoszona na policję. Chciałbym jednocześnie dołączyć się do strony pozywającej Rafała S. o niewywiązanie się z umowy kupna/sprzedaży i oszustwa. Straciłem już nadzieję na otrzymanie pieniędzy na drodze reklamacji (już pal licho z zamówionym towarem, chcę odzyskać moje pieniądze). Dlatego prosiłbym główną osobę zajmującą się sprawą pozwu o kontakt i zapoznanie mnie z szczegółami. Można za pośrednictwem maila lub tutaj poprzez pw. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

To jest mój pierwszy post tutaj więc na początek: Witam wszystkich. Znajduję się w podobnej sytuacji jak kilku z Was. Mianowicie, jakieś 2 miesiące temu zamówiłem replikę karabinu G3 w na stronie airsoftextreme.pl. Sprawdzałem wcześniej opinie o sklepie i trafiłem na stronę z dość dobrymi opiniami - jak się później okazało podobno właściciel sam sobie wystawiał pozytywne komenty żeby ściągnąć klientele. No i się mu udało :/ Zakupiłem cały zestaw na kwotę 570 zł. Czekałem kilka dni na przesyłkę, lecz ta nie przyszła. Więc postanowiłem się skontaktować drogą mailową. Na swoje pytanie w sprawie powodu opóźnień wysyłki dostałem taką odpowiedź: "Witam, bardzo przepraszamy za wynikłe opóźnienie, zamówienie zostanie zrealizowane jak najszybciej. pozdrawiam Rafał S." Kiedy w kolejnych mailach chciałem dowiedzieć się konkretnie jaki jest powód, nie dostałem odpowiedzi. I tak jest już do dzisiaj. Wysłałem wiadomość z drugiego maila - niestety również nie dostałem odpowiedzi. Przesyłki nadal nie dostałem więc zgłosiłem reklamację na stronie. Po upływie 2 tygodni reklamacja nie została zrealizowana. Wysyłałem kolejne maile, kolejne telefony, wiadomości na GG ... i NIC !! Aktualnie sprawa jest u Rzecznika Konsumentów i lada moment zostanie zgłoszona na policję. Chciałbym jednocześnie dołączyć się do strony pozywającej Rafała S. o niewywiązanie się z umowy kupna/sprzedaży i oszustwa. Straciłem już nadzieję na otrzymanie pieniędzy na drodze reklamacji (już pal licho z zamówionym towarem, chcę odzyskać moje pieniądze). Dlatego prosiłbym główną osobę zajmującą się sprawą pozwu o kontakt i zapoznanie mnie z szczegółami. Można za pośrednictwem maila lub tutaj poprzez pw. Pozdrawiam

 

 

a ja w prosty sposób rozwiązalnym mój problem

napisałem krótko albo dadzą mi moją giwere albo ide na policje i do Urzędu skarbowego bo paragonu nie dali i nie odprowadzili podatku i min 20tys kary dostaną

maila zwrotnego dostałem nst dnia z prośbą o jak najszybsze odesłanie paczki bo niby jakiś koleś pomylił listy przewozowe

Link to post
Share on other sites

No więc może ja też. Na początku sierpnia przed PF IV zamówiłem tam (bo tylko tam mieli) parę pierdół i oczywiście jak w przypadku innych dostałem jakiś chłam + bajery, których nie zamawiałem i oczywiście bez paragonu. Faktem jedynym i chyba sami się pomylili to dostałem od nich koli za 3/4 pierwotnego zamówienia, którego nie zamawiałem :P

Nie zmienia to faktu, że kolejny dowód na brak opodatkowanej działalności gospodarczej. Jednak akurat ja nie będę się dołączał do pozwu z uwagi na małą wysokość kosztów przy zamówieniu - no i ten kolimator fajnie śmiga :D

 

Ale trzymam za Was kciuki i mam nadzieję, że w końcu przestanie działać ten stragan. Dodam jeszcze, że przed chwilą sprawdzałem i sklep jak najbardziej funkcjonuje !! Pozdrawiam kolegę Duc'a - widzę, że też żywo zainteresowany ...

Link to post
Share on other sites

a ja w prosty sposób rozwiązalnym mój problem

napisałem krótko albo dadzą mi moją giwere albo ide na policje i do Urzędu skarbowego bo paragonu nie dali i nie odprowadzili podatku i min 20tys kary dostaną

maila zwrotnego dostałem nst dnia z prośbą o jak najszybsze odesłanie paczki bo niby jakiś koleś pomylił listy przewozowe

 

No niestety ale w moim przypadku nawet takie groźby nie działają. Gość nadal nie daje znaków życia. Ani realizacji zamówienia, ani reklamacji, kasy nie ma, kontaktu nie ma, zabawy w ASG nie ma ... no normalnie można się załamać :/ Gość albo ignoruje moje wiadomości, albo oznaczył mnie sobie jako spam bo już tyle maili wysłałem ;) Jak ktoś dostanie od tego gagatka jakąś wiadomość niech da znać i koniecznie poda adres z którego tę wiadomość otrzymał. Z góry dzięx i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

No niestety ale w moim przypadku nawet takie groźby nie działają. Gość nadal nie daje znaków życia. Ani realizacji zamówienia, ani reklamacji, kasy nie ma, kontaktu nie ma, zabawy w ASG nie ma ... no normalnie można się załamać :/ Gość albo ignoruje moje wiadomości, albo oznaczył mnie sobie jako spam bo już tyle maili wysłałem ;) Jak ktoś dostanie od tego gagatka jakąś wiadomość niech da znać i koniecznie poda adres z którego tę wiadomość otrzymał. Z góry dzięx i pozdrawiam.

 

ja wczoraj sie pytałem jak tam moja paczka i odpisał mi gościu po 1h a pisał z tego głównego maila

Link to post
Share on other sites

ja wczoraj sie pytałem jak tam moja paczka i odpisał mi gościu po 1h a pisał z tego głównego maila

Jestem tylko ciekaw, co w tej paczce dostaniesz, bo z tego, co tu można przeczytać i z własnego doświadczenia wiem, że możesz się mocno rozczarować po rozpakowaniu paczki :bialaflaga:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...