Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

World of tanks


Recommended Posts

  • Replies 903
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

KV-1S nie ma sobie na 6 tierze równych,trzepnie za 430 i wszystko się chowa.

Gorzej z T-150 które ma słabsze działo i jest wolniejsze,za to nie pali się jak pochodnia i ma większy pancerz,Jednak wszystko to kosztem tej siły ognia i prędkości.Pod względem samego czołgu brałbym KV-1S ale jeśli potem masz IS i IS-3 którego przebija wszystko 7 i 8 tieru wzwyż wziąłbym T-150.Potem masz KW-3 które jest mega pancerne i KW-4 a ST-I to już w ogóle odlot.

Edited by kjujiczek
Link to post
Share on other sites

A ja się przerzuciłem z WoTa na War Thundera i wszystkim innym też polecam. Oprócz przód- tył, lewo- prawo jest jeszcze góra- dół :D Poza tym im dłużej grałem w WoT, tym bardziej byłem skłonny uwierzyć w ten spiseg Wargamingu. No proszę Was, strzał z Ferdka w T-50, raz rykoszet, raz za zero, a trzecim pociskiem zdjąłem mu gąsienicę...

Link to post
Share on other sites

Łaaaaaa!

EEEEEEES TEEEEEE JEDEEEEEN !!11oneone ;-)

 

Wymaksowałem i muszę przyznać, że żaden czołg nie dawał mi takiej frajdy jak do tej pory.

Jedzie i miażdży.

Przede wszystkim jest kosmicznie pancerny.

4 sztuki ósmych tierów minutę mnie rozbierały otoczonego kiedy zostałem ostatni na placu boju. Dwu z nich nie dożyło końca bitwy.

Rykoszety od tyłka na porządku dziennym. Atak twarzą w twarz na dowolny dziewiątotierowy czołg bez żadnego lęku.

 

Róbcie ST-1.

 

 

 

Albo nie róbcie, a ja będę Was zabijał ;-) .

Link to post
Share on other sites

IS8 wymaksowany i moja opinia o nim się zmieniła o 180stopni. Ale moją gwiazdą ostatnio była Matylda z działem 40mm. Żaden 4ty tier nie ma z nią szans, bo wchodzi wszystko, na dodatek rof duży i niezła celność, można nieźle pokiereszować także T5.

Link to post
Share on other sites

mi się przynudza..odpuszczam na jakiś czas i wracam

największą frajdę sprawiał mi e75,ale wtedy gold ammo było za gold :)

a wczoraj miałem fajną akcje ..wyjazd w kw5 dupą w stronę wroga

Efektem było 9600 potencjalnego dmg

do st1 robie przymiarkę ale jakoś nigdy nie mam kasy żeby kupić kw4 i doexpić 40 k do st1 :F (w ruskim drzewku wymaxowałem kw4 i is'a 3 i na tym pozostało)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...