Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

World of tanks


Recommended Posts

  • Replies 903
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Ludzie!

Odezwijcie sie i grajcie ze mną! ;-)

Kogoś nowego bym chętnie doplutonował na trzecią osobę.

Tiery 8 i 9 a także 5 i 6 na przemian.

8 to premki, bo kasa.

9 to st1, trzeba wyekspić.

5 to KW-1 bo chcę KW-2.

6 to churchillVII bo załoga i za chwile KW-2.

 

Nick w grze taki jak na wmasgu. Codziennie około 2130-2200 do północy.

Link to post
Share on other sites

O ile do tej pory KV-3 rozwalałem większość czołgów poziomu 8, a wiekszośc z nich miała problemy z zrobieniem mi kuku, to od kilku dni mam problemy nawet z KV-1S??? A czołgi z poziomu 6 rozwalają mnie na 2 razy. Nie wiem o co chodzi. A dokupiłem tylko dodatkową osłonę pancerza...

Link to post
Share on other sites

Ja tam zrobiłem jak Attero i nie żałuję. Jumbo z podstawową wieżą 150mm był super maszynką do denerwowania ludzi w tygrysach itp. Kumple zwali jumbo mydelniczką lub wqrwiatorem :icon_biggrin:

 

Szkoda mi było nerwów na M6... a pukawki w T29 przecież odblokować można, nawet na stocku nieźle się sprawuje, a jak do 9 tieru wrzuci, to nawet na full upie nie poszalejesz...

 

Z resztą gra mi obrzydła, szkoda na nią czasu - asg, rybki, rowerek, grill jednak ciekawsze są... może wrócę do niej zimą.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

A o celność się rozchodzi. Dobrze przymierzenie na szybko w weak-spota i jest miodzio ;)

W mieście Minimaus z IX tierów jest chyba jednym z najlepszych. Wstyd jest na otwartej przestrzeni gdy cała artyleria wali w ciebie albo KW5... :/

 

Najbardziej się boję z IX tierów JgTigera.

 

w VK4502P jeszcze fajnie się kontuje przy dobrej pozycji i jest się prawie nie do przebicia przez niektóre IX oraz większość VIII (no ale niektóre TD'ki spokojnie przebiją lub trafią w WS'a).

 

Niedługo dojdę do E75 (gram dwiema liniami jednocześnie) to będę miał porównanie. Ogólnie Tygrys Bengalski (Królewski ) to lipa przy VK4502A, bo lepiej mi się grało VK'czem (dużo szybszy i przy perkach na celność + odpowiednie EQ było imo wypas do flankowania i nie musiałem się zatrzymywać).

 

Największą wadą 4502A były spotkania frontalne bez ukrycia - prawie wszystkie kończyły się [*].

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czemu boisz się Jagtigra mam go i nie jest aż tak groźny. Bardziej trzeba obawiać się FOCHa na X który ma 3 strzały po 900 a z siatką,lornetką + załogą z kamo na 100% jest praktycznie nie do wykrycia.Jeszcze nie widziałem aby ktoś tak chwalił minimałsa, wszyscy znajomi którzy go mają - narzekają.E75 z niemieckich jest moim zdaniem najbardziej zbalansowaną IX wraz z Jagtigiem.

Link to post
Share on other sites

Co do Focha na szczęście rzadko na niego trafiam, i za bardzo się go nie bije (nie może mi przebić frontu), jak z boku mnie zajedzie to instant [*].

 

Co do JgTigera to bardzo ciężko go przebić słabszą armatką z Tigera II z daleka, bo nawet w weakspota jak walnę czasami nic mu nie zabiera (srsly). Albo mam takiego farta albo nie wiem. A jak latam z działkiem Mausa to nawet zarobki KV5 mnie nie ratują bo jestem bankrut :D

 

Ja jestem specyficzny, czego innego oczekuje od czołgu niż inni dla tego słabo mi się gra Tigerem II i podobnymi. Wolę coś ala "czołgi wsparcia". Potem mam zamiar iść w stronę E50~~ lub kontynuować TD'ki niemieckie (stoje na 6 tierze).

Link to post
Share on other sites

Co do Focha na szczęście rzadko na niego trafiam, i za bardzo się go nie bije (nie może mi przebić frontu), jak z boku mnie zajedzie to instant [*].

 

A chcesz się założyć, że będę cię przebijał raz za razem AMX AC 48 :v?

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Swego czasu kupiłem młodszemu kuzynowi niemiecki czołg premium 5 poziomu,T-25. Nie polecam - papierowy pancerz, mała zwrotność, działo długo skupia i celnością nie grzeszy. Od dzisiaj jest na niego promocja, więc tak piszę żebyście nie wydali kasy na czołg, który nie jest zbyt przyjemny w graniu.

Link to post
Share on other sites

T14 jest niegroźne, odbija na potęgę, ale sam ma fatalne działo. Co do T-25 podzielam zdanie beryla. To najlepszy czołg premium na V tierze. pancerza nie potrzebuje, bo jest szybki i dobrze opuszcza działo, celność nie jest snajperska, ale jest wystarczająca, a penetracja wśród średnich tego tieru najlepsza - 116.

 

Widziałem tu już, jak niektórzy odradzali T1 Heavy i M6, które są świetnymi czołgami... Powiem tyle - naprawdę złych czołgów prawie nie ma, są tylko źli gracze. Każdy pojazd ma zestaw wad i zalet. Cała sztuka polega na wykorzystaniu tych drugich i niedopuszczeniu by przeciwnik użył naszych wad przeciwko nam. Banał, ale sama prawda.

Link to post
Share on other sites

Screen z bitwy, którą odbyłem chwilę temu. Teraz już czy 5 czy 10 tier, nikt nie wróci się żeby zbić capa...

 

Swoją drogą Matylda IV to dobry czołg, jakby ktoś chciał mogę go bardziej opisać. Rzadko widuje go w bitwach.

 

i1pb.jpg

 

 

7c87.jpg

Edited by Damianosky
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...