Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

World of tanks


Recommended Posts

Dobrze wiedzieć że dostał Buffa...

Ja tam lubię swojego focha155. Bardzo przyjazna maszyna ale niestety najbardziej zależna od teamu które na randomach pozostawiają niestety wiele do życzenia...

Chociaż dziś udało mi sie tym Kobałonwa zdobyć(2 nadgryzione e100 i KT poszły na maga, a 2 arty po przeczekaniu rld 46 sec...)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 903
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Muszę znowu uzbierać kasę aby kupić M18 hellcata którego sprzedałem,bowiem miałem na nim 76 armatę i nie widziało mi sie to najlepiej,ale mam wolne doświadczenie więc lipy nie ma.

 

Grałem chińskimi czołgami,powiem wam że jeśli miniemy już 2 czołgi typu RUDY to jest git,okrągłe wieże i nisko osadzone nadwozie powoduje że ciężko trafić w podłogę.Jest jeden mankament. od 1 do 6 tieru są czołgi innych nacji. Potem X tier średni to to samo co TYP-62A a czołgi ciężkie opierają się na IS'ach.

Link to post
Share on other sites

Ja powiem tyle miałem M18 Hellcata ze względu że to jest mój jeden z ulubionych czołgów z okresu IIWŚ ale w grze on do niczego się nie nada. Cieniutki pancerz ma i szybko pada zważywszy że w grupie na niego się jako pierwszego rzucą, armata 76mm przeważnie M1A2 nie jest złe jak na VI tier ale 90mm już lepiej się sprawdza ale niestety to nie sprawi z niego dobrego czołgu. Trzeba się rozpędzić mieć sporo szczęścia i może uda się coś okrążyć i rozwalić ale to rzadko.

M18 mnie nie tylko zaczął denerwować ale i grając bez premium dawał straty i wole jednak M36.

Link to post
Share on other sites

M18 nie jest czołgiem tylko niszczycielem czołgów. Jak walczysz nim jak czołgiem to się nie dziw, że wychodzisz na minus (mi się ta sztuka jeszcze nie udała). A warto pamiętać, że jak na tedeka ma świetną predkość i zwrotność MA WIERZĘ więc spokojnie siedzimy w krzoku na siatce i lornecie, ma genialne radio a armata 90mm to wymiatacz z ładnymi paametrami i wcale nie małym ROFem.

Link to post
Share on other sites
Bo IS ma 175mm penetracji i prawie 390 DMG. Dziś na teście najlepszy przykład- 1. strzał w Black Prince'a= 430 DMG,

 

Ja z KW-1S podjechałem na bezdrożach do T34 (ten hamerykańcki klocek) i tak strzeliłem mu we właz górna od wieży (jak arta) zabierając 800 dmg.Nie,nie oberwał innym pociskiem od innego czołgu.

Link to post
Share on other sites

Tak, między 50 a 100% wyszkolenia jest ogromna przepaść w użyteczności czołgu ^^. Akurat Vmax nie zwiększa się aż tak bardzo ale już przyspieszenie jest wyraźnie odczuwalne. To samo ma się do prędkości obrotu, celowania, szybkości ładowania pocisku i zasięgu wzroku. No i możesz potem wklepać dodatkowe umiejętności jeszcze bardziej poprawiające i ułatwiające jazdę (kumpel ma 3 na T62A).

Link to post
Share on other sites

A nie jest przypadkiem tak, że uszkodzenie ammoracka=zwiększony czas przeładowania, zniszczenie ammoracka=instagib (utrata wszystkich hp), a nie podwójne uszkodzenia (gram teraz is3, więc często łykam bułę w skład amunicji, instagib mi się nie zdarzył jeszcze, ale nie zdarzyły się też podwójne uszkodzenia po uszkodzeniu ammoracka).

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites

nie ma czegoś takiego jak dmg x2 za uszkodzenie jakiegokolwiek modułu

są tylko 2 opcje żeby zadać dmg pow tego co może zrobić pocisk

1:zniszczenie ammoracka -całe hp

2:krytyczne uszkodzenie silnika/zbiornika paliwa/przekładni-normalny dmg + to co z pożaru zejdzie

czasami zadawanie dmg może byc mylne gdy we wroga pójdzie kilka strzałów w bardzo krótkim odstępie czasu :P

Edited by rain777
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...