Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Balistyczna maska p-gaz


Recommended Posts

Mam pomysł jak zrobić maske zdolną do uczestniczenia w grach ASG.

Wystarczy nakleić na szybki coś mocniejszego(bez usuwania podstawowych szybek i przykleić jakimś klejem.Wtedy będziecie mogli używać masek p-gaz do asg i będzie można używać trujących granatów gazowych(np: świece na krety).Może któś ma inne pomysły.Bo mój jest prosty.Może ktoś wymyśli coś lepszego? :wink:

Pozdrawiam

Matos

Link to post
Share on other sites

ooo tak, rozpylmy gaz :twisted:

 

 

a pomyslałes o fakcie ze:

a) filtr nie chwyta wszystkiego - tymi swiecami mozecie sie pozabijać

B) filtr moze byc przeterminowany - tak to ma termin ważności :!:

c) ktoś moze mieć nieszczelna maske, szczególnie jesli to egzemplarz z demobilu...

d) przyklejenie czegos na szybke nie wchodzi w rachube - skonczy sie to tak po prostu ze albo to cos sie przerwie, albo po prostu dostaniesz mniej odłamków w oko :lol: . A jesli najleisz cos wytrztmalszego to albo bedzie zbyt twarde zeby to wyprofilować na szybke, albo grube, badz co badz zmniejszy ergonomie maski i jakosc widzenia...

 

badz co badz, jak by nie patrzec - to głupi pomysł...

Link to post
Share on other sites
d) przyklejenie czegos na szybke nie wchodzi w rachube - skonczy sie to tak po prostu ze albo to cos sie przerwie, albo po prostu dostaniesz mniej odłamków w oko  :lol: . A jesli najleisz cos wytrztmalszego to albo bedzie zbyt twarde zeby to wyprofilować na szybke, albo grube, badz co badz zmniejszy ergonomie maski i jakosc widzenia...

eee przesada

moze sobie zamowic w roznych zakladach, "od reki" wyciecie laserem dowolnego ksztaltu z plexi nawet kilku milimetrowej grubosci. na Slonia albo MP-4 nakleisz bez problemu, widzialnosci nie pogorszy bo plexi ma lepsza przepuszczalnosc swiatla niz szyby w tych maskach :)

Link to post
Share on other sites

Heh – „fajny” pomysł, ale po co biegać "tylko" w maskach pgaz ? I truć się „tylko” świecami na krety? A może by tak od razu założyć całe OPeksy (najlepiej te z demobilu kupione na allegro :D) i rozlać na podłodze kwas solny (tylko nie na beton z wapnem <lol>). Uzyskamy wtedy nie tylko żrące podłoże ale i toksyczne opary. Oprócz tego jak już mamy się tak „bawić”, to najlepiej zmieszać kwas siarkowy z amoniakiem – da on nam gęstą trującą mgłę, albo rozlać na schodach roztwór wody z popularnym „Kretem”. "Zabawa" będzie na 102! Sugeruje byście wtedy nie tylko założyli OPeksy, ale także jakieś „lepsze” obuwie (broń Boże nie „zimowe”) :P

 

Acha - zapomniał bym - "szczęść Boże! " :P

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
<ciach> i będzie można używać trujących granatów gazowych(np: świece na krety).<ciach>

 

Dowiem się, gdzie mieszkasz... :wink:

 

Pomysł jednak przetestuję - MP4 jest całkiem wygodna do biegania (jeśli ma świeże filtry), a sytuacji kiedy trzeba je mieć w grze jest niewiele. Jeśli to wypali, to jest to tania alternatywa dla MCU (no i nie każdy odwzorowuje współczesne siły Koalicji, choć na poligonie można ulec innemu wrażeniu czasami ;) ). Bo te szybki nie są aż takie duże.

 

Inna sprawa, że używanie trucizn na polu walki na kulki to trochę przesada. Rozumiem gaz łzawiący, bo to nikomu krzywdy nie powinno zrobić (jeśli się najpierw ludzi ostrzeże i przeszkoli), ale przypominam, że to nie jest legalne.

 

Z tego co wiem, na grach terenowych odpalało się zwykłą świecę dymną w określonym kolorze, który symbolizował gaz i zawczasu wszyscy o tym wiedzieli. Wejście w dym bez maski uznawano na równi z trafieniem.

 

Pozdrawiam

 

Kret

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Prawda, saletrę potasową mieszaną z cukrem ( najlepiej pudrem ) zna chyba kazdy. Przy zastosowaniu dużej ilości, już choćby proporcja 1kg : 1kg jest porażająca w efekcie przy niewielkim wietrze. Swojego czasu zrobiłem 2kg : 2kg i wrzuciłem do łuski 180mm :)

 

węgiel na grilla sie skończył :)

 

Dymiąca Etna może sie schować :)

 

Swoją droga rozłożenie kilku takich paczuszek :) w lini stworzy na prawdę niesamowitą zasłonę dymną.

 

Ok, lece do spożywczaka :)

Link to post
Share on other sites
A gdzie można zakupić saletre(tą dymiącą,nie wiem która bo chemik nie jestem a z chemii 3 :cry: )Oprócz allegro bo nie mam konta żadnego

:D i wszystkie zablokowane :wink:

Do spożywczka :) po prostu zwykła saletra 8) azotan potasu (KNO3)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...