Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

World of tanks


Recommended Posts

  • Replies 903
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Odłamkowo-burzący właściwie. Z reguły przebija cieńsze pancerze ale jak już przebije to zadaje więcej obrażeń. Do IV tieru można pukać z tego w lekkie wozy. Potem się nauczysz sam :-P .

 

Może zapytam raczej jakie perki warto brać na załodze?

Mam artę SU-8 z kompletem perków do wzięcia i w KW1-S po 99% i zaraz coś trzeba będzie wybrać. A skąd mam niby wiedzieć co warto jak nie wiem co mi to da?

Link to post
Share on other sites

6 zmysł ( ta lampka, oznacza że cie wykryli ), naprawa i adrenalina. A do modułów to szybsze ładowanie, siatka i szybsze celowanie.

 

Rzuciłem KW-1, mam odblokowane wszystko do KW-4, także teraz mi rybka. Czekam na pieniądze, to sobie zdejmę moduły z KT, przerobię załogę, kupię E75 i na nim poprzestanę. Dalej, to już jedyna słuszna droga ruskich HT- czyli KW-3>KW-4>ST-1>IS-4. 1,3mln kredytów na koncie jak na razie, jest dobrze.

Link to post
Share on other sites

Poldeck w porządku,jak chcesz żebym tak pisał to będę,nie myślałem o tym,że może to kogoś urazić.Dzisiaj sobie kupiłem Panzer IV co ciekawe wychodze na nim 60 tysięcy kredytów do przodu ! Sam się dziwie,jak to możliwe,żeby nie było nie porozumień mam premium.Teraz jest event na rosyjskim serwerze "Operacja Bangration",tańsze czołgi o połowe,trzy razy exp za pierwszy bój i wiele innych.Co ciekawe w tym panzerze naprawa kosztuje tylko 3 tyś,nie wiem,czy to jest związane z tym wydarzeniem.Muszę jednak stwierdzić,że Panzerek to najlepszy czołg V Tieru ;)

Link to post
Share on other sites

Mam 4000 boi i raczej nie ma od niego lepszego czołgu,wśród średnich.Oczywiście można byłoby tutaj mówić,że chaffee,vk2801,albo T-50-2(lekkie) są najlepszymi czołgami V tieru,jednak są to czołgi posiadane przez małą liczbę osób.Mówię tutaj głównie o chaffim i vk2801,bo zrobienie ich graniczy z cudem,wiem bo sam robiłem amerykańca.Jeżeli miałbym mówić o ciężkim tego tieru to mógłby to być BDR G1B,albo T1 Heavy.Oby dwa czołgi mają najlepsze losowania,francuz dobre działo,chociaż wiele słyszę,że jest słaby oczywiście są to bzdury.T1 Heavy bardzo dobry pancerz 100 mm,jak trafi do swojego tieru potrafi namieszać.

Edited by hokager
Link to post
Share on other sites

Wymaksowane PZIV z dobrą załogą i modułami (celowanie, przeładowanie, naprawa) dzięki bardzo celnej armacie jest w stanie wiele zrobić, i to nawet z wyższymi tierami. Dodatkowo mini-troll też daje dobry efekt. Nie ma tendencji do tracenia składu amunicji jak VK czy zamieniania się w pochodnię jak reszta germańskich. Jak dla mnie mój ulubiony med.

Link to post
Share on other sites

Hokager, napisałeś, że zarabiasz 60 tysięcy kredytów na jednej bitwie?? Czy ja się pomyliłem? Czy może chodzi o to, że kupiłeś i już dzisiaj 60k do przodu?

 

Ja gram na dwa konta, pomagam bratu dogonić moje wozy. Także w sumie moje konto dość wolno sie rozwija.

Od niedawna zacząłem znów iść w ruskie od strony bt2-bt7-a20, którym swoją drogą strasznie źle mi się jeździ, na szczęście już niedługo. Dzisiaj zbadałem sobie t-34-76 ale póki co gotowizny za mało by to kupić. Jakieś 70 tysi do samego wozu plus setuchna za załogę. Z a-20 mi się nie oplaca przenosić bo póki co i tak nic nie zyskam na tym...

Link to post
Share on other sites

Wiem,że to dziwne Poldeck,ale tak jest naprawdę dostaje 60 tysięcy za jedną bitwę mój rekord to 70 tysięcy !. Mogę wam pokazać Print Screena,bo specjalnie zrobiłem tylko później.Co najlepsze już zrobiłem asa pancernego na Panzerku IV a zaledwie mam na nim 30 bitew.Teraz jeżdżę na nim,żeby uzbierać kasę na panthere,oraz S51,bo sprzedałem.A już się mi zwrócił ba nawet kupiłem t34-85

Edited by hokager
Link to post
Share on other sites

Mam 4000 boi i raczej nie ma od niego lepszego czołgu,wśród średnich.Oczywiście można byłoby tutaj mówić,że chaffee,vk2801,albo T-50-2(lekkie) są najlepszymi czołgami V tieru,jednak są to czołgi posiadane przez małą liczbę osób.Mówię tutaj głównie o chaffim i vk2801,bo zrobienie ich graniczy z cudem,wiem bo sam robiłem amerykańca.

Bez przesady. Zrobiłem M24 bez premium i klanu, więc się da. Inna sprawa to jego utrzymanie - jest wyjątkowo nieekonomiczny...

Link to post
Share on other sites

Królik jednym słowem szacun :D Dość długo się z nim męczyłem,dopiero za drugim podejściem go zrobiłem.Co do nieekonomiczności to prawda wszystkie lekkie 5 tieru są takie.Nath,jeżeli chcesz szybko przejść panzera 38 na jedź po prostu naświetlać wrogie czołgi,jeżeli trafisz do 5-6 tieru możesz walczyć.Tak zrobiłem ten czołg w 2 dni.Poldeck KW1S tak słabo trafia,bo jest najlepszy razem z Arl 44 czołgiem VI tieru i,żeby ustabilizować grę,będą one tak trafiać.Przykładowo m24 chaffee cały czas z 10 tierami,3 razy na moje z nim 50 bitew trafiłem do 6 tieru,ale to było te 10 początkowych bitew.Polecam kupno benzyny 105 oktanowej do niego.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ja gram w wota mam klan (rozpadł się bo trochę nie grałem jest może 4 ludzi w nim) i server team speak więc jak ktoś jest chętny do gry serdecznie zapraszam pisać na gg: 9168494

 

Lub na WoT-World Of Tanks mój nick MonoVass

 

Polecam grę jak się trochę pogra i się ma z kim grać naprawdę wciąga.

Link to post
Share on other sites
KW1S tak słabo trafia,bo jest najlepszy razem z Arl 44 czołgiem VI tieru

 

Zgadza się,ja E-100 czy E-75 (nie pamiętam już) tak na mapie step wymanewrowałem między kamieniami że z full HP zszedł do 190,potem zaczął uciekać i mi go arty ściągnęło.Grałem wtedy T-34-85 z działem 100mm ale już się od niego odzwyczajam bo mają je usunąć.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...